Herr Nilsen


Konserthistorie

Torsdag 24.07.14 21:00

Black Ingvars (S)

Lørdag 19.07.14 21:00

The Summerjazz Band

Lørdag 12.07.14 21:00

Peter Zak

Fredag 11.07.14 22:00

Zemache

Tirsdag 08.07.14 20:00

Lieblein
Supp: Brenna

Lørdag 05.07.14 21:00

R&W Quartet

Fredag 04.07.14 22:00

CHAKRAS - Releasekonsert!

Lørdag 28.06.14 22:00

X3

Torsdag 26.06.14 21:00

Askeladden - single release

Lørdag 21.06.14 22:00

Oslo Plektrum - releasekonsert

Lørdag 21.06.14 16:00

ROSSANO SPORTIELLO
Solopiano

Fredag 20.06.14 22:00

Bryggerigangen Bluesband

Onsdag 18.06.14 21:00

Knut Anders Sørum m/fullt band

Tirsdag 17.06.14 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 14.06.14 22:00

Pretty Young Pettys

Fredag 13.06.14 22:00

Pretty Young Pettys

Onsdag 11.06.14 20:00

Excess Luggage

Tirsdag 10.06.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 09.06.14 21:00

Gospelfabrikken

Lørdag 07.06.14 22:00

High Red

Fredag 06.06.14 22:00

Bargoo

Torsdag 05.06.14 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag 04.06.14 20:00

Erling Wicklunds Octopus

Tirsdag 03.06.14 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 01.06.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 31.05.14 16:00

Brinck-Johnsen Quintet

Fredag 30.05.14 22:00

St. Bernhard´s

Onsdag 28.05.14 21:00

Paulsberg og Prøysen

Tirsdag 27.05.14 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 24.05.14 22:00

MANGA DOG
Supp: Torgunn

Lørdag 24.05.14 16:00

Lush Life

Onsdag 21.05.14 20:00

Jazzbanditt

Tirsdag 20.05.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 19.05.14 21:00

Marit Skikkelstads Fjelljazz

Søndag 18.05.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 17.05.14 16:00

Lars Jansson trio

Fredag 16.05.14 22:00

GammalGrass

Torsdag 15.05.14 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 14.05.14 20:00

The Diaspora House

Tirsdag 13.05.14 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 10.05.14 22:00

The Loch Ness Mouse

Fredag 09.05.14 22:00

Kindred Fever

Torsdag 08.05.14 20:00

Aspheim Oldtimers

Onsdag 07.05.14 20:00

Gisle Torvik trio

Tirsdag 06.05.14 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 04.05.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 03.05.14 22:00

Tasty

Lørdag 03.05.14 16:00

Espen Rud - Ukjend by

Torsdag 01.05.14 20:00

Oslo Radio Orkester

Tirsdag 29.04.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 28.04.14 21:00

Lowestoft. Supp: Ulltang Trio

Lørdag 26.04.14 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag 26.04.14 16:00

Stian Swensson trio

Fredag 25.04.14 22:00

Signe Marie Rustad

Torsdag 24.04.14 20:00

Soulmates

Onsdag 23.04.14 20:00

Avantgong

Tirsdag 22.04.14 00:00

TirsdagsJammen

Søndag 13.04.14 21:00

Ingrid Frøsland + Iselin

Lørdag 12.04.14 22:00

Bellman

Lørdag 12.04.14 16:00

Sharp 9

Fredag 11.04.14 22:00

Sweet Marie

Torsdag 10.04.14 20:00

Milenburg Joys Jazz Quintet

Onsdag 09.04.14 20:00

Bjørn Vidar Solli

Tirsdag 08.04.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 07.04.14 21:00

Egil Skram

Søndag 06.04.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 05.04.14 22:00

Marque Gilmore’s Kult-U-Real

Fredag 04.04.14 22:00

Orango

Torsdag 03.04.14 20:00

Joymakers m/Tricia Boutee

Onsdag 02.04.14 20:00

Ivar Kolve Trio

Tirsdag 01.04.14 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 29.03.14 22:00

Soulproviders

Lørdag 29.03.14 16:00

Ivan Mazuze kvartett

Fredag 28.03.14 22:00

Amund Maarud

Torsdag 27.03.14 20:00

Christiania 12

Onsdag 26.03.14 21:00

Jonas Fjeld m/band

Tirsdag 25.03.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 24.03.14 21:00

Hayseed

Søndag 23.03.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 22.03.14 22:00

Storm Weather Shanty Choir

Lørdag 22.03.14 16:00

Håvard Stubø kvartett

Fredag 21.03.14 22:00

Vidar Busk & Daniel Eriksen

Torsdag 20.03.14 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 18.03.14 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 15.03.14 22:00

Trond Nilsen Trio

Lørdag 15.03.14 16:00

Ayumi Tanaka trio

Torsdag 13.03.14 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes vo

Onsdag 12.03.14 20:00

Mapping Oceans

Tirsdag 11.03.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 10.03.14 21:00

William Hut

Søndag 09.03.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 08.03.14 22:00

Morten Vestly Band

Lørdag 08.03.14 16:00

Bjørn Alterhaug Quintet

Fredag 07.03.14 22:00

Honky Tonk Angels

Torsdag 06.03.14 20:00

Carsten Boe trio m/Lars Frank

Onsdag 05.03.14 20:00

Will Vinson m/ Lage Lund

Tirsdag 04.03.14 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 02.03.14 20:00

Gamle Sandvika Storband

Lørdag 01.03.14 20:30

by:Larm 2014

Fredag 28.02.14 20:30

by:Larm 2014

Torsdag 27.02.14 20:30

by:Larm 2014

Onsdag 26.02.14 21:00

Bøygard m/band

Mandag 24.02.14 21:00

Frode Johansen

Søndag 23.02.14 20:00

Konsert/Jam

Lørdag 22.02.14 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag 20.02.14 20:00

Shoeshine Boys

Onsdag 19.02.14 20:00

Jazzcode

Tirsdag 18.02.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 17.02.14 21:00

Asbjørn Ribe & De

Lørdag 15.02.14 22:00

Knut Reiersrud Band

Fredag 14.02.14 22:00

Claudia Scott - releasekonsert

Torsdag 13.02.14 20:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag 12.02.14 20:00

Babylon Brothers

Tirsdag 11.02.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 10.02.14 21:00

Sandra Fjellvang

Søndag 09.02.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 08.02.14 21:00

Oslo Rory Nights 2014

Lørdag 08.02.14 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Fredag 07.02.14 21:00

Oslo Rory Nights 2014

Torsdag 06.02.14 20:00

David Skinner Solo Piano

Tirsdag 04.02.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 03.02.14 21:00

Laila B Band: Releasekonsert

Lørdag 01.02.14 21:00

The Real Thing

Lørdag 01.02.14 16:00

Thomas Torstrup kvartett

Torsdag 30.01.14 20:00

Christiania 12

Onsdag 29.01.14 21:00

Soulful January with High Red

Tirsdag 28.01.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 27.01.14 21:00

Captain Gone

Søndag 26.01.14 21:00

SøndagsJammen

Lørdag 25.01.14 16:00

Janne Ersson Monster Big Band

Fredag 24.01.14 22:00

David Urwitz (S)

Torsdag 23.01.14 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes vo

Tirsdag 21.01.14 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 20.01.14 21:00

Stochastics

Lørdag 18.01.14 22:00

Store Norske SEEGER SESSIONS BAND

Lørdag 18.01.14 16:00

Magnus Aannestad Oseth kvintett

Fredag 17.01.14 21:30

Mørland

Torsdag 16.01.14 20:00

Kristoffer Kompens Kvintett

Onsdag 15.01.14 20:00

Magni Wentzel kvintett

Tirsdag 14.01.14 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 12.01.14 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 11.01.14 22:00

The Drive

Lørdag 11.01.14 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad Trio

Torsdag 09.01.14 20:00

Big Chief Jazzband

Onsdag 08.01.14 20:00

Wayne Brasel Quartet

Lørdag 04.01.14 22:00

Any Colour You Like

Lørdag 04.01.14 16:00

David Skinner trio

Lørdag 28.12.13 22:00

Haakon Graf Trio

Lørdag 21.12.13 21:00

Bendik Brænne

Fredag 20.12.13 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Torsdag 19.12.13 20:00

Jazzin' Babies

Onsdag 18.12.13 21:00

Bjølsen Valsemølle

Tirsdag 17.12.13 21:00

TirsdagsJammen - Juleavslutning

Mandag 16.12.13 00:00

Julian Berntzen - solo

Lørdag 14.12.13 16:00

Staffan William-Olsson trio (OJ)

Fredag 13.12.13 21:30

Geir Wentzel Band

Torsdag 12.12.13 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 11.12.13 20:00

Roy Powell Organ Unity (OJ)

Tirsdag 10.12.13 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 08.12.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 07.12.13 21:00

Kornstad/Wiik Kvartett

Lørdag 07.12.13 16:00

Erling Wicklund Octopus (OJ)

Fredag 06.12.13 21:30

Alabama Lovesnakes

Torsdag 05.12.13 20:00

Christiania 12

Tirsdag 03.12.13 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 02.12.13 21:00

Norske menn i hus og hytte

Søndag 01.12.13 21:00

JULEGOSPEL MED REFLEX

Lørdag 30.11.13 22:00

Jack Stillwater

Lørdag 30.11.13 16:00

Tore Johansen Kvintett (OJ)

Fredag 29.11.13 21:30

Good Time Charlie

Torsdag 28.11.13 20:00

Ytre Suløens Jassensemble

Onsdag 27.11.13 21:00

TramteaterSanger

Tirsdag 26.11.13 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 24.11.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 23.11.13 22:00

Glimmer Twins

Lørdag 23.11.13 16:00

Petter Wettre (OJ)

Fredag 22.11.13 21:30

Bryggerigangen Bluesband

Torsdag 21.11.13 20:00

Trio Bamboula

Tirsdag 19.11.13 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag 16.11.13 22:00

Nobody's

Lørdag 16.11.13 16:00

Dave Edge Kvintett (OJ)

Torsdag 14.11.13 20:00

NOW Ragtime Band

Tirsdag 12.11.13 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 10.11.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 09.11.13 22:00

Hege Øversveen

Lørdag 09.11.13 16:00

Svein Olav Herstad trio (OJ)

Fredag 08.11.13 21:30

Rick Estrin & his Nightcats

Torsdag 07.11.13 20:00

Caledonia Jazzband

Lørdag 02.11.13 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag 02.11.13 16:00

Knut Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag 01.11.13 21:30

Knut Reiersrud

Søndag 27.10.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 26.10.13 22:00

Dugg

Fredag 25.10.13 22:00

Joe Rusi Trio m/ Inge Svege

Onsdag 23.10.13 20:00

Needlepoint (OJ)

Tirsdag 22.10.13 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 21.10.13 21:00

Frode Alnæs; Releasekonsert

Lørdag 19.10.13 22:00

Rolling Thunder

Lørdag 19.10.13 16:00

The Sinatra Songbook (OJ)

Torsdag 17.10.13 20:00

Oslo Radio Orkester

Onsdag 16.10.13 20:00

Michael Bloch Trio (OJ)

Mandag 14.10.13 21:00

Stig Ulv

Søndag 13.10.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 12.10.13 16:00

Asle Røe Trio (OJ)

Torsdag 10.10.13 20:00

Mills Brothers Project

Onsdag 09.10.13 20:00

Rino Arbore Quartet (OJ)

Tirsdag 08.10.13 21:00

Come Shine

Mandag 07.10.13 21:00

Famn

Lørdag 05.10.13 22:00

Nils Olav Johansen Band

Lørdag 05.10.13 16:00

Pastor'n & Diffen (OJ)

Torsdag 03.10.13 20:00

Christiania Jazzband med venner

Onsdag 02.10.13 20:00

Espen Eriksen Trio (OJ)

Tirsdag 01.10.13 21:00

TirsdagsJammen

Søndag 29.09.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 28.09.13 22:00

Julius Winger

Lørdag 28.09.13 16:00

Spindrift (OJ)

Fredag 27.09.13 21:30

Engens Gledeshus

Torsdag 26.09.13 20:00

Tracee Meyn m/ Magnolia Jazzband

Tirsdag 24.09.13 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 23.09.13 21:00

Jorunn Hodne: Singleslipp

Lørdag 21.09.13 16:00

Clarinet Hot N' Sweet (OJ)

Fredag 20.09.13 21:30

The Nighthawks (USA)

Torsdag 19.09.13 20:00

Shoeshine Boys

Onsdag 18.09.13 20:00

Kåre Garnes trio (OJ)

Tirsdag 17.09.13 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 16.09.13 21:00

elle melle: Releasekonsert!

Søndag 15.09.13 20:00

SøndagsJammen

Lørdag 14.09.13 22:00

Daryl McDade Trio

Lørdag 14.09.13 16:00

Antonsen / Nymo kvartett (OJ)

Torsdag 12.09.13 20:00

Kristoffer Kompen Kvintett

Onsdag 11.09.13 20:00

Bacalaokva​rtetten (OJ)

Mandag 09.09.13 21:00

Dunderland

Lørdag 07.09.13 22:00

Babylon Brothers

Torsdag 05.09.13 20:00

"Ernesto Nazareth 150 år"

Onsdag 04.09.13 20:00

Kåre Nymark Band (OJ)

Tirsdag 03.09.13 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag 01.09.13 20:00

Søndagsjammen

Lørdag 31.08.13 22:00

Fathers Finest

Fredag 30.08.13 22:00

Pretty Young Pettys

Torsdag 29.08.13 20:00

The New Orleans Collective

Tirsdag 27.08.13 21:00

TirsdagsJammen

Mandag 26.08.13 21:00

Frimann Frelst

Torsdag 22.08.13 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 21.08.13 21:00

Vetle Jarandsen

Søndag 18.08.13 20:00

Søndagsjammen

Fredag 16.08.13 22:00

Oslo Jazzfestival: IPA

Torsdag 15.08.13 22:00

Oslo Jazzfestival: Bob Dorough

Fredag 09.08.13 22:00

Tango på Nord-Norsk

Tirsdag 06.08.13 19:00

Klubbdagen Øyafestivalen 2013

Lørdag 03.08.13 21:00

Halvard Kausland kvartett (OJ)

Fredag 02.08.13 22:00

The Phantoms

Lørdag 20.07.13 21:00

Oddbjørn Blindheim trio (OJ)

Fredag 19.07.13 22:00

Joakim Tinderholt and His Band

Lørdag 13.07.13 21:00

Peter Zak trio (OJ)

Lørdag 06.07.13 21:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Lørdag 29.06.13 21:00

Standard Time (OJ)

Fredag 28.06.13 22:00

Fett Nok

Lørdag 22.06.13 22:00

Syvsover

Fredag 21.06.13 22:00

X3

Torsdag 20.06.13 21:00

MARI BOINE.
Supp: Krister Railo

Tirsdag 18.06.13 21:00

Releasekonser: Frode Johansen

Lørdag 15.06.13 16:00

Majken Christiansen band

Fredag 14.06.13 22:00

Anita Schärer Band

Torsdag 13.06.13 21:00

The Sad Beads - Nick Cave Tribute

Onsdag 12.06.13 20:00

Atle Nymo kvartett

Lørdag 08.06.13 22:00

High Red

Lørdag 08.06.13 16:00

Bernt Brinck-Johnsen Kvintett

Fredag 07.06.13 22:00

Øyvinds Rockeswingeboogie

Onsdag 05.06.13 20:00

Staffan William-Olsson Quartet

Mandag 03.06.13 21:00

Hjerterknekt: releasekonsert

Fredag 31.05.13 22:00

Mannen På Trappa

Torsdag 30.05.13 20:00

Ophelia Orchestra

Onsdag 29.05.13 21:00

Shaun Bartlett

Tirsdag 28.05.13 21:00

Sønnavind, releasekonsert

Lørdag 25.05.13 22:00

Thingnæs Quintet m/Knut Riisnæs

Lørdag 25.05.13 16:00

Roger Johansen Group

Fredag 24.05.13 22:00

Deadwood

Torsdag 23.05.13 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 22.05.13 20:00

Magni Wentzel kvintett

Tirsdag 21.05.13 21:00

Knut Hem m/venner

Lørdag 18.05.13 22:00

Vålerenga Symfoniorkester

Lørdag 18.05.13 16:00

Børge-Are Halvorsen kvintett

Torsdag 16.05.13 20:00

Christiania 12

Onsdag 15.05.13 20:00

Gilad Hekselman trio

Lørdag 11.05.13 22:00

Adam Douglas

Lørdag 11.05.13 16:00

Finn Sletten m/venner

Fredag 10.05.13 22:00

Ole Børud

Torsdag 09.05.13 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag 08.05.13 20:00

Alegria

Tirsdag 07.05.13 21:00

Pete Molinari (US)

Lørdag 04.05.13 22:00

Rolling Thunder

Fredag 03.05.13 21:30

Geir Wentzel Band

Tirsdag 30.04.13 21:00

Chipahua

Mandag 29.04.13 21:00

Chipahua - ekstrakonsert!

Søndag 28.04.13 20:00

Paal Flaata & Chip Taylor

Torsdag 25.04.13 20:00

Majken

Onsdag 24.04.13 20:00

Al Foster Quartet

Tirsdag 23.04.13 21:00

Trio De Janeiro

Mandag 22.04.13 21:00

Synne Eileen & The Sunbeams

Lørdag 20.04.13 22:00

Nobody's

Lørdag 20.04.13 16:00

David Skinner trio

Fredag 19.04.13 21:30

ØBK: Fiona Boyes (AUS)

Torsdag 18.04.13 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 16.04.13 21:00

Ni Liv

Mandag 15.04.13 21:00

Kampestuen

Lørdag 13.04.13 22:00

Jack Stillwater

Lørdag 13.04.13 21:59

Lucky Lips

Fredag 12.04.13 21:30

ØBK: Ken Will Morton (US)

Fredag 12.04.13 21:29

Bryggerigangen Bluesband

Torsdag 11.04.13 20:00

Georg Reiss Kvartett

Onsdag 10.04.13 20:00

Petter Wettre Trio

Mandag 08.04.13 21:00

Lisa Skoglund

Lørdag 06.04.13 22:00

Chakras

Lørdag 06.04.13 16:00

Hallgeir Pedersen

Fredag 05.04.13 21:30

ØBK: Kåre Virud Band

Torsdag 04.04.13 20:00

Morten Gunnar Larsen (solo)

Onsdag 03.04.13 20:00

Bjørn Vidar Solli kvartett

Torsdag 21.03.13 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 20.03.13 20:00

InterStatic

Mandag 18.03.13 21:00

Captain Gone

Lørdag 16.03.13 21:00

JONATHAN KREISBERG QUARTET (US)

Lørdag 16.03.13 16:00

Vigleik Storaas Trio

Fredag 15.03.13 21:30

ØBK: Tyla Gang (UK)

Onsdag 13.03.13 20:00

Franklin Kiermyer Quartet

Lørdag 09.03.13 16:00

Mopti

Fredag 08.03.13 21:30

ØBK: Honky Tonk Angels

Onsdag 06.03.13 20:00

Audun Automat

Mandag 04.03.13 21:00

Elin Furubotn & Karl Seglem

Lørdag 02.03.13 22:00

Onkel Tuka

Lørdag 02.03.13 16:00

Ayumi Tanaka Trio

Fredag 01.03.13 21:30

ØBK: Knut Reiersrud Band

Tirsdag 26.02.13 21:00

Martin Hagfors

Lørdag 23.02.13 21:00

Ulf Wakenius Group (S)

Fredag 22.02.13 21:30

ØBK: Amund Maarud Band

Torsdag 21.02.13 20:00

David Skinner Trio

Lørdag 16.02.13 21:30

by:larm 2013 Lørdag

Fredag 15.02.13 19:00

by:larm 2013 Fredag

Torsdag 14.02.13 19:00

by:larm 2013 Torsdag

Onsdag 13.02.13 20:00

Mapping Oceans

Lørdag 09.02.13 22:00

De Musikalske Dvergene

Tirsdag 05.02.13 21:00

Kloster & Toni Gundersen

Lørdag 02.02.13 21:00

OSLO RoryNights for 5. gang!

Torsdag 31.01.13 20:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag 30.01.13 21:00

Hege Brynildsen

Mandag 28.01.13 21:00

Urban Connection

Lørdag 26.01.13 21:00

The Real Thing

Lørdag 26.01.13 16:00

Pastor'n & Diffen Kvintett

Fredag 25.01.13 22:00

Beautiful Drowning

Torsdag 24.01.13 20:00

Christiania 12

Onsdag 23.01.13 20:00

Funky Butt

Lørdag 19.01.13 21:00

Guy Sion, releasekonsert

Lørdag 19.01.13 16:00

Erling Wicklund Octopus

Fredag 18.01.13 22:00

Violet Road

Torsdag 17.01.13 20:00

JaZZmaZZørene

Onsdag 16.01.13 20:00

Lush Life

Tirsdag 15.01.13 21:00

Amnestiet

Lørdag 12.01.13 22:00

Håkon Høye Band

Fredag 11.01.13 22:00

Marius Kristiansen m/band

Torsdag 10.01.13 20:00

Union Rhytm King

Mandag 07.01.13 21:00

Peter Kasen (S)

Lørdag 05.01.13 16:00

Lonely Woman (Oslo Jazzforum)

Lørdag 22.12.12 21:00

Julekonsert med Paal Flaata

Lørdag 22.12.12 16:00

Laila synger julen inn (OJ)

Fredag 21.12.12 21:00

Dyvesveen

Torsdag 20.12.12 20:00

Jazzin´Babies

Tirsdag 18.12.12 21:00

Bjølsen Valsemølle

Mandag 17.12.12 21:00

Julekonsert med Reflex

Lørdag 15.12.12 22:00

Fett Nok

Torsdag 13.12.12 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag 12.12.12 20:00

Dave Edge Kvintett (OJ)

Lørdag 08.12.12 21:00

Juleavslutning Bluegrass

Lørdag 08.12.12 16:00

Kåre Garnes Trio (OJ)

Torsdag 06.12.12 20:00

Caledonia Jazzband

Tirsdag 04.12.12 21:00

Lucky Lips

Mandag 03.12.12 21:00

Hermit

Lørdag 01.12.12 22:00

Honky Tonk Angels

Lørdag 01.12.12 16:00

Kompen Quintet (OJ)

Torsdag 29.11.12 20:00

Aspheim Oldtimers

Mandag 26.11.12 21:00

Stian Fjelldal m/ band

Lørdag 24.11.12 22:00

Joakim Tinderholt & His Band

Lørdag 24.11.12 16:00

Knut Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag 23.11.12 21:00

Håkon Høye & The Honey Tones

Torsdag 22.11.12 20:00

Carsten Boe Trio

Tirsdag 20.11.12 21:00

Linda Lavik Trio

Mandag 19.11.12 21:00

Tom Pacheco

Lørdag 17.11.12 21:00

Frode Thingnæs Quintet

Lørdag 17.11.12 16:00

Will Vinson Quartet (OJ)

Fredag 16.11.12 22:00

The Douglas Group

Torsdag 15.11.12 20:00

Christiania 12

Lørdag 10.11.12 16:00

Oddbjørn Blindheim trio (OJ)

Fredag 09.11.12 21:00

Amnestykonsert m/ Damer i Blues

Torsdag 08.11.12 20:00

Lucky 7 m/Åse Lomsnes

Onsdag 07.11.12 20:00

Majken Christiansen band (OJ)

Tirsdag 06.11.12 21:00

Babylon Brothers

Mandag 05.11.12 21:00

Longyear

Lørdag 03.11.12 22:00

VON

Fredag 02.11.12 21:00

AVLYST Grainee Duffy

Fredag 02.11.12 20:59

Richard Lindgren (S)

Mandag 29.10.12 21:00

Releasekonsert: Syvsover

Lørdag 27.10.12 16:00

Atle Hammer Kvintett (OJ)

Fredag 26.10.12 22:00

Patey's Pipe

Torsdag 25.10.12 20:00

New Orleans Workshop Band

Tirsdag 23.10.12 21:00

Jace Everett (US)

Lørdag 20.10.12 22:00

Julius Winger

Lørdag 20.10.12 16:00

Laila Dalseth Kvartett (OJ)

Torsdag 18.10.12 20:00

Dr. Bekken

Onsdag 17.10.12 20:00

Winther-Storm (OJ)

Tirsdag 16.10.12 21:00

Vidar Johnsen

Mandag 15.10.12 21:00

Mary Gauthier (US)

Lørdag 13.10.12 22:00

Mannen På Trappa

Torsdag 11.10.12 20:00

Majken & David Skinner

Tirsdag 09.10.12 21:00

Tenderleaves

Lørdag 06.10.12 22:00

Exploding Rubber Band

Lørdag 06.10.12 21:00

The Blackbirds

Lørdag 06.10.12 16:00

Knut Kristiansen Kvartett (OJ)

Fredag 05.10.12 21:00

Trond Granlund med band

Torsdag 04.10.12 20:00

Christiania 12

Onsdag 03.10.12 20:00

The Core (OJ)

Lørdag 29.09.12 22:00

Grill Bill

Lørdag 29.09.12 16:00

Odd Riisnæs Kvartett (OJ)

Fredag 28.09.12 22:00

Knut Hem Band

Tirsdag 25.09.12 21:00

In The Country

Mandag 24.09.12 21:00

Cathrine Witzøe

Lørdag 22.09.12 21:00

Jon Eberson Group

Lørdag 22.09.12 16:00

The Sinatra Songbook (OJ)

Fredag 21.09.12 22:00

Bud Spencer Country Explosion

Torsdag 20.09.12 20:00

Bayou Blue

Lørdag 15.09.12 22:00

Jorunn Hodne

Torsdag 13.09.12 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag 11.09.12 21:00

Peter Nordberg

Mandag 10.09.12 21:00

Nordisk Kor

Lørdag 08.09.12 22:00

Hoist

Lørdag 08.09.12 16:00

Excess Luggage (OJ)

Torsdag 06.09.12 20:00

Jazzombies

Mandag 03.09.12 21:00

Jens Andersson Band

Lørdag 01.09.12 22:00

Asle Beck

Lørdag 01.09.12 16:00

Woodwork (OJ)

Torsdag 30.08.12 20:00

Aspheim Oldtimers

Tirsdag 28.08.12 20:00

Come Shine

Lørdag 25.08.12 22:00

Myrull

Lørdag 25.08.12 16:00

Examination of what (OJ)

Fredag 24.08.12 22:00

Cuarteto Habana

Torsdag 23.08.12 20:00

Christiania 12

Tirsdag 21.08.12 21:00

Frimann Frelst

Tirsdag 14.08.12 22:00

Oslo Jazzfestival: PIXEL

Mandag 13.08.12 22:00

Oslo Jazzfestival: Dhruv

Tirsdag 07.08.12 19:00

Klubbdagen Øyafestivalen 2012

Lørdag 04.08.12 21:00

Christian Reim Trio (OJ)

Fredag 03.08.12 22:00

The Phantoms

Torsdag 02.08.12 21:00

Knut Hem Band

Lørdag 28.07.12 21:00

Michael Bloch Trio (OJ)

Fredag 27.07.12 22:00

JazzBanditt

Fredag 20.07.12 22:00

Dagny

Lørdag 14.07.12 21:00

Peter Zak Trio (OJ)

Lørdag 07.07.12 21:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Fredag 06.07.12 22:00

Christian Reim Trio

Mandag 02.07.12 21:00

Michael Ruff (US)

Lørdag 30.06.12 21:00

Mapping Oceans (OJ)

Lørdag 23.06.12 21:00

Magni Wentzel Kvintett (OJ)

Onsdag 20.06.12 20:00

The Quartet (OJ)

Lørdag 16.06.12 22:00

Deadwood

Lørdag 16.06.12 16:00

Ditlef Eckhoff Kvintett (OJ)

Fredag 15.06.12 22:00

Jaffre

Torsdag 14.06.12 22:00

Pretty Young Pettys

Onsdag 13.06.12 20:00

Frode Thingnæs Quintet (OJ)

Lørdag 09.06.12 22:00

Fett Nok

Lørdag 09.06.12 16:00

Octopus (OJ)

Fredag 08.06.12 22:00

BokkeReidars Bluesband

Torsdag 07.06.12 21:00

Hedda Aronsen. Supp: Bård Brekke

Onsdag 06.06.12 20:00

Knut Riisnæs Trio (OJ)

Lørdag 02.06.12 14:00

Musikkfest Oslo 2012

Torsdag 31.05.12 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag 28.05.12 21:00

Mopti

Lørdag 26.05.12 22:00

Stacie Collins (US)

Lørdag 26.05.12 16:00

Brinck Johnsen Quintet (OJ)

Fredag 25.05.12 22:00

Karin Wright

Tirsdag 22.05.12 21:00

Humming People

Mandag 21.05.12 21:00

Ida Rønshaugen

Lørdag 19.05.12 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 19.05.12 16:00

Oddbjørn Blindheim Trio (OJ)

Onsdag 16.05.12 20:00

Vidar Johansen Kvartett (OJ)

Tirsdag 15.05.12 21:00

Hege Saugstad

Mandag 14.05.12 21:00

Rod Picott (US)

Lørdag 12.05.12 22:00

Brettville

Onsdag 09.05.12 20:00

Ape Club (OJ)

Tirsdag 08.05.12 21:00

Bjørn Berge

Mandag 07.05.12 21:00

Wilfred

Lørdag 05.05.12 22:00

Pelle Parafins Missing Link

Lørdag 05.05.12 16:00

Lonely Woman (OJ)

Fredag 04.05.12 22:00

Reidar Larsen

Torsdag 03.05.12 20:00

Aspheim Oldtimers
(NOWJC)

Onsdag 02.05.12 20:00

Carl Størmer Kvartett (OJ)

Tirsdag 01.05.12 15:00

Rolling Thunder

Lørdag 28.04.12 16:00

Rune Klakegg Trio (OJ)

Fredag 27.04.12 22:00

Julie Willumsen

Torsdag 26.04.12 20:00

Oslo Radio Orkester
(NOWJC)

Tirsdag 24.04.12 21:00

Elvarheim

Mandag 23.04.12 21:00

ZELMA RELEASEKONSERT!

Søndag 22.04.12 22:30

Taylor Made

Lørdag 21.04.12 16:00

Laila Dalseth Kvartett (OJ)

Torsdag 19.04.12 20:00

Odeon Jazz Quartet
(NOWJC)

Onsdag 18.04.12 20:00

Michael Bloch Kvartett (OJ)

Tirsdag 17.04.12 21:00

Jon Eberson Group

Mandag 16.04.12 21:00

Amnestiet

Lørdag 14.04.12 21:30

Babylon Brothers

Lørdag 14.04.12 16:00

Pastor'n og Staffan (OJ)

Fredag 13.04.12 22:00

Green Granadas

Tirsdag 10.04.12 20:00

SHAUN BARTLETT
Supp: Ida Isax

Mandag 09.04.12 21:00

Synne Eileen & the Sunbeams

Lørdag 31.03.12 22:00

Tuva & The Far Out Orchestra

Lørdag 31.03.12 16:00

Changes for Mingus (OJ)

Torsdag 29.03.12 20:00

Christiania Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag 27.03.12 21:00

Tiny Arrows

Lørdag 24.03.12 22:00

Fathers Finest

Lørdag 24.03.12 16:00

Dos Sombreros (OJ)

Fredag 23.03.12 22:00

Babij Jar

Torsdag 22.03.12 20:00

Lucky 7
(NOWJC)

Mandag 19.03.12 21:00

Sudan Dudan

Lørdag 17.03.12 22:00

The Douglas Group

Onsdag 14.03.12 20:00

Hanna Paulsberg Concept (OJ)

Mandag 12.03.12 21:00

Torbjørn Dyrud

Søndag 11.03.12 20:00

Oslo Storband m/Knut Riisnæs

Lørdag 10.03.12 16:00

Tore Sandnæs Trio (OJ)

Torsdag 08.03.12 20:00

Weather Birds
(NOWJC)

Onsdag 07.03.12 20:00

Christian Reim Trio (OJ)

Tirsdag 06.03.12 20:00

Grete Storbæk Eriksen

Mandag 05.03.12 21:00

Hilde Dahl + Eric Ness

Lørdag 03.03.12 21:00

Paulin Voss m/ band

Lørdag 03.03.12 16:00

Tore Johansen Quartet (OJ)

Torsdag 01.03.12 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag 28.02.12 21:00

Arne Vatnøy

Mandag 27.02.12 21:00

Aina Negaard m/ brødrene Gjems

Lørdag 25.02.12 22:00

Lucky Lips

Torsdag 23.02.12 21:00

Ulf Wakenius Group

Torsdag 23.02.12 20:00

Union Rhythm Kings
(NOWJC)

Onsdag 22.02.12 20:00

Realtime Quintet (OJ)

Mandag 20.02.12 21:00

Máddji

Lørdag 18.02.12 19:00

By:larm lørdag - div. artister

Fredag 17.02.12 19:00

By:larm fredag - div. artister

Torsdag 16.02.12 19:00

By:larm torsdag - div. artister

Onsdag 15.02.12 20:00

Ellen Brekken Kvartett (OJ)

Onsdag 15.02.12 17:45

Lukas Graham (dk)

Tirsdag 14.02.12 21:00

Staut

Mandag 13.02.12 21:00

Oh! Pears(Us)

Lørdag 11.02.12 21:00

The Sinatra Songbook

Fredag 10.02.12 22:00

Cliffhangers

Lørdag 04.02.12 16:00

Antonsen/Hvalryg/Olstad Trio (OJ)

Mandag 30.01.12 21:00

Marjit Vinjerui og DD Peartree

Lørdag 28.01.12 21:00

The Real Thing

Lørdag 28.01.12 16:00

Kåre Garnes trio (OJ)

Mandag 23.01.12 21:00

Trond Trudvang - releasekonsert

Lørdag 21.01.12 22:00

Knut Reiersrud Band

Fredag 20.01.12 22:00

Orbo & The Longshots

Torsdag 19.01.12 20:00

Carsten Boe Trio
(NOWJC)

Onsdag 18.01.12 20:00

Mats Eilertsen SkyDive (OJ)

Mandag 16.01.12 21:00

Pixel

Lørdag 14.01.12 22:00

X3

Lørdag 14.01.12 16:00

Dave Edge Quartet (OJ)

Fredag 13.01.12 22:00

Gran Salvation. Supp: Hermit

Torsdag 12.01.12 20:00

Jazzombies
(NOWJC)

Torsdag 05.01.12 20:00

Caledonia Jazzband
(NOWJC)

Torsdag 22.12.11 21:00

Julekonsert med Paal Flaata

Tirsdag 20.12.11 21:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 17.12.11 22:00

Troodwang

Lørdag 17.12.11 16:00

Laila synger julen inn (OJ)

Torsdag 15.12.11 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag 13.12.11 21:00

Elisabeth Lid Trøen Kvatett

Lørdag 10.12.11 16:00

Kausland / Brunvoll kvartett (OJ)

Fredag 09.12.11 22:00

Undertakers Cirkus

Tirsdag 06.12.11 21:00

Grill Bill

Mandag 05.12.11 21:00

Kristin Fjellseth

Lørdag 03.12.11 22:00

Fett Nok

Lørdag 03.12.11 16:00

JazzCode (OJ)

Fredag 02.12.11 22:00

Amund Maarud

Torsdag 01.12.11 20:00

Christiania Jazzband
(NOWJC)

Mandag 28.11.11 21:00

Hedvig Mollestad Trio

Søndag 27.11.11 21:00

The Branco Heist

Søndag 27.11.11 20:00

Light Of Day 2012

Lørdag 26.11.11 22:00

Håvard Lothe Band

Lørdag 26.11.11 16:00

Vigleik Storaas trio (OJ)

Fredag 25.11.11 22:00

Baskery

Onsdag 23.11.11 20:00

Winther-Storm (OJ)

Lørdag 19.11.11 22:00

Shaun Bartlett

Lørdag 19.11.11 16:00

Atle Hammer kvintett (OJ)

Fredag 18.11.11 22:00

Thorbjørn Risager

Torsdag 17.11.11 20:00

Caledonia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag 15.11.11 21:00

That's all I ask of you

Lørdag 12.11.11 16:00

Magni Wentzel kvintett (OJ)

Fredag 11.11.11 22:00

Von

Torsdag 10.11.11 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Onsdag 09.11.11 20:00

Espen Eriksen Trio (OJ)

Mandag 07.11.11 21:00

That's all I ask of you

Lørdag 05.11.11 16:00

Will Vinson Quartet (OJ)

Fredag 04.11.11 22:00

Sister Rain

Onsdag 02.11.11 20:00

Halles Komet (OJ)

Lørdag 29.10.11 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Torsdag 27.10.11 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag 24.10.11 21:00

Glesnes/Ytreberg Quartet

Fredag 21.10.11 22:00

Revyn og Boris and the Jeltsins

Torsdag 20.10.11 20:00

Luna Leaps In
(NOWJC)

Onsdag 19.10.11 20:00

Ditlef Eckhoff kvintett (OJ)

Tirsdag 18.10.11 21:00

Thinkerbell

Mandag 17.10.11 21:00

Oh!

Søndag 16.10.11 21:00

Goylem Space Klezmer

Lørdag 15.10.11 22:00

Sjuende Far I Huset

Lørdag 15.10.11 22:00

Håkon Høyes' Honey Tones

Lørdag 15.10.11 16:00

Woodwork (OJ)

Fredag 14.10.11 22:00

Bolga Bluesband

Onsdag 12.10.11 20:00

Babylon Brothers (OJ)

Tirsdag 11.10.11 21:00

Ni Liv

Mandag 10.10.11 21:00

Lise Hvoslef band

Lørdag 08.10.11 22:00

Tom Roger Aadland

Lørdag 08.10.11 16:00

Svein Olav Herstad Trio (OJ)

Torsdag 06.10.11 20:00

Lousiana Jazzband
(NOWJC)

Onsdag 05.10.11 20:00

Young Powell Vespestad (OJ)

Tirsdag 04.10.11 21:00

Bill Booth m/Band

Mandag 03.10.11 21:00

Signe Marie Rustad

Lørdag 01.10.11 22:00

Hans Bollandsås

Lørdag 01.10.11 16:00

Laila Dalseth Kvintett (OJ)

Fredag 30.09.11 22:00

Rex Rudi

Torsdag 29.09.11 20:00

Jazzin' Babies
(NOWJC)

Tirsdag 27.09.11 21:00

Northern Ark

Mandag 26.09.11 21:00

Daniel Berg Hansen

Lørdag 24.09.11 22:00

Earth Died Screaming

Lørdag 24.09.11 16:00

Majken Christiansen kvintett (OJ)

Torsdag 22.09.11 20:00

Georg Reiss kvartett
(NOWJC)

Onsdag 21.09.11 20:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Tirsdag 20.09.11 21:00

In The Country

Mandag 19.09.11 21:00

William Hut

Lørdag 17.09.11 22:00

Freak

Lørdag 17.09.11 16:00

Tine Asmundsen kvartett (OJ)

Fredag 16.09.11 22:00

19th Street Red

Onsdag 14.09.11 20:00

The Core (OJ)

Tirsdag 13.09.11 21:00

Petter Carlsen m/venner

Lørdag 10.09.11 16:00

The Birth of the Cool (OJ)

Torsdag 08.09.11 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag 05.09.11 21:00

Hjerterknekt: Releasekonsert

Lørdag 03.09.11 22:00

The Refreshments (S)

Lørdag 03.09.11 16:00

Vidar Johansen kvartett (OJ)

Torsdag 01.09.11 20:00

Aspheim Oldtimers
(NOWJC)

Tirsdag 30.08.11 21:00

Omar Østli

Torsdag 25.08.11 20:00

Magnolia Jazzband

Torsdag 25.08.11 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Onsdag 24.08.11 20:00

Christian Reim Trio (OJ)

Tirsdag 23.08.11 21:00

Eva Hillered (S)

Mandag 22.08.11 21:00

Yngvil Vatn Guttu

Søndag 21.08.11 20:00

Konrad Seebergs Orkester

Lørdag 20.08.11 22:00

Oslo Jazzfestival: Kompen Quintet

Lørdag 13.08.11 22:00

Orbo & The Longshots

Tirsdag 09.08.11 19:00

Østkanten Bluesklubb: Klubb Øya

Lørdag 06.08.11 21:00

Bjørn Frydenlund kvartett (OJ)

Lørdag 30.07.11 21:00

Fossum-Aarum Quartet (OJ)

Lørdag 23.07.11 21:00

Christian Reim Trio (OJ)

Lørdag 16.07.11 21:00

Audun Automat (OJ)

Mandag 27.06.11 21:00

Hanne Sørvaag: Cover Me

Lørdag 25.06.11 22:00

Asle Beck: Sommerkonsert

Fredag 24.06.11 00:00

Patey's Pipe

Tirsdag 21.06.11 21:00

Lucky Lips

Lørdag 18.06.11 22:00

Hoist

Lørdag 18.06.11 16:00

Ditlef Eckhoff Kvintett (OJ)

Fredag 17.06.11 22:00

AFROMARIMBA FUNKYJAZZ FESTIVAL

Torsdag 16.06.11 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Tirsdag 14.06.11 21:00

Knut Anders Sørum: Prøysen

Mandag 13.06.11 21:00

The Healer & The Dealer

Lørdag 11.06.11 16:00

Pastor´n og Staffan (OJ)

Fredag 10.06.11 22:00

"Smith, Olsson, Berg, Mangen"

Lørdag 04.06.11 12:00

Musikkfest Oslo 2011

Fredag 03.06.11 22:00

Creek

Torsdag 02.06.11 20:00

Georg Reiss m/venner
(NOWJC)

Onsdag 01.06.11 20:00

Jerry Bergonzi (OJ)

Tirsdag 31.05.11 21:00

Bretteville

Mandag 30.05.11 21:00

Tina Lie - releasekonsert

Lørdag 28.05.11 22:00

Beautiful Drowning

Lørdag 28.05.11 16:00

Jazz and Fly Fishing (OJ)

Tirsdag 24.05.11 21:00

That´s all I ask of you

Mandag 23.05.11 21:00

That's all I ask of you

Lørdag 21.05.11 20:00

15 års jubileum kveld (OJ)

Lørdag 21.05.11 16:00

15 års jubileum ettermiddag (OJ)

Lørdag 21.05.11 16:00

15 års jubileum pakke (OJ)

Fredag 20.05.11 22:00

The Douglas Group

Onsdag 18.05.11 20:00

Roger Johansen Group (OJ)

Mandag 16.05.11 21:00

Bill Booth

Lørdag 14.05.11 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag 14.05.11 16:00

Kåre Garnes Trio (OJ)

Mandag 09.05.11 21:00

Gränslandet

Lørdag 07.05.11 21:00

Jan Toft m/orkester

Onsdag 04.05.11 20:00

JazzCode (OJ)

Tirsdag 03.05.11 21:00

Son Of Light Sound System

Lørdag 30.04.11 16:00

Magni Wentzel Kvintett (OJ)

Onsdag 27.04.11 18:00

Releaseparty: Deadwood

Lørdag 16.04.11 22:00

Tuva & The Far Out Orchestra

Lørdag 16.04.11 16:00

Lonely Woman (OJ)

Onsdag 13.04.11 20:00

Ellingtones (OJ)

Tirsdag 12.04.11 21:00

Jo Nesbø

Mandag 11.04.11 21:00

Jo Nesbø

Lørdag 09.04.11 21:00

Marian Aas Hansen

Lørdag 09.04.11 16:00

Mats Eilertsen trio (OJ)

Fredag 08.04.11 22:00

Inman Hill

Onsdag 06.04.11 20:00

Michael Bloch Kvartett (OJ)

Mandag 04.04.11 21:00

Kreg Viesselman

Lørdag 02.04.11 16:00

Totti Bergh Kvartett (OJ)

Tirsdag 29.03.11 21:00

Charlie Engstrand Sommar

Mandag 28.03.11 21:00

Karianne Arntzen Band

Lørdag 26.03.11 22:00

Country Dreamer m/Lars Dybvik

Fredag 25.03.11 22:00

Trond Nilsens Salong

Mandag 21.03.11 21:00

Earth Died Screaming

Lørdag 19.03.11 22:00

Seven Doors Hotel

Del denne siden