Konserthistorie

Søndag
11.08.19
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival 2019: Treskatresk

Fredag
09.08.19
Kl. 22:00

MT Hammed

Torsdag
08.08.19
Kl. 21:00

My Darling Clementine

Onsdag
07.08.19
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Lørdag
20.07.19
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum presenterer: Flat bop

Fredag
12.07.19
Kl. 21:00

DD Peartree

Lørdag
29.06.19
Kl. 22:00

The Boots Band

Torsdag
27.06.19
Kl. 21:00

Josh Smith (US)

Onsdag
26.06.19
Kl. 20:00

Hovedøen Social Club

Søndag
23.06.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Fredag
21.06.19
Kl. 22:00

Olé Ask & The Yellow Cabs

Torsdag
20.06.19
Kl. 19:30

D-sense

Onsdag
19.06.19
Kl. 21:00

De Unevnelige

Mandag
17.06.19
Kl. 20:00

Skedsmo Storband

Lørdag
15.06.19
Kl. 22:00

Pateys Pipe

Fredag
14.06.19
Kl. 21:00

Blues in a Cop: Slippfest!

Onsdag
12.06.19
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband m/ Karin Krog

Søndag
09.06.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
08.06.19
Kl. 22:00

The Deltaz (US)

Tirsdag
04.06.19
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Lørdag
01.06.19
Kl. 22:00

Red Hot

Fredag
31.05.19
Kl. 21:00

Østkanten Bluesklubb: Maldito

Onsdag
29.05.19
Kl. 20:00

Norwegian Jazz Kings

Søndag
26.05.19
Kl. 21:00

Søndagsjammen på Herr Nilsen

Fredag
24.05.19
Kl. 21:00

Østkanten Bluesklubb: RAM

Torsdag
23.05.19
Kl. 21:00

Bluegrass aften: Haley's Comet+ jam

Onsdag
22.05.19
Kl. 21:00

The Norwegian Soulband

Tirsdag
21.05.19
Kl. 20:00

Chameleon Jazz Band

Mandag
20.05.19
Kl. 20:00

Birgitte Damberg Trio

Lørdag
18.05.19
Kl. 22:00

Licking the Moose

Torsdag
16.05.19
Kl. 21:00

The Session

Mandag
13.05.19
Kl. 21:00

Jerry Leger and The Situation

Søndag
12.05.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Torsdag
09.05.19
Kl. 21:00

Roy Gudmundsen

Onsdag
08.05.19
Kl. 20:00

Swing'it Dixieband

Tirsdag
07.05.19
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Mandag
06.05.19
Kl. 20:00

Plastic Sun

Lørdag
04.05.19
Kl. 22:00

Hetten Des (Be)

Torsdag
02.05.19
Kl. 20:30

The Music of Linda Ronstadt

Onsdag
01.05.19
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Tirsdag
30.04.19
Kl. 21:00

Thy Gentlemen

Mandag
29.04.19
Kl. 20:00

MULTIVERSE - plateslipp

Søndag
28.04.19
Kl. 20:00

High Red - ekstrakonsert

Lørdag
27.04.19
Kl. 22:00

High Red

Torsdag
25.04.19
Kl. 21:00

Jorunn Hodne m/band

Onsdag
24.04.19
Kl. 20:00

Elin Furubotn & Torbjørn Økland

Onsdag
17.04.19
Kl. 20:00

Felix Peikli kvartett

Søndag
14.04.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen på Herr Nilsen

Lørdag
13.04.19
Kl. 22:00

Babylon Brothers

Fredag
12.04.19
Kl. 21:00

Memory Lane presenterer: Hits 78

Lørdag
06.04.19
Kl. 22:00

Mannen på Trappa

Torsdag
04.04.19
Kl. 20:30

The Songs of Townes Van Zandt

Onsdag
03.04.19
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
02.04.19
Kl. 19:00

Inni Vår Hage

Søndag
31.03.19
Kl. 19:00

Søndagsjammen på Herr Nilsen

Søndag
31.03.19
Kl. 16:00

Romsås Storband gjør Snarky Puppy

Lørdag
30.03.19
Kl. 21:00

Ramsalt. Gjest: Asle Beck

Fredag
29.03.19
Kl. 20:00

Bård Christiansen

Torsdag
28.03.19
Kl. 19:00

Jojje Wadenius trio

Mandag
25.03.19
Kl. 19:00

Stig Ulv

Fredag
22.03.19
Kl. 20:00

Ulf Myrvold

Torsdag
21.03.19
Kl. 20:00

TORA

Onsdag
20.03.19
Kl. 19:00

Dr Bekken og Richard Gjems

Tirsdag
19.03.19
Kl. 20:00

The Tronosonic Experience

Søndag
17.03.19
Kl. 19:00

Søndagsjammen på Herr Nilsen

Lørdag
16.03.19
Kl. 21:00

Rock'n'Roll Allstars

Fredag
15.03.19
Kl. 20:00

Bolga Bluesband

Onsdag
13.03.19
Kl. 20:00

Chrome Hill + Knut Reiersrud

Tirsdag
12.03.19
Kl. 20:00

Robert Skarsbakk m/band

Mandag
11.03.19
Kl. 20:00

Lenea

Lørdag
09.03.19
Kl. 21:00

Emmerhoff & The Melancholy Babies

Fredag
08.03.19
Kl. 20:00

8.mars konsert: Reloaded Norway

Onsdag
06.03.19
Kl. 19:00

The Hot White Chocolates

Tirsdag
05.03.19
Kl. 20:00

Inni Vår Hage

Søndag
03.03.19
Kl. 19:00

Søndagsjammen

Torsdag
28.02.19
Kl. 19:30

The Songs of John Fogerty

Tirsdag
05.02.19
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Søndag
03.02.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
02.02.19
Kl. 16:00

Thomas Franck/Knut Riisnæs kvintett

Tirsdag
29.01.19
Kl. 21:00

Mannskvartetten Tre Skjeggete Menn

Lørdag
26.01.19
Kl. 21:30

The Real Thing

Lørdag
26.01.19
Kl. 16:00

Jesse van Ruller trio

Torsdag
24.01.19
Kl. 21:00

"De andre"

Onsdag
23.01.19
Kl. 20:00

Jesses New Orleans Band (SE)

Søndag
20.01.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
19.01.19
Kl. 22:00

NovaFunk

Lørdag
19.01.19
Kl. 16:00

Espen Rud kvintett

Fredag
18.01.19
Kl. 22:00

Fat Fred and the possumhunters

Torsdag
17.01.19
Kl. 21:00

Monne

Onsdag
16.01.19
Kl. 20:00

Medborgarna

Tirsdag
15.01.19
Kl. 20:00

Kristin & Kvistum på Herr Nilsen

Lørdag
12.01.19
Kl. 22:00

Omar Omar

Lørdag
12.01.19
Kl. 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag
11.01.19
Kl. 22:00

Blues in a Cop

Torsdag
10.01.19
Kl. 20:00

Peter Bernstein quartet

Onsdag
09.01.19
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Tirsdag
08.01.19
Kl. 21:00

Inn i vår Hage

Søndag
06.01.19
Kl. 20:00

Søndagsjammen - sesongåpning!

Lørdag
05.01.19
Kl. 22:00

Oslo Plektrum

Lørdag
05.01.19
Kl. 16:00

Kåre Garnes kvartett

Lørdag
29.12.18
Kl. 22:00

Grill Bill

Lørdag
29.12.18
Kl. 16:00

Petter Wettre kvartett

Onsdag
26.12.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen: 2.juledag spesial

Lørdag
22.12.18
Kl. 16:00

Sinatra Songbook - julekonsert

Torsdag
20.12.18
Kl. 21:00

Bluegrassaften: Juleavslutning

Lørdag
15.12.18
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Fredag
14.12.18
Kl. 22:00

Big Hand Christmas Special

Onsdag
12.12.18
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
11.12.18
Kl. 21:00

Paal Flaata Julekonsert - extra

Søndag
09.12.18
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Søndag
09.12.18
Kl. 19:00

Konsert med Hardkor

Lørdag
08.12.18
Kl. 22:00

Trond Granlund - The Ride

Torsdag
06.12.18
Kl. 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Onsdag
05.12.18
Kl. 20:00

Morten Halle kvintett

Tirsdag
04.12.18
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Lørdag
01.12.18
Kl. 16:00

Hegge

Tirsdag
27.11.18
Kl. 21:00

Low-Fly Quintet

Søndag
25.11.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
24.11.18
Kl. 22:00

Marie Vangen m/band

Fredag
23.11.18
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Blue Aspic

Onsdag
21.11.18
Kl. 20:00

Ken Peplowski Scandinavian Quartet

Tirsdag
20.11.18
Kl. 20:00

Mezzoforte vol.3 tirsdag

Mandag
19.11.18
Kl. 20:00

Mezzoforte vol.2 mandag

Søndag
18.11.18
Kl. 20:00

Mezzoforte vol.1

Lørdag
17.11.18
Kl. 16:00

Bjørn Alterhaug trio

Torsdag
15.11.18
Kl. 21:00

Bluegrassaften: Ila Auto

Tirsdag
13.11.18
Kl. 21:00

Ninjabeat: Relasekonsert

Søndag
11.11.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
10.11.18
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag
10.11.18
Kl. 16:00

Jørn Øien kvartett

Onsdag
07.11.18
Kl. 21:00

Harry Manx (can)

Tirsdag
06.11.18
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Lørdag
03.11.18
Kl. 22:00

Transatlantic Express

Lørdag
03.11.18
Kl. 16:00

Vidar Johansen trio

Torsdag
01.11.18
Kl. 21:00

Josh Smith (US)

Søndag
28.10.18
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Søndag
28.10.18
Kl. 19:00

Otis Gibbs (US)

Lørdag
27.10.18
Kl. 22:00

Måndag

Lørdag
27.10.18
Kl. 16:00

Håvard Stubø kvartett

Torsdag
25.10.18
Kl. 20:30

The Music of Jerry Lee Lewis

Onsdag
24.10.18
Kl. 21:00

Knut Reiersrud Band

Mandag
22.10.18
Kl. 21:00

Special Consensus (Us)

Søndag
21.10.18
Kl. 21:00

Greg Howe (US)

Lørdag
20.10.18
Kl. 22:00

Maja m/band

Lørdag
20.10.18
Kl. 16:00

Marit Sandvik & Nova Onda

Torsdag
18.10.18
Kl. 21:00

Hallgrim Bratberg trio

Onsdag
17.10.18
Kl. 20:00

Morten Gunnar Larsen: solopiano

Tirsdag
16.10.18
Kl. 20:00

Østerdølenes Tyrolerkapelle

Søndag
14.10.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
13.10.18
Kl. 22:00

ORBO

Lørdag
13.10.18
Kl. 16:00

Besiakov kvartett

Torsdag
11.10.18
Kl. 21:00

Ashton Lane

Onsdag
10.10.18
Kl. 20:00

Kreisberg meets Veras

Tirsdag
09.10.18
Kl. 21:00

“Dustene"

Søndag
07.10.18
Kl. 20:00

"Tony and the Banks" spiller Genesis

Lørdag
06.10.18
Kl. 22:00

Hollow Hearts

Lørdag
06.10.18
Kl. 16:00

Elin Rosseland band

Tirsdag
02.10.18
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Søndag
30.09.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
29.09.18
Kl. 16:00

Kristoffer Kompen kvintett

Torsdag
27.09.18
Kl. 20:30

The Songs of Hank Williams

Mandag
24.09.18
Kl. 20:00

Øyvind Hellner: Støykonsert

Lørdag
22.09.18
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag
20.09.18
Kl. 21:00

Briskebyen Lyttemannslag

Onsdag
19.09.18
Kl. 20:00

Cantango

Mandag
17.09.18
Kl. 21:00

Blåregn

Søndag
16.09.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
15.09.18
Kl. 22:00

Cold Meat Junction

Lørdag
08.09.18
Kl. 16:00

Hermund Nygård trio m/Peter Asplund

Torsdag
06.09.18
Kl. 21:00

Svarte Svingende

Tirsdag
04.09.18
Kl. 21:00

Inni Vår Hage

Mandag
03.09.18
Kl. 21:00

The Hummingbirds m/venner

Søndag
02.09.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
01.09.18
Kl. 22:00

Charlotte Audestad

Lørdag
01.09.18
Kl. 16:00

Evidence

Onsdag
29.08.18
Kl. 20:00

Diagonal Jazzband

Lørdag
25.08.18
Kl. 22:00

Slagsvold

Lørdag
25.08.18
Kl. 16:00

Staffan William-Olsson trio

Fredag
24.08.18
Kl. 22:00

Storm Weather Shanty Choir

Mandag
20.08.18
Kl. 21:00

Iain Matthews & The Salmon Smokers

Søndag
19.08.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Torsdag
16.08.18
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival presenterer: JUNO

Lørdag
11.08.18
Kl. 16:00

Paul Wagnberg Organ Unit

Fredag
10.08.18
Kl. 22:00

The Phantoms

Lørdag
28.07.18
Kl. 21:00

Rob Scheps/Carl Størmer kvartett

Lørdag
21.07.18
Kl. 21:00

Morten Stang Koppang kvartett

Lørdag
14.07.18
Kl. 21:00

Peter Zak Quartet

Fredag
06.07.18
Kl. 22:00

Bendik Bergestig

Onsdag
04.07.18
Kl. 20:00

Reina del Cid

Lørdag
30.06.18
Kl. 22:00

Tom Schäfer Band

Lørdag
30.06.18
Kl. 16:00

BOP 69

Fredag
29.06.18
Kl. 22:00

Licking the Moose

Mandag
25.06.18
Kl. 21:00

The Contenders

Søndag
24.06.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen: Sesongavslutning!

Lørdag
23.06.18
Kl. 22:00

Draken

Lørdag
23.06.18
Kl. 16:00

Asle Røe trio

Fredag
22.06.18
Kl. 22:00

National Cash

Torsdag
21.06.18
Kl. 21:00

TORA
Supp: Caterina

Onsdag
20.06.18
Kl. 20:00

Stina Stenerud Monica Z tribute

Mandag
18.06.18
Kl. 21:00

Sunniva Lundh

Lørdag
16.06.18
Kl. 22:00

GLO

Fredag
15.06.18
Kl. 22:00

Jens Andersson

Torsdag
14.06.18
Kl. 21:00

Tom Russell (US)

Onsdag
13.06.18
Kl. 20:00

Hovedøen Social Club

Tirsdag
12.06.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
10.06.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
09.06.18
Kl. 22:00

ZappaTime

Lørdag
09.06.18
Kl. 16:00

The Chase – Brinck-Johnsen Quintet

Fredag
08.06.18
Kl. 22:00

Greatland

Torsdag
07.06.18
Kl. 21:00

Beckstrøm kvartett

Onsdag
06.06.18
Kl. 20:00

Hot N Spicy + Mads Mathias

Tirsdag
05.06.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
02.06.18
Kl. 22:00

The Aeronautics

Torsdag
31.05.18
Kl. 20:30

The Songs of Gillian Welch

Onsdag
30.05.18
Kl. 20:00

Tricia Boutté vo & Lars Frank sax

Tirsdag
29.05.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
28.05.18
Kl. 21:00

Audun Haukvik

Søndag
27.05.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
26.05.18
Kl. 16:00

Nypan trio

Torsdag
24.05.18
Kl. 21:00

Hilde Louise Orchestra

Onsdag
23.05.18
Kl. 20:00

Kåre Garnes kvartett

Tirsdag
22.05.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
21.05.18
Kl. 21:00

TOBB -
The Original Bullshit Band

Lørdag
19.05.18
Kl. 22:00

Wild Man Riddim

Lørdag
19.05.18
Kl. 16:00

Anders Persson Trio

Torsdag
17.05.18
Kl. 21:00

Prima Vista Social Club

Onsdag
16.05.18
Kl. 20:00

Cantango

Tirsdag
15.05.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
13.05.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
12.05.18
Kl. 22:00

ATOMIC

Lørdag
12.05.18
Kl. 16:00

Lage Lund Trio

Torsdag
10.05.18
Kl. 21:00

Makeda m/band AVLYST!!

Onsdag
09.05.18
Kl. 20:00

Eyolf Dales Wolf Valley

Tirsdag
08.05.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
07.05.18
Kl. 21:00

Sarah Enodd

Lørdag
05.05.18
Kl. 16:00

Eirik Svela Group

Tirsdag
01.05.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
29.04.18
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
28.04.18
Kl. 22:00

Baba Soul and the Professors of Funk

Lørdag
28.04.18
Kl. 16:00

Svarttrost

Torsdag
26.04.18
Kl. 20:30

The Songs of Dolly Parton

Onsdag
25.04.18
Kl. 20:00

Albatrosh

Tirsdag
24.04.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
23.04.18
Kl. 21:00

Rune Mandelid

Lørdag
21.04.18
Kl. 22:00

Onkel Tuka

Lørdag
21.04.18
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Tirsdag
17.04.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
15.04.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
14.04.18
Kl. 22:00

Blues in a Cop

Lørdag
14.04.18
Kl. 16:00

Dave Edge kvartett

Torsdag
12.04.18
Kl. 21:00

Peter Nordberg

Onsdag
11.04.18
Kl. 20:00

Babylon Brothers

Mandag
09.04.18
Kl. 21:00

Hege Brynildsen

Lørdag
07.04.18
Kl. 22:00

Grenseland

Lørdag
07.04.18
Kl. 16:00

Andrés Thor Quartet

Tirsdag
03.04.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
01.04.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen: Påskespesial!

Lørdag
31.03.18
Kl. 16:00

Bloch, Morland & Edge

Onsdag
28.03.18
Kl. 20:00

Anders Aarum kvartett

Tirsdag
27.03.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
24.03.18
Kl. 16:00

Odd Steinar Albrigtsen NYC 4tet

Fredag
23.03.18
Kl. 22:00

Malvina Band

Torsdag
22.03.18
Kl. 20:30

The Music of Willie Nelson

Onsdag
21.03.18
Kl. 20:00

Shoeshine Boys m/ Live Foyn Friis

Tirsdag
20.03.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
18.03.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
17.03.18
Kl. 16:00

Det Norske Poesi & Satireorkester

Torsdag
15.03.18
Kl. 21:00

Rebekka Bakken

Onsdag
14.03.18
Kl. 20:00

Ninjabeat

Tirsdag
13.03.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
10.03.18
Kl. 22:00

Erik Harstad & The Buzz Brothers

Lørdag
10.03.18
Kl. 16:00

Øien/Garnes/Sefaniassen Eide

Tirsdag
06.03.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
05.03.18
Kl. 21:00

KVISTUM

Søndag
04.03.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
03.03.18
Kl. 22:00

Vintage Radio

Lørdag
03.03.18
Kl. 16:00

Trio De Janeiro

Onsdag
28.02.18
Kl. 20:00

Seamus Blake kvartett

Tirsdag
27.02.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
24.02.18
Kl. 22:00

Hayseed

Lørdag
24.02.18
Kl. 16:00

Kjeld Lauritsen trio

Torsdag
22.02.18
Kl. 20:30

The Songs of Tom Petty

Onsdag
21.02.18
Kl. 20:00

Majken: Tribute to Peggy Lee

Tirsdag
20.02.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
18.02.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
17.02.18
Kl. 16:00

The Cannonball 5 Tribute Band

Onsdag
14.02.18
Kl. 20:00

Gard Nilssen´s Acoustic Unity

Tirsdag
13.02.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
12.02.18
Kl. 21:00

Hege Saugstad

Lørdag
10.02.18
Kl. 22:00

Magnus Berg - solokonsert

Lørdag
10.02.18
Kl. 16:00

Michael Bloch trio

Fredag
09.02.18
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: De Marvells

Torsdag
08.02.18
Kl. 21:00

Michael Aadal Group

Onsdag
07.02.18
Kl. 20:00

The hot white Chocolates

Tirsdag
06.02.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
04.02.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
03.02.18
Kl. 22:00

ConFusion

Lørdag
03.02.18
Kl. 16:00

Ivar Antonsen trio

Torsdag
01.02.18
Kl. 21:00

Eric Brace / Jon Byrd

Tirsdag
30.01.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
27.01.18
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
27.01.18
Kl. 16:00

Walt Weiskopf

Fredag
26.01.18
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Hungry John

Torsdag
25.01.18
Kl. 20:00

Los Altos & Øystein Fevang

Onsdag
24.01.18
Kl. 20:00

Christiania 12 m/ Lars Frank sax

Tirsdag
23.01.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
21.01.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
20.01.18
Kl. 22:00

Måndag

Lørdag
20.01.18
Kl. 16:00

Dave Edge/Roy Nikolaisen kvintett

Fredag
19.01.18
Kl. 22:00

NovaFunk

Torsdag
18.01.18
Kl. 21:00

Olé Ask & The Yellow Cabs

Onsdag
17.01.18
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
16.01.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
13.01.18
Kl. 22:00

Fathers Finest

Lørdag
13.01.18
Kl. 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag
12.01.18
Kl. 22:00

Marte Røyeng
Supp: Alna

Torsdag
11.01.18
Kl. 21:00

OHIO

Onsdag
10.01.18
Kl. 20:00

Dr Bekken & The Bookerizers

Tirsdag
09.01.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
07.01.18
Kl. 20:00

Søndagsjammen - sesongåpning

Lørdag
06.01.18
Kl. 22:00

Omar Omar - plateslippkonsert

Lørdag
06.01.18
Kl. 16:00

Bop 69

Fredag
05.01.18
Kl. 22:00

Oslo Plektrum

Tirsdag
02.01.18
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen - sesongåpning 2018

Lørdag
30.12.17
Kl. 16:00

The Staffan William-Olsson Trio

Fredag
29.12.17
Kl. 22:00

Grill Bill

Onsdag
27.12.17
Kl. 21:00

The Cadillac Kings (UK)

Tirsdag
26.12.17
Kl. 20:00

2. juledag jazzjamspesial

Lørdag
23.12.17
Kl. 16:00

Julekonsert med Sinatra Songbook

Onsdag
20.12.17
Kl. 20:00

Norwegian Great Guitars

Tirsdag
19.12.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen - juleavslutning

Mandag
18.12.17
Kl. 21:00

Paal Flaata

Lørdag
16.12.17
Kl. 16:00

Frode Nymo/Jørn Øien kvartett

Fredag
15.12.17
Kl. 22:00

Mannen På Trappa

Onsdag
13.12.17
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
12.12.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
11.12.17
Kl. 21:00

Julekonsert med Gospelkoret Reflex

Lørdag
09.12.17
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Torsdag
07.12.17
Kl. 20:30

Big Hand Christmas Special

Onsdag
06.12.17
Kl. 20:00

Lillebo/Kjeldahl/Eide Organ Trio

Tirsdag
05.12.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
03.12.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
02.12.17
Kl. 22:00

Hege Øversveen

Lørdag
02.12.17
Kl. 16:00

Tim Hagans kvartett

Tirsdag
28.11.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
27.11.17
Kl. 21:00

Rampelys: Vintage Radio

Søndag
26.11.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
25.11.17
Kl. 16:00

Waldemar 4

Torsdag
23.11.17
Kl. 21:00

The Milkmen

Tirsdag
21.11.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
20.11.17
Kl. 21:00

En hyllest til Walter Becker

Lørdag
18.11.17
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag
16.11.17
Kl. 21:00

Trond Granlund - Slippfest!

Tirsdag
14.11.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
12.11.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
11.11.17
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag
11.11.17
Kl. 16:00

Christina Dahl kvartett

Torsdag
09.11.17
Kl. 20:30

The Music of EmmyLou Harris

Tirsdag
07.11.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
06.11.17
Kl. 21:00

Allen Hinds (Us)

Lørdag
04.11.17
Kl. 22:00

Engla & Banditta

Lørdag
04.11.17
Kl. 16:00

England Brooks Orchestra

Torsdag
02.11.17
Kl. 21:00

Andreas Våge

Onsdag
01.11.17
Kl. 20:00

Ophelia Orchestra

Tirsdag
31.10.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag
30.10.17
Kl. 20:00

Østerdølenes Tyrolerkapelle

Søndag
29.10.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
28.10.17
Kl. 22:00

Babylon Brothers

Lørdag
28.10.17
Kl. 16:00

Hallgeir Pedersen trio

Torsdag
26.10.17
Kl. 21:00

Peter Nordberg (S)

Tirsdag
24.10.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
21.10.17
Kl. 22:00

Julius Winger

Lørdag
21.10.17
Kl. 16:00

Majken Christiansen kvintett

Onsdag
18.10.17
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
17.10.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Søndag
15.10.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
14.10.17
Kl. 22:00

Ánnásuolo

Lørdag
14.10.17
Kl. 16:00

Karl-Henrik Ousbäck kvintett

Torsdag
12.10.17
Kl. 21:00

Ulf & Eric Wakenius: Father and Son

Onsdag
11.10.17
Kl. 20:00

Bergcrantz/Jansson/Åman/Thorén

Tirsdag
10.10.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
07.10.17
Kl. 16:00

TLE Quartet

Tirsdag
03.10.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
01.10.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
30.09.17
Kl. 22:00

Fett Nok

Torsdag
28.09.17
Kl. 21:00

Kate Havnevik

Onsdag
27.09.17
Kl. 20:00

Transatlantic Express

Tirsdag
26.09.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
25.09.17
Kl. 21:00

Good Ol' Boys - Benoni & Big Hand

Lørdag
23.09.17
Kl. 22:00

Wild Man Riddim

Lørdag
23.09.17
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett

Onsdag
20.09.17
Kl. 20:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag
19.09.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag
18.09.17
Kl. 21:00

Berg/Bakken/Young/Camara

Søndag
17.09.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
16.09.17
Kl. 22:00

Tina Lie

Lørdag
16.09.17
Kl. 16:00

Tune Up!

Fredag
15.09.17
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Rawdhouse

Tirsdag
12.09.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag
11.09.17
Kl. 21:00

Blåregn

Tirsdag
05.09.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Søndag
03.09.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
02.09.17
Kl. 22:00

Knut Reiersrud Band

Lørdag
02.09.17
Kl. 16:00

Mingus!

Fredag
01.09.17
Kl. 22:00

Madame Nilsen: Laura Cahen

Torsdag
31.08.17
Kl. 21:00

Oslopakke 3
Supp: Frode Johansen

Onsdag
30.08.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
29.08.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
26.08.17
Kl. 22:00

INTI-Fusion

Fredag
25.08.17
Kl. 22:00

D'AccorD

Torsdag
24.08.17
Kl. 21:00

Vidar Johnsen

Onsdag
23.08.17
Kl. 20:00

Oslo Radio Orkester

Tirsdag
22.08.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen: Sesongåpning!

Mandag
21.08.17
Kl. 21:00

Whiskey Shakes

Søndag
20.08.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Torsdag
17.08.17
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival 2017:
Halles Komet

Onsdag
16.08.17
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival 2017: Lassen

Tirsdag
15.08.17
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival 2017:
Bob Dorough

Søndag
13.08.17
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
12.08.17
Kl. 22:00

Dina Misund

Lørdag
12.08.17
Kl. 16:00

Babylon Brothers

Fredag
11.08.17
Kl. 22:00

The Phantoms

Torsdag
10.08.17
Kl. 21:00

Paolo Vinaccia & Jørun Bøgeberg

Onsdag
09.08.17
Kl. 20:00

Christiania 12

Lørdag
05.08.17
Kl. 21:00

John Pål Inderberg med venner

Fredag
04.08.17
Kl. 22:00

Klondike

Torsdag
03.08.17
Kl. 21:00

Reverend Peyton's Big Damn Band

Lørdag
29.07.17
Kl. 21:00

Yotam Silberstein Quartet

Fredag
28.07.17
Kl. 22:00

Elegant People

Lørdag
22.07.17
Kl. 21:00

Paul Wagnberg Organ Unit

Lørdag
15.07.17
Kl. 21:00

Asle Røe kvartett

Lørdag
08.07.17
Kl. 21:00

Peter Zak / Knut Riisnæs Quartet

Lørdag
01.07.17
Kl. 21:00

Billington Band

Tirsdag
27.06.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
25.06.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
24.06.17
Kl. 22:00

Don Daddies

Lørdag
24.06.17
Kl. 16:00

John Faxe

Fredag
23.06.17
Kl. 21:00

Diplomatic Immunity

Torsdag
22.06.17
Kl. 21:00

Steinar Albrigtsen trio

Onsdag
21.06.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
20.06.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
17.06.17
Kl. 22:00

Plasters

Lørdag
17.06.17
Kl. 16:00

Jacob Young - "Forever Young"

Fredag
16.06.17
Kl. 22:00

Hot Turkey

Torsdag
15.06.17
Kl. 20:00

Sommerkonsert med Bajazz BigBand

Onsdag
14.06.17
Kl. 20:00

Maiken Krokens Sekstett

Tirsdag
13.06.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
11.06.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
10.06.17
Kl. 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag
10.06.17
Kl. 16:00

Playhouse

Fredag
09.06.17
Kl. 22:00

Andre Drage Group

Tirsdag
06.06.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
03.06.17
Kl. 22:00

JereMaya

Fredag
02.06.17
Kl. 22:00

Hallgrim Bratberg Trio

Onsdag
31.05.17
Kl. 20:00

Shoeshine Boys & Ellen Birath

Tirsdag
30.05.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
29.05.17
Kl. 21:00

Stig Ulv

Søndag
28.05.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
27.05.17
Kl. 16:00

Morten Stang Koppang kvintett

Fredag
26.05.17
Kl. 22:00

Kim Fairchild - Plateslippkonsert

Onsdag
24.05.17
Kl. 20:00

Scandinavian Cool Quartet

Tirsdag
23.05.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
20.05.17
Kl. 16:00

Jonathan Kreisberg Quartet

Onsdag
17.05.17
Kl. 21:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag
16.05.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
15.05.17
Kl. 21:00

Von Werden

Søndag
14.05.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
13.05.17
Kl. 22:00

Frode Alnæs & The Frogs

Lørdag
13.05.17
Kl. 16:00

Majken Christiansen kvintett

Torsdag
11.05.17
Kl. 21:00

Mr.Pankow

Onsdag
10.05.17
Kl. 20:00

David Skinner kvartett

Tirsdag
09.05.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
08.05.17
Kl. 21:00

Christianssand Ensemble

Lørdag
06.05.17
Kl. 22:00

Monica Ifejilika: Soulful Saturday!

Lørdag
06.05.17
Kl. 16:00

Lars Jansson trio

Onsdag
03.05.17
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
02.05.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
30.04.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
29.04.17
Kl. 22:00

Berg Hansen Experience

Torsdag
27.04.17
Kl. 21:00

Bjørn Berge Trio

Onsdag
26.04.17
Kl. 20:00

Syklubben

Tirsdag
25.04.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
22.04.17
Kl. 22:00

Spirit in The Dark

Onsdag
19.04.17
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Tirsdag
18.04.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
17.04.17
Kl. 21:00

Amund Maarud & Jace Everett (US)

Søndag
16.04.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen "påskespesial"

Fredag
14.04.17
Kl. 16:00

Dave Edge kvartett

Onsdag
12.04.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
11.04.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
08.04.17
Kl. 22:00

Andrea Niane & SHAN

Lørdag
08.04.17
Kl. 16:00

Petter Wettre Next Generation 2.0

Torsdag
06.04.17
Kl. 21:00

Captain Gone

Tirsdag
04.04.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
02.04.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
01.04.17
Kl. 22:00

Prosjekt Peter Gabriel

Lørdag
01.04.17
Kl. 16:00

Rastko Obradovic kvartett

Torsdag
30.03.17
Kl. 20:45

Pine Lake + Shaun Bartlett

Onsdag
29.03.17
Kl. 20:00

Interagado

Tirsdag
28.03.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
27.03.17
Kl. 21:00

Mezzoforte

Lørdag
25.03.17
Kl. 22:00

Hayseed

Lørdag
25.03.17
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag
23.03.17
Kl. 21:00

Ninjabeat

Onsdag
22.03.17
Kl. 20:00

Christiania 12 & Bent Persson

Tirsdag
21.03.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
19.03.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
18.03.17
Kl. 22:00

Magnus Berg

Lørdag
18.03.17
Kl. 16:00

Hanna Paulsberg Dexter Tribute

Torsdag
16.03.17
Kl. 21:00

High Red : Singleslipp Konsert

Onsdag
15.03.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
14.03.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
11.03.17
Kl. 22:00

TASTY
Supp: Swingville Brothers

Torsdag
09.03.17
Kl. 20:30

Svarte Svingende

Tirsdag
07.03.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
05.03.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
04.03.17
Kl. 20:00

By:Larm 2017 Lørdag

Fredag
03.03.17
Kl. 20:00

By:Larm 2017 Fredag

Torsdag
02.03.17
Kl. 20:00

By:Larm 2017 Torsdag

Onsdag
01.03.17
Kl. 20:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag
28.02.17
Kl. 20:00

Tirsdagsjammen

Mandag
27.02.17
Kl. 21:00

Emma Hegermann: Plateslippkonsert

Lørdag
25.02.17
Kl. 22:00

GLO

Lørdag
25.02.17
Kl. 16:00

Bop 69

Torsdag
23.02.17
Kl. 21:00

Laila Samuels & Jens Bredberg

Onsdag
22.02.17
Kl. 20:00

Dr. Bekken & the Bookerizers

Tirsdag
21.02.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
19.02.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
18.02.17
Kl. 16:00

Kjeld Lauritsen Norwegian Quartet

Torsdag
16.02.17
Kl. 21:00

Rikke Normann

Onsdag
15.02.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
14.02.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
11.02.17
Kl. 22:00

Soulpatch

Torsdag
09.02.17
Kl. 21:00

Bent Bredesen Band

Onsdag
08.02.17
Kl. 20:00

Cantango

Tirsdag
07.02.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
05.02.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
04.02.17
Kl. 22:00

Adam Douglas & The Last Tarpans

Lørdag
04.02.17
Kl. 16:00

Walt Weiskopf kvartett

Torsdag
02.02.17
Kl. 21:00

Kate Havnevik
feat. Guy Sigsworth

Onsdag
01.02.17
Kl. 20:00

The Cannonball 5 Tribute Band

Tirsdag
31.01.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
28.01.17
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
28.01.17
Kl. 16:00

The Wintertime Band

Fredag
27.01.17
Kl. 22:00

Jens Andersson

Torsdag
26.01.17
Kl. 21:00

Rebekka Bakken

Tirsdag
24.01.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
22.01.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
21.01.17
Kl. 16:00

Bjørn Alterhaug Quintet

Fredag
20.01.17
Kl. 22:00

The Jungleboys

Torsdag
19.01.17
Kl. 21:00

Stig Nergård

Onsdag
18.01.17
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
17.01.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
14.01.17
Kl. 22:00

Slagsvold: Releasekonsert

Lørdag
14.01.17
Kl. 16:00

Dave Edge kvartett

Fredag
13.01.17
Kl. 22:00

Diplomatic Immunity

Onsdag
11.01.17
Kl. 20:00

Jazzin' Babies & Denise Gordon

Tirsdag
10.01.17
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
08.01.17
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
07.01.17
Kl. 22:00

Wild Man Riddim

Lørdag
07.01.17
Kl. 16:00

Magne Arnesen kvartett

Fredag
06.01.17
Kl. 22:00

The Boots Band

Torsdag
05.01.17
Kl. 21:00

Beate Nes + Stähler & Park

Onsdag
04.01.17
Kl. 20:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Torsdag
29.12.16
Kl. 21:00

Grill Bill

Mandag
26.12.16
Kl. 20:00

Romjulsjam 2. juledag spesial

Torsdag
22.12.16
Kl. 21:00

Graf/Mathisen/Torres

Mandag
19.12.16
Kl. 21:00

Paal Flaata

Lørdag
17.12.16
Kl. 22:00

Mannen På Trappa

Lørdag
17.12.16
Kl. 16:00

Sinatra Songbook julekonsert

Fredag
16.12.16
Kl. 21:00

Baba Soul & The Professors of Funk

Onsdag
14.12.16
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
13.12.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen: Juleavslutning!

Mandag
12.12.16
Kl. 21:00

JULEGOSPEL MED REFLEX

Søndag
11.12.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen vikarspesial

Lørdag
10.12.16
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
10.12.16
Kl. 16:00

The North

Torsdag
08.12.16
Kl. 21:00

Come Shine

Onsdag
07.12.16
Kl. 20:00

The Workshopaholics Sax-Bonanza

Tirsdag
06.12.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
05.12.16
Kl. 21:00

Hayseed

Fredag
02.12.16
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: The Greens

Torsdag
01.12.16
Kl. 21:00

Jaco Pastorius Birthday Celebration!

Onsdag
30.11.16
Kl. 20:00

Afternoon Jazz Orchestra

Tirsdag
29.11.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
28.11.16
Kl. 21:00

Sol Heilo

Søndag
27.11.16
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
26.11.16
Kl. 22:00

Monica Ifejilika

Lørdag
26.11.16
Kl. 16:00

Eckhard Baur / Walking Shoes

Torsdag
24.11.16
Kl. 21:00

Marie Vangen m/band

Onsdag
23.11.16
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
22.11.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
19.11.16
Kl. 22:00

Måndag

Torsdag
17.11.16
Kl. 21:00

High Red

Onsdag
16.11.16
Kl. 20:00

Jazzombies m/gjester

Tirsdag
15.11.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
13.11.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
12.11.16
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag
12.11.16
Kl. 16:00

Espen Eriksen trio

Torsdag
10.11.16
Kl. 21:00

Kurt Weil Ensemble

Onsdag
09.11.16
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Mandag
07.11.16
Kl. 21:00

Frank Havrøy

Søndag
06.11.16
Kl. 20:00

Lise Hvoslef: Plateslippkonsert

Lørdag
05.11.16
Kl. 22:00

Mulens Portland Combo

Lørdag
05.11.16
Kl. 16:00

Bjørn Vidar Solli - Reviviscence

Torsdag
03.11.16
Kl. 21:00

Hilde Selvikvåg

Onsdag
02.11.16
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
01.11.16
Kl. 00:00

Tirsdagsjammen

Søndag
30.10.16
Kl. 00:00

Søndagsjammen

Lørdag
29.10.16
Kl. 22:00

Kloster Junction

Lørdag
29.10.16
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag
27.10.16
Kl. 21:00

Pig Virus vol.2

Onsdag
26.10.16
Kl. 20:00

Ben van Gelder Quintet

Tirsdag
25.10.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
24.10.16
Kl. 21:00

Professor Nilsen

Lørdag
22.10.16
Kl. 22:00

Florrie & Nattergalene

Torsdag
20.10.16
Kl. 21:00

Claudia Scott

Onsdag
19.10.16
Kl. 20:00

Budapest Jazz Steps Band

Tirsdag
18.10.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
17.10.16
Kl. 21:00

Carl Verheyen Band (Us)

Søndag
16.10.16
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
15.10.16
Kl. 22:00

Lothe

Lørdag
15.10.16
Kl. 16:00

Michael Bloch trio

Torsdag
13.10.16
Kl. 21:00

Oslo Groove Company

Onsdag
12.10.16
Kl. 20:00

The Workshopaholics

Tirsdag
11.10.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
08.10.16
Kl. 22:00

Protectors of the Funk

Lørdag
08.10.16
Kl. 16:00

Vidar Johansen trio

Torsdag
06.10.16
Kl. 21:00

Øystein Greni

Onsdag
05.10.16
Kl. 20:00

Hot Club de Norvège

Tirsdag
04.10.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
02.10.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
01.10.16
Kl. 22:00

OHIO

Lørdag
01.10.16
Kl. 16:00

Elin Rosseland kvintett

Torsdag
29.09.16
Kl. 21:00

Bøgeberg Trio

Onsdag
28.09.16
Kl. 20:00

Håkon Storm-Mathisen trio

Tirsdag
27.09.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
26.09.16
Kl. 21:00

Birgitte Damberg Trio

Lørdag
24.09.16
Kl. 22:00

Kurt Ove Mæland Band

Torsdag
22.09.16
Kl. 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Onsdag
21.09.16
Kl. 20:00

Cantango

Tirsdag
20.09.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
19.09.16
Kl. 21:00

Charlie Engstrand Sommar

Søndag
18.09.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
17.09.16
Kl. 22:00

Byting

Lørdag
17.09.16
Kl. 16:00

Karin Krog

Torsdag
15.09.16
Kl. 21:00

Harr & Hartberg

Tirsdag
13.09.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
10.09.16
Kl. 22:00

Drolsum Stasjon: Plateslippkonsert

Fredag
09.09.16
Kl. 22:00

Hege Øversveen

Torsdag
08.09.16
Kl. 21:00

Shaun Bartlett

Onsdag
07.09.16
Kl. 20:00

Torstein Ellingsen fyller 50

Tirsdag
06.09.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
04.09.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
03.09.16
Kl. 22:00

Steinar Raknes: Stillhouse

Lørdag
03.09.16
Kl. 16:00

Asmund Bjørken kvintett

Torsdag
01.09.16
Kl. 21:00

New Jordal Swingers

Onsdag
31.08.16
Kl. 20:00

Dave Edge kvartett

Tirsdag
30.08.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
27.08.16
Kl. 22:00

The Greens

Fredag
26.08.16
Kl. 22:00

Soul Providers

Torsdag
25.08.16
Kl. 21:00

Son Of Light & The Futurists

Onsdag
24.08.16
Kl. 20:00

Menno Daams / Nick Ball Band

Tirsdag
23.08.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen: Sesongstart

Søndag
21.08.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen: Sesongstart!

Lørdag
20.08.16
Kl. 23:59

Nattjam m/ Jens Fossum Trio

Fredag
19.08.16
Kl. 23:59

Nattjam m/ Jens Fossum Trio

Torsdag
18.08.16
Kl. 23:59

Nordisk Showcase: Nyimbo Ya Bantu

Torsdag
18.08.16
Kl. 23:00

Nordisk Showcase: KIAP

Onsdag
17.08.16
Kl. 23:59

Nordisk Showcase: ÌSA

Onsdag
17.08.16
Kl. 23:00

Nordisk Showcase: Uniruukki

Tirsdag
16.08.16
Kl. 23:59

Nordisk Showcase: Abekejser

Tirsdag
16.08.16
Kl. 23:00

Nordisk Showcase: Berglund Band

Mandag
15.08.16
Kl. 23:59

Nordisk Showcase: OK:KO

Lørdag
13.08.16
Kl. 22:00

Fett Nok

Torsdag
11.08.16
Kl. 21:00

Chakras: singleslippkonsert

Onsdag
10.08.16
Kl. 20:00

Christiania 12

Lørdag
06.08.16
Kl. 21:00

Kevin Dean Quartet

Fredag
05.08.16
Kl. 22:00

The Phantoms

Lørdag
30.07.16
Kl. 21:00

Janne Ersson Big Band

Lørdag
16.07.16
Kl. 21:00

Anders Aarum kvartett

Søndag
10.07.16
Kl. 20:00

PER MATHISEN’S WONDER TRIO

Lørdag
09.07.16
Kl. 21:00

Peter Zak Trio

Fredag
08.07.16
Kl. 21:30

Yngvil Vatn Guttu

Fredag
01.07.16
Kl. 22:00

Elegant People

Tirsdag
28.06.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
26.06.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
25.06.16
Kl. 22:00

Magnus Berg

Lørdag
25.06.16
Kl. 16:00

Frode Thingnæs kvintett

Fredag
24.06.16
Kl. 22:00

Oslo Plektrum

Onsdag
22.06.16
Kl. 20:00

Morten Halle kvintett

Tirsdag
21.06.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
20.06.16
Kl. 21:00

Cirkumflex

Lørdag
18.06.16
Kl. 22:00

Joakim Tinderholt & His Band

Fredag
17.06.16
Kl. 22:00

Plasters

Onsdag
15.06.16
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
14.06.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
13.06.16
Kl. 21:00

Hanne Sørvaag

Søndag
12.06.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
11.06.16
Kl. 22:00

Patey's Pipe

Fredag
10.06.16
Kl. 22:00

Hollow Illusion + Fierce Justice

Torsdag
09.06.16
Kl. 21:00

Knut Reiersrud Band

Onsdag
08.06.16
Kl. 20:00

Carsten Dahl - Art of Discovery

Tirsdag
07.06.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
06.06.16
Kl. 21:00

Mike Peters (UK)

Lørdag
04.06.16
Kl. 22:00

Onkel Tuka

Fredag
03.06.16
Kl. 22:00

Bøler

Onsdag
01.06.16
Kl. 20:00

Maiken Krokens Septett

Tirsdag
31.05.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
29.05.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Søndag
29.05.16
Kl. 18:00

Knut Riisnæs Kvartett - liveopptak

Lørdag
28.05.16
Kl. 22:00

Paulin Voss

Lørdag
28.05.16
Kl. 16:00

Lage Lund Trio

Onsdag
25.05.16
Kl. 20:00

Crazy Moon

Tirsdag
24.05.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
23.05.16
Kl. 21:00

Ulrich Ellison & The Tribe

Lørdag
21.05.16
Kl. 22:00

Hot Turkey

Lørdag
21.05.16
Kl. 16:00

Petter Wettre Next Generation 2.0

Torsdag
19.05.16
Kl. 21:00

Guri Stubberud: Releasekonsert

Onsdag
18.05.16
Kl. 20:00

Christiania 12

Mandag
16.05.16
Kl. 21:00

The Whole Damn Fam + Moviestar

Søndag
15.05.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
14.05.16
Kl. 22:00

Turistene

Lørdag
14.05.16
Kl. 16:00

Ivar Antonsen kvartett

Torsdag
12.05.16
Kl. 21:00

Adam Douglas

Onsdag
11.05.16
Kl. 20:00

Phil Markowitz Trio

Tirsdag
10.05.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
09.05.16
Kl. 20:00

Siv Langøy
Supp:Harald Thune

Fredag
06.05.16
Kl. 21:00

Sharp 9

Torsdag
05.05.16
Kl. 20:00

Karin Krog/John Surman Group

Onsdag
04.05.16
Kl. 20:00

Prima Vista Social Club

Tirsdag
03.05.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
01.05.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen Proletarspesial

Lørdag
30.04.16
Kl. 22:00

Åre

Lørdag
30.04.16
Kl. 16:00

Hank Mobley Tribute

Fredag
29.04.16
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Magnus Berg

Torsdag
28.04.16
Kl. 21:00

Laserstråle

Onsdag
27.04.16
Kl. 20:00

Freedom Trio

Tirsdag
26.04.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
25.04.16
Kl. 21:00

Marjit Vinjerui - releasekonsert

Lørdag
23.04.16
Kl. 22:00

Shayna Steele (US)

Lørdag
23.04.16
Kl. 16:00

Waldemar 4

Fredag
22.04.16
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Blått Rom

Torsdag
21.04.16
Kl. 21:00

Eigil Berg / Trond Granlund

Onsdag
20.04.16
Kl. 20:00

Menno Daams

Tirsdag
19.04.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
18.04.16
Kl. 21:00

Charlotte Audestad

Søndag
17.04.16
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
16.04.16
Kl. 22:00

Hayseed
Supp: Nordgarden

Lørdag
16.04.16
Kl. 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Lørdag
16.04.16
Kl. 14:00

Feiring av Ivar Antonsen 70 år

Torsdag
14.04.16
Kl. 21:00

Harr & Hartberg

Tirsdag
12.04.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
09.04.16
Kl. 22:00

Julie sings the blues

Lørdag
09.04.16
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Onsdag
06.04.16
Kl. 20:00

Dr Bekken & Bookerizers

Tirsdag
05.04.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
03.04.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
02.04.16
Kl. 16:00

Roy Powell trio

Torsdag
31.03.16
Kl. 21:00

Rudi Myntevik

Onsdag
30.03.16
Kl. 20:00

Christina Dahl Quartet

Tirsdag
29.03.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
26.03.16
Kl. 16:00

Staffan William-Olsson trio

Onsdag
23.03.16
Kl. 20:00

Åse Franks RhythmMakers

Søndag
20.03.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen Palmesøndag Spesial

Søndag
20.03.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
19.03.16
Kl. 22:00

Jazzmine

Lørdag
19.03.16
Kl. 16:00

Northwestern Sounds

Torsdag
17.03.16
Kl. 21:00

David Urwitz (S) - solo

Onsdag
16.03.16
Kl. 20:00

Øyvind Dale sekstett

Tirsdag
15.03.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
14.03.16
Kl. 22:00

The Funkture: The Final Session

Lørdag
12.03.16
Kl. 16:00

Jerry Bergonzi m/ Carl Winter trio

Torsdag
10.03.16
Kl. 21:00

TORTUSA - Releasekonsert

Onsdag
09.03.16
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Tirsdag
08.03.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
07.03.16
Kl. 21:00

Kristin Dahl & Simen Lyngroth

Søndag
06.03.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
05.03.16
Kl. 21:00

Guri Schanke

Lørdag
05.03.16
Kl. 16:00

Svarttrost m/ Espen Rud

Torsdag
03.03.16
Kl. 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Onsdag
02.03.16
Kl. 20:00

Odd Frank

Tirsdag
01.03.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
29.02.16
Kl. 21:00

Trond Haugmark

Lørdag
27.02.16
Kl. 22:00

Klondike
Supp: Svarteper

Torsdag
25.02.16
Kl. 22:00

Red Hot

Onsdag
24.02.16
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers - 35 år

Tirsdag
23.02.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
21.02.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
20.02.16
Kl. 22:00

Spirit in the Dark

Lørdag
20.02.16
Kl. 16:00

Odd Steinar Albrigtsen 5tet

Fredag
19.02.16
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Orango

Torsdag
18.02.16
Kl. 21:00

Blåregn

Onsdag
17.02.16
Kl. 20:00

Rønnings Jazzmaskin

Tirsdag
16.02.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
15.02.16
Kl. 22:00

The FUNKture

Lørdag
13.02.16
Kl. 22:00

ASK

Fredag
12.02.16
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: The Greens

Onsdag
10.02.16
Kl. 20:00

Norbert Susemihl's Joyful Gumbo

Tirsdag
09.02.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
07.02.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
06.02.16
Kl. 16:00

Asle Røe trio med Håvard Fossum

Onsdag
03.02.16
Kl. 20:00

Jens Fossum "Bassdetector"

Tirsdag
02.02.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
01.02.16
Kl. 21:00

FRANK HAVRØY med band

Lørdag
30.01.16
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
30.01.16
Kl. 16:00

Stein Bull-Hansen - Just Married

Torsdag
28.01.16
Kl. 21:00

Egil Eldøen (Lava) - solo

Onsdag
27.01.16
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
27.01.16
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
26.01.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
24.01.16
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
23.01.16
Kl. 22:00

Valborg & Christina Krogh

Lørdag
23.01.16
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett

Fredag
22.01.16
Kl. 22:00

Audun Skjølberg

Onsdag
20.01.16
Kl. 20:00

Bernt Rosengren kvartett

Tirsdag
19.01.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
16.01.16
Kl. 22:00

Frode Alnæs Trio

Lørdag
16.01.16
Kl. 16:00

Roger Svedberg kvartett

Fredag
15.01.16
Kl. 21:00

Anders Bjørnvold

Torsdag
14.01.16
Kl. 21:00

Emila

Onsdag
13.01.16
Kl. 20:00

Ophelia Orchestra

Tirsdag
12.01.16
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
11.01.16
Kl. 21:00

The Funkture

Søndag
10.01.16
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
09.01.16
Kl. 22:00

Fett Nok

Lørdag
09.01.16
Kl. 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag
08.01.16
Kl. 22:00

Ohio

Torsdag
07.01.16
Kl. 21:00

The Jungleboys

Tirsdag
05.01.16
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Onsdag
30.12.15
Kl. 22:00

Grill Bill

Lørdag
26.12.15
Kl. 16:00

Haakon Graf Trio

Tirsdag
22.12.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen: Juleavslutning

Mandag
21.12.15
Kl. 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Søndag
20.12.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen: Julespesial!

Lørdag
19.12.15
Kl. 22:00

Wild Man Riddim

Fredag
18.12.15
Kl. 22:00

Baba Soul & The Professors of Funk

Tirsdag
15.12.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
14.12.15
Kl. 21:00

Julekonsert med Reflex

Lørdag
12.12.15
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
12.12.15
Kl. 16:00

Sinatra Songbook

Torsdag
10.12.15
Kl. 21:00

Berg Hansen Experience

Onsdag
09.12.15
Kl. 20:00

MAGNOLIA JAZZBAND

Tirsdag
08.12.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
06.12.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Fredag
04.12.15
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: Løs Jakke

Torsdag
03.12.15
Kl. 21:00

High Red

Onsdag
02.12.15
Kl. 20:00

Norwegian Great Guitars

Tirsdag
01.12.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
28.11.15
Kl. 22:00

Phunky Phat

Lørdag
28.11.15
Kl. 16:00

Jeff Smax

Torsdag
26.11.15
Kl. 21:00

Kristian Park - releasekonsert.

Onsdag
25.11.15
Kl. 20:00

JAZZOMBIES m/Anders Bjørnstad tp

Tirsdag
24.11.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
23.11.15
Kl. 21:00

Torun Eriksen

Søndag
22.11.15
Kl. 22:00

Søndagsjammen

Lørdag
21.11.15
Kl. 22:00

Onkel Tuka

Lørdag
21.11.15
Kl. 16:00

Roger Johansen Group

Fredag
20.11.15
Kl. 23:00

Electric Friday Session

Torsdag
19.11.15
Kl. 21:00

The Funkture

Onsdag
18.11.15
Kl. 20:00

Live Foyn Friis kvintett

Tirsdag
17.11.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
15.11.15
Kl. 20:00

Big Band Sunday: Radiosamlebandet

Lørdag
14.11.15
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Torsdag
12.11.15
Kl. 21:00

Dina Sael

Onsdag
11.11.15
Kl. 20:00

AURÉLIE TROPEZ (FR) clarinet

Mandag
09.11.15
Kl. 21:00

Splittkonsert: Kilvik & Stone

Søndag
08.11.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
07.11.15
Kl. 22:00

Ted Kix

Lørdag
07.11.15
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Torsdag
05.11.15
Kl. 21:00

RAUS 2015

Onsdag
04.11.15
Kl. 20:00

Astro Buddha Agogo

Tirsdag
03.11.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
02.11.15
Kl. 21:00

Thomas & The Limited Edition Band

Lørdag
31.10.15
Kl. 22:00

Texum

Tirsdag
27.10.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
26.10.15
Kl. 21:00

CAPITOL

Søndag
25.10.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
24.10.15
Kl. 22:00

MATHISEN - BANDGREN - PILOTO

Torsdag
22.10.15
Kl. 21:00

Kirk Fletcher & Josh Smith

Onsdag
21.10.15
Kl. 20:00

Babylon Brothers

Tirsdag
20.10.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
17.10.15
Kl. 16:00

Fee Foo Yeah

Torsdag
15.10.15
Kl. 21:00

Stig Ulv - releasekonsert "Dur"

Onsdag
14.10.15
Kl. 20:00

CLARINUTS

Tirsdag
13.10.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
12.10.15
Kl. 21:00

Hilde Louise Orchestra

Søndag
11.10.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
10.10.15
Kl. 22:00

Hayseed

Lørdag
10.10.15
Kl. 16:00

Eivind Austad trio

Torsdag
08.10.15
Kl. 21:00

The FunKTure

Tirsdag
06.10.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
03.10.15
Kl. 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag
03.10.15
Kl. 16:00

Det Norske Poesi & Satireorkester

Torsdag
01.10.15
Kl. 21:00

Unni Wilhelmsen - solo

Onsdag
30.09.15
Kl. 20:15

MAJKEN - Ulf Johansson WERRE (SE)

Tirsdag
29.09.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag
28.09.15
Kl. 21:00

Trond Trudvang: Releasekonsert

Søndag
27.09.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
26.09.15
Kl. 22:00

Gadarene Wine

Lørdag
26.09.15
Kl. 16:00

Kåre Garnes trio

Torsdag
24.09.15
Kl. 21:00

TOBB @ herrnilsen

Onsdag
23.09.15
Kl. 20:00

Espen Berg trio

Tirsdag
22.09.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Lørdag
19.09.15
Kl. 22:00

Protectors of the Funk (S)

Lørdag
19.09.15
Kl. 16:00

Oddbjørn Blindheim trio

Torsdag
17.09.15
Kl. 21:00

Narum

Tirsdag
15.09.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag
14.09.15
Kl. 20:00

Trond Haugmark m/band

Søndag
13.09.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
12.09.15
Kl. 22:00

Hege Øversveen

Fredag
11.09.15
Kl. 22:00

Østkanten Bluesklubb: The Boys

Torsdag
10.09.15
Kl. 21:00

Per O Noss

Tirsdag
08.09.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Mandag
07.09.15
Kl. 21:00

Julie Dahle Aagård

Lørdag
05.09.15
Kl. 22:00

The Drive

Lørdag
05.09.15
Kl. 16:00

Lush Life - releasekonsert

Torsdag
03.09.15
Kl. 21:00

Spirit in the Dark

Onsdag
02.09.15
Kl. 20:00

GUNHILD CARLING & Carling Family

Tirsdag
01.09.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Søndag
30.08.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
29.08.15
Kl. 22:00

The Loch Ness Mouse

Lørdag
29.08.15
Kl. 16:00

Dave Edge kvartett

Torsdag
27.08.15
Kl. 21:00

Glenn Gulli

Onsdag
26.08.15
Kl. 20:00

Gagliardi/Albrigtsen sekstett

Tirsdag
25.08.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen @herrnilsen

Lørdag
22.08.15
Kl. 22:00

(brev från) Kolonien

Lørdag
22.08.15
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio

Fredag
21.08.15
Kl. 22:00

Tasty

Torsdag
20.08.15
Kl. 21:00

Tenderleaves @herrnilsen

Tirsdag
18.08.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen: Sesongstart!

Søndag
16.08.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen: Sesongstart

Lørdag
08.08.15
Kl. 22:00

Ninjabeat

Lørdag
08.08.15
Kl. 16:00

Majken Christiansen

Fredag
07.08.15
Kl. 22:00

The Phantoms

Torsdag
06.08.15
Kl. 21:00

Frode Johansen m/band

Lørdag
01.08.15
Kl. 21:00

Thorén/Bakken Unit

Fredag
31.07.15
Kl. 22:00

Sommerkonsert med Julius Winger

Lørdag
25.07.15
Kl. 21:00

Kevin Dean Quintet

Fredag
24.07.15
Kl. 22:00

Jazzmine feat. Petter Wettre

Lørdag
18.07.15
Kl. 21:00

Haakon Graf trio

Fredag
17.07.15
Kl. 22:00

Magnus Bakken Trio

Lørdag
11.07.15
Kl. 21:00

Peter Zak trio

Fredag
10.07.15
Kl. 22:00

Elegant People

Torsdag
09.07.15
Kl. 21:00

Jace Everett (US)

Fredag
03.07.15
Kl. 22:00

Frode Alnæs Trio

Torsdag
02.07.15
Kl. 21:00

The Derailers (US)

Mandag
29.06.15
Kl. 19:00

Lukket Selskap

Lørdag
27.06.15
Kl. 22:00

Christiansen

Lørdag
27.06.15
Kl. 16:00

Asle Røe kvartett

Fredag
26.06.15
Kl. 22:00

X3

Søndag
21.06.15
Kl. 20:00

Big Band Sunday: Sandvika Storband

Lørdag
20.06.15
Kl. 22:00

Il Brutto
Support: banda non grata

Lørdag
20.06.15
Kl. 16:00

Katarina Lien kvintett

Fredag
19.06.15
Kl. 22:00

Oslo Plektrum

Torsdag
18.06.15
Kl. 21:00

Sidiki Camara

Onsdag
17.06.15
Kl. 20:00

Eric Reed feat. Bjørn Vidar Solli

Tirsdag
16.06.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Tirsdag
16.06.15
Kl. 20:00

MAJA: Releasekonsert

Lørdag
13.06.15
Kl. 22:00

Sørum / Douglas - ENDELIG SAMMEN

Lørdag
13.06.15
Kl. 16:00

Bernt Brinck-Johnsen kvintett

Fredag
12.06.15
Kl. 22:00

Hot Turkey

Torsdag
11.06.15
Kl. 21:00

The FuNKture

Tirsdag
09.06.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
07.06.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
06.06.15
Kl. 22:00

Soul Train

Lørdag
06.06.15
Kl. 16:00

Staffan William-Olsson kvartett

Fredag
05.06.15
Kl. 22:00

Lars Wagle m/band

Torsdag
04.06.15
Kl. 21:00

Bjørgo & Reistad

Tirsdag
02.06.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
01.06.15
Kl. 20:00

"Twenties Night"

Lørdag
30.05.15
Kl. 16:00

Roy Hellvin trio

Torsdag
28.05.15
Kl. 20:30

Minnekonsert Rolf Graf

Onsdag
27.05.15
Kl. 20:00

Dr Bekken & Richard Gjems

Tirsdag
26.05.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
25.05.15
Kl. 21:00

Mike Peters (UK)

Søndag
24.05.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
23.05.15
Kl. 22:00

Grande

Lørdag
23.05.15
Kl. 16:00

Arnesen/Kamfjord/Johansen trio

Tirsdag
19.05.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
18.05.15
Kl. 21:00

Hans Marius Andersen Group

Lørdag
16.05.15
Kl. 22:00

Babylon Brothers feat. Erik Jøkling

Lørdag
16.05.15
Kl. 16:00

Knut Riisnæs Kvartett

Fredag
15.05.15
Kl. 22:00

Pateys Pipe

Torsdag
14.05.15
Kl. 21:00

The FuNKture

Onsdag
13.05.15
Kl. 20:00

Hovedøen Social Club

Tirsdag
12.05.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
11.05.15
Kl. 21:00

Jazzmine

Søndag
10.05.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
09.05.15
Kl. 16:00

Erling Wicklund Octopus

Onsdag
06.05.15
Kl. 20:00

Peter Asplund "Aspiration"

Tirsdag
05.05.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
04.05.15
Kl. 21:00

We Float

Lørdag
02.05.15
Kl. 22:00

High Red

Lørdag
02.05.15
Kl. 16:00

Frode Kjekstad trio

Fredag
01.05.15
Kl. 22:00

Aleksander With

Torsdag
30.04.15
Kl. 21:00

Bendik Brænne

Onsdag
29.04.15
Kl. 20:00

Jazzin' Babies

Tirsdag
28.04.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
27.04.15
Kl. 21:00

Kurt Weil Ensamble

Lørdag
25.04.15
Kl. 22:00

Prosjekt Peter Gabriel

Torsdag
23.04.15
Kl. 21:00

Nye vakre Hilmars

Onsdag
22.04.15
Kl. 20:00

Hayden Powell trio

Tirsdag
21.04.15
Kl. 00:00

TirsdagsJammen

Mandag
20.04.15
Kl. 21:00

Inger Lise Stulien

Søndag
19.04.15
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
18.04.15
Kl. 22:00

Beate Nes: Slippkonsert

Torsdag
16.04.15
Kl. 21:00

Arne Garvang - solo

Tirsdag
14.04.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
13.04.15
Kl. 21:00

Josefin Winther

Lørdag
11.04.15
Kl. 22:00

Prima Vista Social Club

Lørdag
11.04.15
Kl. 16:00

Ivar Antonsen kvartett

Torsdag
09.04.15
Kl. 21:00

Kristin Sevaldsen Group

Onsdag
08.04.15
Kl. 20:00

Ape Club

Tirsdag
07.04.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
04.04.15
Kl. 16:00

Karin Krog & The In-Between-Times

Onsdag
01.04.15
Kl. 20:00

David Skinner Trio

Søndag
29.03.15
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
28.03.15
Kl. 22:00

Thomas with a T

Lørdag
28.03.15
Kl. 16:00

Leppanen/Holmström/Ekman/Paulsberg

Fredag
27.03.15
Kl. 22:00

Jens Andersson Band

Onsdag
25.03.15
Kl. 20:00

Kåre Nymark jr band

Tirsdag
24.03.15
Kl. 00:00

TirsdagsJammen

Mandag
23.03.15
Kl. 21:00

Chirica - Latinjazz

Søndag
22.03.15
Kl. 21:00

Back to the FuNKture

Lørdag
21.03.15
Kl. 22:00

Hayseed
Supp: Simon Sigurdson

Lørdag
21.03.15
Kl. 16:00

David Skinner trio

Torsdag
19.03.15
Kl. 21:00

Dr. Nielsen

Onsdag
18.03.15
Kl. 20:00

En Creolsk jubileumsfest

Tirsdag
17.03.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
15.03.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
14.03.15
Kl. 21:00

Nancy Harms Nordic Quartet

Lørdag
14.03.15
Kl. 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Torsdag
12.03.15
Kl. 21:00

Josh Smith (US)

Onsdag
11.03.15
Kl. 20:00

Gisle Torvik trio

Tirsdag
10.03.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
07.03.15
Kl. 22:00

Baba Soul & The Professors of Funk

Lørdag
07.03.15
Kl. 16:00

Hallgeir Pedersen kvartett

Tirsdag
03.03.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
01.03.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
28.02.15
Kl. 22:00

Askeladden: Releasekonsert

Lørdag
28.02.15
Kl. 16:00

Espen Ruds Svarttrost

Onsdag
25.02.15
Kl. 20:00

Jonathan Kreisberg Quartet

Tirsdag
24.02.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Lørdag
21.02.15
Kl. 22:00

Eyvind Lund m/band

Lørdag
21.02.15
Kl. 16:00

Hans Ulrik Quartet

Onsdag
18.02.15
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
17.02.15
Kl. 00:00

Tirsdagsjammen

Mandag
16.02.15
Kl. 21:00

Texum: Releasekonsert

Søndag
15.02.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
14.02.15
Kl. 22:00

Paulo Mendonca (S)
Supp: Kappekoff

Onsdag
11.02.15
Kl. 20:00

Håvard Stubø Quartet

Tirsdag
10.02.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
07.02.15
Kl. 16:00

Fossum-Aarum Quartet

Torsdag
05.02.15
Kl. 21:00

Jens Fossum: Plateslippkonsert

Tirsdag
03.02.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
01.02.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
31.01.15
Kl. 21:00

The Real Thing

Torsdag
29.01.15
Kl. 21:00

Ninjabeat

Onsdag
28.01.15
Kl. 20:00

Eyvind Olsen Wahlen Tempus Fugit

Tirsdag
27.01.15
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Mandag
26.01.15
Kl. 21:00

Kjersti Kveli

Lørdag
24.01.15
Kl. 22:00

Ni Liv

Lørdag
24.01.15
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett

Fredag
23.01.15
Kl. 22:00

GLO

Onsdag
21.01.15
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Tirsdag
20.01.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
18.01.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
17.01.15
Kl. 22:00

Åsleik Engmark & The Jungleboys

Fredag
16.01.15
Kl. 22:00

Hot Turkey

Torsdag
15.01.15
Kl. 21:00

Anders Bjørnvold

Onsdag
14.01.15
Kl. 20:00

Michael Bloch Project

Tirsdag
13.01.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
10.01.15
Kl. 22:00

Ohio

Lørdag
10.01.15
Kl. 16:00

Ole Henrik Giørtz kvartett

Fredag
09.01.15
Kl. 22:00

Claudia Scott m/band

Torsdag
08.01.15
Kl. 21:00

Georgie Fame

Tirsdag
06.01.15
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
03.01.15
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
03.01.15
Kl. 16:00

Vigleik Storaas trio

Mandag
29.12.14
Kl. 21:00

Mathisen/Konkova/Rydningen

Lørdag
27.12.14
Kl. 22:00

Lucky Lips

Lørdag
27.12.14
Kl. 16:00

Blue Sonic Fuel

Fredag
26.12.14
Kl. 22:00

Graf Xpress

Mandag
22.12.14
Kl. 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Søndag
21.12.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen: Juleavslutning!

Lørdag
20.12.14
Kl. 22:00

Bud Spencer Country Explosion

Lørdag
20.12.14
Kl. 16:00

Oslo jazzforums julekonsert

Onsdag
17.12.14
Kl. 20:00

Dave Edge kvartett

Tirsdag
16.12.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen: Juleavslutning!

Mandag
15.12.14
Kl. 21:00

Reflex: Julekonsert

Lørdag
13.12.14
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
13.12.14
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio

Fredag
12.12.14
Kl. 22:00

Geir Wentzel Band

Torsdag
11.12.14
Kl. 21:00

Jack Stillwater

Onsdag
10.12.14
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
09.12.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
08.12.14
Kl. 21:00

Ted Kix

Søndag
07.12.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
06.12.14
Kl. 22:00

Tasty

Lørdag
06.12.14
Kl. 16:00

Michael Aadal Group

Fredag
05.12.14
Kl. 22:00

Undertakers Circus. Support: JoVix

Torsdag
04.12.14
Kl. 21:00

Peter Nordberg (S)

Onsdag
03.12.14
Kl. 20:00

Somebody´s Quartet

Tirsdag
02.12.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
01.12.14
Kl. 21:00

Ellen Sofie Hovland

Søndag
30.11.14
Kl. 20:00

Bærum Big Band m/Erik Halvorsen

Lørdag
29.11.14
Kl. 22:00

Tina Lie

Lørdag
29.11.14
Kl. 16:00

Sinatra Songbook

Onsdag
26.11.14
Kl. 20:00

Doc Houlind Revival All Stars (DK)

Tirsdag
25.11.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
24.11.14
Kl. 21:00

Lars Wagle

Søndag
23.11.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
22.11.14
Kl. 22:00

Eden Brent

Lørdag
22.11.14
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Fredag
21.11.14
Kl. 22:00

Soulproviders

Torsdag
20.11.14
Kl. 21:00

New Jordal Swingers

Onsdag
19.11.14
Kl. 20:00

Jerry Bergonzi Quintet

Tirsdag
18.11.14
Kl. 00:00

TirsdagsJammen

Lørdag
15.11.14
Kl. 22:00

Mannen På Trappa

Lørdag
15.11.14
Kl. 16:00

District Nine

Fredag
14.11.14
Kl. 22:00

Nobody`s Business med Gina Aspenes

Onsdag
12.11.14
Kl. 20:00

Røshnes Jazzband

Tirsdag
11.11.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
10.11.14
Kl. 21:00

Marte Hallem m/band

Søndag
09.11.14
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
08.11.14
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag
08.11.14
Kl. 16:00

Olga Konkova Trio

Onsdag
05.11.14
Kl. 20:00

Astro Buddha Agogo

Tirsdag
04.11.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
03.11.14
Kl. 21:00

Elin Furubotn

Lørdag
01.11.14
Kl. 16:00

Herr Nilsen 20 år: Babylon Brothers

Onsdag
29.10.14
Kl. 20:00

Herr Nilsen 20 år: Jazzin' Babies

Tirsdag
28.10.14
Kl. 21:00

Herr Nilsen 20 år: TirsdagsJammen

Mandag
27.10.14
Kl. 21:00

Herr Nilsen 20 år: Finn Kalvik

Søndag
26.10.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
25.10.14
Kl. 22:00

Queendom -
soul/afropop/reggae.

Lørdag
25.10.14
Kl. 16:00

Sigurd Ulveseth kvartett

Fredag
24.10.14
Kl. 22:00

Daniel Eriksen Quartet

Torsdag
23.10.14
Kl. 21:00

Bjørn Berge

Onsdag
22.10.14
Kl. 20:00

Kåre Garnes Trio

Tirsdag
21.10.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
18.10.14
Kl. 16:00

Marit Sandvik & Nova Onda

Fredag
17.10.14
Kl. 22:00

Karin Wright - releasekonsert

Torsdag
16.10.14
Kl. 21:00

Al Foster Quartet

Onsdag
15.10.14
Kl. 20:00

Jazzombies

Tirsdag
14.10.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
13.10.14
Kl. 21:00

Torbjørn Dyrud

Søndag
12.10.14
Kl. 21:00

Søndagsjammen

Lørdag
11.10.14
Kl. 22:00

Hege Øversveen

Fredag
10.10.14
Kl. 22:00

Tenderton

Torsdag
09.10.14
Kl. 21:00

Iselin Solheim

Tirsdag
07.10.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
04.10.14
Kl. 22:00

Soul Train

Lørdag
04.10.14
Kl. 16:00

Halvard Kausland Kvartett

Onsdag
01.10.14
Kl. 20:00

Christiania 12 & Erik Eilertsen

Tirsdag
30.09.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
28.09.14
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
27.09.14
Kl. 22:00

Wild Man Riddim

Lørdag
27.09.14
Kl. 16:00

Terje Gewelt Spindrift

Fredag
26.09.14
Kl. 22:00

Geir Bertheussen Blues Express

Torsdag
25.09.14
Kl. 21:00

Captain Gone

Onsdag
24.09.14
Kl. 20:00

Dave Edge trio

Tirsdag
23.09.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
22.09.14
Kl. 21:00

Hanne Leland

Fredag
19.09.14
Kl. 22:00

Pristine

Torsdag
18.09.14
Kl. 21:00

Hilde Louise & The Orchestra

Onsdag
17.09.14
Kl. 20:00

Ytre Suløen Jazzensemble

Tirsdag
16.09.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
14.09.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
13.09.14
Kl. 22:00

Morten Vestly Band

Torsdag
11.09.14
Kl. 21:00

Narum

Onsdag
10.09.14
Kl. 20:00

Albatrosh

Tirsdag
09.09.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
06.09.14
Kl. 22:00

Goylem Space Klezmer

Lørdag
06.09.14
Kl. 16:00

Oddbjørn Blindheim trio

Fredag
05.09.14
Kl. 22:00

Hovedøen Social Club

Torsdag
04.09.14
Kl. 21:00

Mikael Rickfors (S)

Onsdag
03.09.14
Kl. 20:00

New Orleans Workshop Ragtime Band

Tirsdag
02.09.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
31.08.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
30.08.14
Kl. 22:00

Glimmer Twins

Lørdag
30.08.14
Kl. 16:00

SWO4

Torsdag
28.08.14
Kl. 21:00

Sweet Marie

Onsdag
27.08.14
Kl. 20:00

Atle Nymo trio "Way Out West"

Tirsdag
26.08.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
25.08.14
Kl. 21:00

Ninjabeat

Lørdag
23.08.14
Kl. 22:00

The Drive

Fredag
22.08.14
Kl. 22:00

Hot Turkey

Torsdag
21.08.14
Kl. 21:00

Christianssand Ensemble

Onsdag
20.08.14
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
19.08.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
18.08.14
Kl. 21:00

Nina Jori Pedersen

Søndag
17.08.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
16.08.14
Kl. 16:00

Oslo Jazzfestival: Made in Corea

Mandag
11.08.14
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: The Fuzz

Lørdag
09.08.14
Kl. 22:00

The Phantoms

Tirsdag
05.08.14
Kl. 19:00

Øya Klubbdagen

Mandag
04.08.14
Kl. 21:00

Ada Saya

Lørdag
02.08.14
Kl. 21:00

Kevin Dean Quintet

Lørdag
26.07.14
Kl. 21:00

Mopti

Torsdag
24.07.14
Kl. 21:00

Black Ingvars (S)

Lørdag
19.07.14
Kl. 21:00

The Summerjazz Band

Lørdag
12.07.14
Kl. 21:00

Peter Zak

Fredag
11.07.14
Kl. 22:00

Zemache

Tirsdag
08.07.14
Kl. 20:00

Lieblein
Supp: Brenna

Lørdag
05.07.14
Kl. 21:00

R&W Quartet

Fredag
04.07.14
Kl. 22:00

CHAKRAS - Releasekonsert!

Lørdag
28.06.14
Kl. 22:00

X3

Fredag
27.06.14
Kl. 22:00

Adam Douglas
Supp: Karethe Eriksen

Torsdag
26.06.14
Kl. 21:00

Askeladden - single release

Lørdag
21.06.14
Kl. 22:00

Oslo Plektrum - releasekonsert

Lørdag
21.06.14
Kl. 16:00

ROSSANO SPORTIELLO
Solopiano

Fredag
20.06.14
Kl. 22:00

Bryggerigangen Bluesband

Torsdag
19.06.14
Kl. 21:00

Fay Wildhagen
Support: Stian Føyen

Onsdag
18.06.14
Kl. 21:00

Knut Anders Sørum m/fullt band

Tirsdag
17.06.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
14.06.14
Kl. 22:00

Pretty Young Pettys

Fredag
13.06.14
Kl. 22:00

Pretty Young Pettys

Onsdag
11.06.14
Kl. 20:00

Excess Luggage

Tirsdag
10.06.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
09.06.14
Kl. 21:00

Gospelfabrikken

Lørdag
07.06.14
Kl. 22:00

High Red

Fredag
06.06.14
Kl. 22:00

Bargoo

Torsdag
05.06.14
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
04.06.14
Kl. 20:00

Erling Wicklunds Octopus

Tirsdag
03.06.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
01.06.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
31.05.14
Kl. 21:00

Det Norske Poesi og Satireorkester

Lørdag
31.05.14
Kl. 16:00

Brinck-Johnsen Quintet

Fredag
30.05.14
Kl. 22:00

St. Bernhard´s

Onsdag
28.05.14
Kl. 21:00

Paulsberg og Prøysen

Tirsdag
27.05.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
24.05.14
Kl. 22:00

MANGA DOG
Supp: Torgunn

Lørdag
24.05.14
Kl. 16:00

Lush Life

Onsdag
21.05.14
Kl. 20:00

Jazzbanditt

Tirsdag
20.05.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
19.05.14
Kl. 21:00

Marit Skikkelstads Fjelljazz

Søndag
18.05.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
17.05.14
Kl. 16:00

Lars Jansson trio

Fredag
16.05.14
Kl. 22:00

GammalGrass

Torsdag
15.05.14
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
14.05.14
Kl. 20:00

The Diaspora House

Tirsdag
13.05.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
10.05.14
Kl. 22:00

The Loch Ness Mouse

Fredag
09.05.14
Kl. 22:00

Kindred Fever

Torsdag
08.05.14
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers

Onsdag
07.05.14
Kl. 20:00

Gisle Torvik trio

Tirsdag
06.05.14
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
04.05.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
03.05.14
Kl. 22:00

Tasty

Lørdag
03.05.14
Kl. 16:00

Espen Rud - Ukjend by

Torsdag
01.05.14
Kl. 20:00

Oslo Radio Orkester

Tirsdag
29.04.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
28.04.14
Kl. 21:00

Lowestoft. Supp: Ulltang Trio

Lørdag
26.04.14
Kl. 22:00

Mannen på Trappa

Lørdag
26.04.14
Kl. 16:00

Stian Swensson trio

Fredag
25.04.14
Kl. 22:00

Signe Marie Rustad

Torsdag
24.04.14
Kl. 20:00

Soulmates

Onsdag
23.04.14
Kl. 20:00

Avantgong

Tirsdag
22.04.14
Kl. 00:00

TirsdagsJammen

Søndag
13.04.14
Kl. 21:00

Ingrid Frøsland + Iselin

Lørdag
12.04.14
Kl. 22:00

Bellman

Lørdag
12.04.14
Kl. 16:00

Sharp 9

Fredag
11.04.14
Kl. 22:00

Sweet Marie

Torsdag
10.04.14
Kl. 20:00

Milenburg Joys Jazz Quintet

Onsdag
09.04.14
Kl. 20:00

Bjørn Vidar Solli

Tirsdag
08.04.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Tirsdag
08.04.14
Kl. 20:00

Ape Club

Mandag
07.04.14
Kl. 21:00

Egil Skram

Søndag
06.04.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
05.04.14
Kl. 22:00

Marque Gilmore’s Kult-U-Real

Fredag
04.04.14
Kl. 22:00

Orango

Torsdag
03.04.14
Kl. 20:00

Joymakers m/Tricia Boutee

Onsdag
02.04.14
Kl. 20:00

Ivar Kolve Trio

Tirsdag
01.04.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Tirsdag
01.04.14
Kl. 00:00

Tirsdag
01.04.14
Kl. 00:00

Lørdag
29.03.14
Kl. 22:00

Soulproviders

Lørdag
29.03.14
Kl. 16:00

Ivan Mazuze kvartett

Fredag
28.03.14
Kl. 22:00

Amund Maarud

Torsdag
27.03.14
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
26.03.14
Kl. 21:00

Jonas Fjeld m/band

Tirsdag
25.03.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
24.03.14
Kl. 21:00

Hayseed

Søndag
23.03.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
22.03.14
Kl. 22:00

Storm Weather Shanty Choir

Lørdag
22.03.14
Kl. 16:00

Håvard Stubø kvartett

Fredag
21.03.14
Kl. 22:00

Vidar Busk & Daniel Eriksen

Torsdag
20.03.14
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
19.03.14
Kl. 20:00

Morten Halle / Helge Lien kvintett

Tirsdag
18.03.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
15.03.14
Kl. 22:00

Trond Nilsen Trio

Lørdag
15.03.14
Kl. 16:00

Ayumi Tanaka trio

Torsdag
13.03.14
Kl. 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes vo

Onsdag
12.03.14
Kl. 20:00

Mapping Oceans

Tirsdag
11.03.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
10.03.14
Kl. 21:00

William Hut

Søndag
09.03.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
08.03.14
Kl. 22:00

Morten Vestly Band

Lørdag
08.03.14
Kl. 16:00

Bjørn Alterhaug Quintet

Fredag
07.03.14
Kl. 22:00

Honky Tonk Angels

Torsdag
06.03.14
Kl. 20:00

Carsten Boe trio m/Lars Frank

Onsdag
05.03.14
Kl. 20:00

Will Vinson m/ Lage Lund

Tirsdag
04.03.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
02.03.14
Kl. 20:00

Gamle Sandvika Storband

Lørdag
01.03.14
Kl. 20:30

by:Larm 2014

Fredag
28.02.14
Kl. 20:30

by:Larm 2014

Torsdag
27.02.14
Kl. 20:30

by:Larm 2014

Onsdag
26.02.14
Kl. 21:00

Bøygard m/band

Mandag
24.02.14
Kl. 21:00

Frode Johansen

Søndag
23.02.14
Kl. 20:00

Konsert/Jam

Lørdag
22.02.14
Kl. 22:00

Baba Soul & The professors of funk

Lørdag
22.02.14
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett

Fredag
21.02.14
Kl. 16:00

Hans Ulrik Quartet

Torsdag
20.02.14
Kl. 20:00

Shoeshine Boys

Onsdag
19.02.14
Kl. 20:00

Jazzcode

Tirsdag
18.02.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
17.02.14
Kl. 21:00

Asbjørn Ribe & De

Lørdag
15.02.14
Kl. 22:00

Knut Reiersrud Band

Lørdag
15.02.14
Kl. 16:00

George Garzone m/Carl Winther trio

Fredag
14.02.14
Kl. 22:00

Claudia Scott - releasekonsert

Torsdag
13.02.14
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag
12.02.14
Kl. 20:00

Babylon Brothers

Tirsdag
11.02.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Tirsdag
11.02.14
Kl. 20:00

Håvard Stubø kvartett

Mandag
10.02.14
Kl. 21:00

Sandra Fjellvang

Søndag
09.02.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
08.02.14
Kl. 21:00

Oslo Rory Nights 2014

Lørdag
08.02.14
Kl. 16:00

Knut Kristiansen kvartett

Fredag
07.02.14
Kl. 21:00

Oslo Rory Nights 2014

Torsdag
06.02.14
Kl. 20:00

David Skinner Solo Piano

Tirsdag
04.02.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
03.02.14
Kl. 21:00

Laila B Band: Releasekonsert

Lørdag
01.02.14
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
01.02.14
Kl. 16:00

Thomas Torstrup kvartett

Fredag
31.01.14
Kl. 22:00

Vidar Busk & His True Believers

Torsdag
30.01.14
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
29.01.14
Kl. 21:00

Soulful January with High Red

Tirsdag
28.01.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
27.01.14
Kl. 21:00

Captain Gone

Søndag
26.01.14
Kl. 21:00

SøndagsJammen

Lørdag
25.01.14
Kl. 16:00

Janne Ersson Monster Big Band

Fredag
24.01.14
Kl. 22:00

David Urwitz (S)

Torsdag
23.01.14
Kl. 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes vo

Tirsdag
21.01.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
20.01.14
Kl. 21:00

Stochastics

Lørdag
18.01.14
Kl. 22:00

Store Norske SEEGER SESSIONS BAND

Lørdag
18.01.14
Kl. 16:00

Magnus Aannestad Oseth kvintett

Fredag
17.01.14
Kl. 21:30

Mørland

Torsdag
16.01.14
Kl. 20:00

Kristoffer Kompens Kvintett

Onsdag
15.01.14
Kl. 20:00

Magni Wentzel kvintett

Tirsdag
14.01.14
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
12.01.14
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
11.01.14
Kl. 22:00

The Drive

Lørdag
11.01.14
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad Trio

Torsdag
09.01.14
Kl. 20:00

Big Chief Jazzband

Onsdag
08.01.14
Kl. 20:00

Wayne Brasel Quartet

Lørdag
04.01.14
Kl. 22:00

Any Colour You Like

Lørdag
04.01.14
Kl. 16:00

David Skinner trio

Fredag
03.01.14
Kl. 21:00

Åsleik Engmark & The Jungleboys

Lørdag
28.12.13
Kl. 22:00

Haakon Graf Trio

Lørdag
21.12.13
Kl. 21:00

Bendik Brænne

Fredag
20.12.13
Kl. 21:00

Paal Flaata: Julekonsert

Torsdag
19.12.13
Kl. 20:00

Jazzin' Babies

Onsdag
18.12.13
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle

Tirsdag
17.12.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen - Juleavslutning

Mandag
16.12.13
Kl. 00:00

Julian Berntzen - solo

Lørdag
14.12.13
Kl. 16:00

Staffan William-Olsson trio (OJ)

Fredag
13.12.13
Kl. 21:30

Geir Wentzel Band

Torsdag
12.12.13
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
11.12.13
Kl. 20:00

Roy Powell Organ Unity (OJ)

Tirsdag
10.12.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
08.12.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
07.12.13
Kl. 21:00

Kornstad/Wiik Kvartett

Lørdag
07.12.13
Kl. 16:00

Erling Wicklund Octopus (OJ)

Fredag
06.12.13
Kl. 21:30

Alabama Lovesnakes

Torsdag
05.12.13
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
03.12.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
02.12.13
Kl. 21:00

Norske menn i hus og hytte

Søndag
01.12.13
Kl. 21:00

JULEGOSPEL MED REFLEX

Lørdag
30.11.13
Kl. 22:00

Jack Stillwater

Lørdag
30.11.13
Kl. 16:00

Tore Johansen Kvintett (OJ)

Fredag
29.11.13
Kl. 21:30

Good Time Charlie

Torsdag
28.11.13
Kl. 20:00

Ytre Suløens Jassensemble

Onsdag
27.11.13
Kl. 21:00

TramteaterSanger

Tirsdag
26.11.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
24.11.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
23.11.13
Kl. 22:00

Glimmer Twins

Lørdag
23.11.13
Kl. 16:00

Petter Wettre (OJ)

Fredag
22.11.13
Kl. 21:30

Bryggerigangen Bluesband

Torsdag
21.11.13
Kl. 20:00

Trio Bamboula

Onsdag
20.11.13
Kl. 20:00

2 x Franck/Nygård/Besiakov (OJ)

Tirsdag
19.11.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Lørdag
16.11.13
Kl. 22:00

Nobody's

Lørdag
16.11.13
Kl. 16:00

Dave Edge Kvintett (OJ)

Torsdag
14.11.13
Kl. 20:00

NOW Ragtime Band

Tirsdag
12.11.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
10.11.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
09.11.13
Kl. 22:00

Hege Øversveen

Lørdag
09.11.13
Kl. 16:00

Svein Olav Herstad trio (OJ)

Fredag
08.11.13
Kl. 21:30

Rick Estrin & his Nightcats

Torsdag
07.11.13
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Lørdag
02.11.13
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Lørdag
02.11.13
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag
01.11.13
Kl. 21:30

Knut Reiersrud

Tirsdag
29.10.13
Kl. 20:00

TirsdagsJammen m/Showcase: Marikken

Søndag
27.10.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
26.10.13
Kl. 22:00

Dugg

Fredag
25.10.13
Kl. 22:00

Joe Rusi Trio m/ Inge Svege

Onsdag
23.10.13
Kl. 20:00

Needlepoint (OJ)

Tirsdag
22.10.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
21.10.13
Kl. 21:00

Frode Alnæs; Releasekonsert

Lørdag
19.10.13
Kl. 22:00

Rolling Thunder

Lørdag
19.10.13
Kl. 16:00

The Sinatra Songbook (OJ)

Torsdag
17.10.13
Kl. 20:00

Oslo Radio Orkester

Onsdag
16.10.13
Kl. 20:00

Michael Bloch Trio (OJ)

Mandag
14.10.13
Kl. 21:00

Stig Ulv

Søndag
13.10.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
12.10.13
Kl. 22:00

Jørgen Sandviks Permanent Vacation

Lørdag
12.10.13
Kl. 16:00

Asle Røe Trio (OJ)

Torsdag
10.10.13
Kl. 20:00

Mills Brothers Project

Onsdag
09.10.13
Kl. 20:00

Rino Arbore Quartet (OJ)

Tirsdag
08.10.13
Kl. 21:00

Come Shine

Mandag
07.10.13
Kl. 21:00

Famn

Lørdag
05.10.13
Kl. 22:00

Nils Olav Johansen Band

Lørdag
05.10.13
Kl. 16:00

Pastor'n & Diffen (OJ)

Torsdag
03.10.13
Kl. 20:00

Christiania Jazzband med venner

Onsdag
02.10.13
Kl. 20:00

Espen Eriksen Trio (OJ)

Tirsdag
01.10.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Søndag
29.09.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
28.09.13
Kl. 22:00

Julius Winger

Lørdag
28.09.13
Kl. 16:00

Spindrift (OJ)

Fredag
27.09.13
Kl. 21:30

Engens Gledeshus

Torsdag
26.09.13
Kl. 20:00

Tracee Meyn m/ Magnolia Jazzband

Tirsdag
24.09.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
23.09.13
Kl. 21:00

Jorunn Hodne: Singleslipp

Lørdag
21.09.13
Kl. 22:00

PETTER CARLSEN
Supp: Kristian Park

Lørdag
21.09.13
Kl. 16:00

Clarinet Hot N' Sweet (OJ)

Fredag
20.09.13
Kl. 21:30

The Nighthawks (USA)

Torsdag
19.09.13
Kl. 20:00

Shoeshine Boys

Onsdag
18.09.13
Kl. 20:00

Kåre Garnes trio (OJ)

Tirsdag
17.09.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
16.09.13
Kl. 21:00

elle melle: Releasekonsert!

Søndag
15.09.13
Kl. 20:00

SøndagsJammen

Lørdag
14.09.13
Kl. 22:00

Daryl McDade Trio

Lørdag
14.09.13
Kl. 16:00

Antonsen / Nymo kvartett (OJ)

Torsdag
12.09.13
Kl. 20:00

Kristoffer Kompen Kvintett

Onsdag
11.09.13
Kl. 20:00

Bacalaokva​rtetten (OJ)

Mandag
09.09.13
Kl. 21:00

Dunderland

Lørdag
07.09.13
Kl. 22:00

Babylon Brothers

Torsdag
05.09.13
Kl. 20:00

"Ernesto Nazareth 150 år"

Onsdag
04.09.13
Kl. 20:00

Kåre Nymark Band (OJ)

Tirsdag
03.09.13
Kl. 21:00

Tirsdagsjammen

Søndag
01.09.13
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Lørdag
31.08.13
Kl. 22:00

Fathers Finest

Fredag
30.08.13
Kl. 22:00

Pretty Young Pettys

Torsdag
29.08.13
Kl. 20:00

The New Orleans Collective

Tirsdag
27.08.13
Kl. 21:00

TirsdagsJammen

Mandag
26.08.13
Kl. 21:00

Frimann Frelst

Lørdag
24.08.13
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio (OJ)

Torsdag
22.08.13
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
21.08.13
Kl. 21:00

Vetle Jarandsen

Søndag
18.08.13
Kl. 20:00

Søndagsjammen

Fredag
16.08.13
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: IPA

Torsdag
15.08.13
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: Bob Dorough

Tirsdag
13.08.13
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: Jorge Pardo Trio

Fredag
09.08.13
Kl. 22:00

Tango på Nord-Norsk

Tirsdag
06.08.13
Kl. 19:00

Klubbdagen Øyafestivalen 2013

Lørdag
03.08.13
Kl. 21:00

Halvard Kausland kvartett (OJ)

Fredag
02.08.13
Kl. 22:00

The Phantoms

Lørdag
20.07.13
Kl. 21:00

Oddbjørn Blindheim trio (OJ)

Fredag
19.07.13
Kl. 22:00

Joakim Tinderholt and His Band

Lørdag
13.07.13
Kl. 21:00

Peter Zak trio (OJ)

Lørdag
06.07.13
Kl. 21:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Lørdag
29.06.13
Kl. 21:00

Standard Time (OJ)

Fredag
28.06.13
Kl. 22:00

Fett Nok

Lørdag
22.06.13
Kl. 22:00

Syvsover

Fredag
21.06.13
Kl. 22:00

X3

Torsdag
20.06.13
Kl. 21:00

MARI BOINE.
Supp: Krister Railo

Tirsdag
18.06.13
Kl. 21:00

Releasekonser: Frode Johansen

Lørdag
15.06.13
Kl. 22:00

Knut Anders Sørum
med fullt band

Lørdag
15.06.13
Kl. 16:00

Majken Christiansen band

Fredag
14.06.13
Kl. 22:00

Anita Schärer Band

Torsdag
13.06.13
Kl. 21:00

The Sad Beads - Nick Cave Tribute

Onsdag
12.06.13
Kl. 20:00

Atle Nymo kvartett

Lørdag
08.06.13
Kl. 22:00

High Red

Lørdag
08.06.13
Kl. 16:00

Bernt Brinck-Johnsen Kvintett

Fredag
07.06.13
Kl. 22:00

Øyvinds Rockeswingeboogie

Onsdag
05.06.13
Kl. 20:00

Staffan William-Olsson Quartet

Mandag
03.06.13
Kl. 21:00

Hjerterknekt: releasekonsert

Fredag
31.05.13
Kl. 22:00

Mannen På Trappa

Torsdag
30.05.13
Kl. 20:00

Ophelia Orchestra

Onsdag
29.05.13
Kl. 21:00

Shaun Bartlett

Tirsdag
28.05.13
Kl. 21:00

Sønnavind, releasekonsert

Lørdag
25.05.13
Kl. 22:00

Thingnæs Quintet m/Knut Riisnæs

Lørdag
25.05.13
Kl. 16:00

Roger Johansen Group

Fredag
24.05.13
Kl. 22:00

Deadwood

Torsdag
23.05.13
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
22.05.13
Kl. 20:00

Magni Wentzel kvintett

Tirsdag
21.05.13
Kl. 21:00

Knut Hem m/venner

Mandag
20.05.13
Kl. 21:00

Julie Willumsen, releasekonsert!

Lørdag
18.05.13
Kl. 22:00

Vålerenga Symfoniorkester

Lørdag
18.05.13
Kl. 16:00

Børge-Are Halvorsen kvintett

Torsdag
16.05.13
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
15.05.13
Kl. 20:00

Gilad Hekselman trio

Lørdag
11.05.13
Kl. 22:00

Adam Douglas

Lørdag
11.05.13
Kl. 16:00

Finn Sletten m/venner

Fredag
10.05.13
Kl. 22:00

Ole Børud

Torsdag
09.05.13
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
08.05.13
Kl. 20:00

Alegria

Tirsdag
07.05.13
Kl. 21:00

Pete Molinari (US)

Lørdag
04.05.13
Kl. 22:00

Rolling Thunder

Fredag
03.05.13
Kl. 21:30

Geir Wentzel Band

Tirsdag
30.04.13
Kl. 21:00

Chipahua

Mandag
29.04.13
Kl. 21:00

Chipahua - ekstrakonsert!

Søndag
28.04.13
Kl. 20:00

Paal Flaata & Chip Taylor

Torsdag
25.04.13
Kl. 20:00

Majken

Onsdag
24.04.13
Kl. 20:00

Al Foster Quartet

Tirsdag
23.04.13
Kl. 21:00

Trio De Janeiro

Mandag
22.04.13
Kl. 21:00

Synne Eileen & The Sunbeams

Lørdag
20.04.13
Kl. 22:00

Nobody's

Lørdag
20.04.13
Kl. 16:00

David Skinner trio

Fredag
19.04.13
Kl. 21:30

ØBK: Fiona Boyes (AUS)

Torsdag
18.04.13
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
16.04.13
Kl. 21:00

Ni Liv

Mandag
15.04.13
Kl. 21:00

Kampestuen

Lørdag
13.04.13
Kl. 22:00

Jack Stillwater

Lørdag
13.04.13
Kl. 21:59

Lucky Lips

Lørdag
13.04.13
Kl. 16:00

John Surman Quartet feat. Karin Krog

Fredag
12.04.13
Kl. 21:30

ØBK: Ken Will Morton (US)

Fredag
12.04.13
Kl. 21:29

Bryggerigangen Bluesband

Torsdag
11.04.13
Kl. 20:00

Georg Reiss Kvartett

Onsdag
10.04.13
Kl. 20:00

Petter Wettre Trio

Mandag
08.04.13
Kl. 21:00

Lisa Skoglund

Lørdag
06.04.13
Kl. 22:00

Chakras

Lørdag
06.04.13
Kl. 16:00

Hallgeir Pedersen

Fredag
05.04.13
Kl. 21:30

ØBK: Kåre Virud Band

Torsdag
04.04.13
Kl. 20:00

Morten Gunnar Larsen (solo)

Onsdag
03.04.13
Kl. 20:00

Bjørn Vidar Solli kvartett

Torsdag
21.03.13
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
20.03.13
Kl. 20:00

InterStatic

Mandag
18.03.13
Kl. 21:00

Captain Gone

Lørdag
16.03.13
Kl. 21:00

JONATHAN KREISBERG QUARTET (US)

Lørdag
16.03.13
Kl. 16:00

Vigleik Storaas Trio

Fredag
15.03.13
Kl. 21:30

ØBK: Tyla Gang (UK)

Onsdag
13.03.13
Kl. 20:00

Franklin Kiermyer Quartet

Lørdag
09.03.13
Kl. 16:00

Mopti

Fredag
08.03.13
Kl. 21:30

ØBK: Honky Tonk Angels

Torsdag
07.03.13
Kl. 20:00

Doc Houlind Revival All Stars (DK)

Onsdag
06.03.13
Kl. 20:00

Audun Automat

Mandag
04.03.13
Kl. 21:00

Elin Furubotn & Karl Seglem

Lørdag
02.03.13
Kl. 22:00

Onkel Tuka

Lørdag
02.03.13
Kl. 16:00

Ayumi Tanaka Trio

Fredag
01.03.13
Kl. 21:30

ØBK: Knut Reiersrud Band

Tirsdag
26.02.13
Kl. 21:00

Martin Hagfors

Lørdag
23.02.13
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group (S)

Fredag
22.02.13
Kl. 21:30

ØBK: Amund Maarud Band

Torsdag
21.02.13
Kl. 20:00

David Skinner Trio

Onsdag
20.02.13
Kl. 20:00

Odd Steinar Albrigtsen Kvartett

Lørdag
16.02.13
Kl. 21:30

by:larm 2013 Lørdag

Fredag
15.02.13
Kl. 19:00

by:larm 2013 Fredag

Torsdag
14.02.13
Kl. 19:00

by:larm 2013 Torsdag

Onsdag
13.02.13
Kl. 20:00

Mapping Oceans

Lørdag
09.02.13
Kl. 22:00

De Musikalske Dvergene

Onsdag
06.02.13
Kl. 20:00

VINTERJAZZ Dexter Gordon Tribute

Tirsdag
05.02.13
Kl. 21:00

Kloster & Toni Gundersen

Lørdag
02.02.13
Kl. 21:00

OSLO RoryNights for 5. gang!

Torsdag
31.01.13
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag
30.01.13
Kl. 21:00

Hege Brynildsen

Tirsdag
29.01.13
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle: Releasekonsert

Mandag
28.01.13
Kl. 21:00

Urban Connection

Lørdag
26.01.13
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
26.01.13
Kl. 16:00

Pastor'n & Diffen Kvintett

Fredag
25.01.13
Kl. 22:00

Beautiful Drowning

Torsdag
24.01.13
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
23.01.13
Kl. 20:00

Funky Butt

Tirsdag
22.01.13
Kl. 21:00

Steinar Albrigtsen & Monika Nordli

Lørdag
19.01.13
Kl. 21:00

Guy Sion, releasekonsert

Lørdag
19.01.13
Kl. 16:00

Erling Wicklund Octopus

Fredag
18.01.13
Kl. 22:00

Violet Road

Torsdag
17.01.13
Kl. 20:00

JaZZmaZZørene

Onsdag
16.01.13
Kl. 20:00

Lush Life

Tirsdag
15.01.13
Kl. 21:00

Amnestiet

Lørdag
12.01.13
Kl. 22:00

Håkon Høye Band

Lørdag
12.01.13
Kl. 16:00

Aagård, Aarum, Ellingsen, Nygård

Fredag
11.01.13
Kl. 22:00

Marius Kristiansen m/band

Torsdag
10.01.13
Kl. 20:00

Union Rhytm King

Mandag
07.01.13
Kl. 21:00

Peter Kasen (S)

Lørdag
05.01.13
Kl. 16:00

Lonely Woman (Oslo Jazzforum)

Lørdag
22.12.12
Kl. 21:00

Julekonsert med Paal Flaata

Lørdag
22.12.12
Kl. 16:00

Laila synger julen inn (OJ)

Fredag
21.12.12
Kl. 21:00

Dyvesveen

Torsdag
20.12.12
Kl. 20:00

Jazzin´Babies

Tirsdag
18.12.12
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle

Mandag
17.12.12
Kl. 21:00

Julekonsert med Reflex

Lørdag
15.12.12
Kl. 22:00

Fett Nok

Torsdag
13.12.12
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
12.12.12
Kl. 20:00

Dave Edge Kvintett (OJ)

Lørdag
08.12.12
Kl. 21:00

Juleavslutning Bluegrass

Lørdag
08.12.12
Kl. 16:00

Kåre Garnes Trio (OJ)

Torsdag
06.12.12
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
05.12.12
Kl. 20:00

Halle / Kjellemyr / Janssønn (OJ)

Tirsdag
04.12.12
Kl. 21:00

Lucky Lips

Mandag
03.12.12
Kl. 21:00

Hermit

Lørdag
01.12.12
Kl. 22:00

Honky Tonk Angels

Lørdag
01.12.12
Kl. 16:00

Kompen Quintet (OJ)

Torsdag
29.11.12
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers

Mandag
26.11.12
Kl. 21:00

Stian Fjelldal m/ band

Lørdag
24.11.12
Kl. 22:00

Joakim Tinderholt & His Band

Lørdag
24.11.12
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag
23.11.12
Kl. 21:00

Håkon Høye & The Honey Tones

Torsdag
22.11.12
Kl. 20:00

Carsten Boe Trio

Tirsdag
20.11.12
Kl. 21:00

Linda Lavik Trio

Mandag
19.11.12
Kl. 21:00

Tom Pacheco

Lørdag
17.11.12
Kl. 21:00

Frode Thingnæs Quintet

Lørdag
17.11.12
Kl. 16:00

Will Vinson Quartet (OJ)

Fredag
16.11.12
Kl. 22:00

The Douglas Group

Torsdag
15.11.12
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
13.11.12
Kl. 21:00

Anne Marie Almedal - Releasekonsert

Lørdag
10.11.12
Kl. 16:00

Oddbjørn Blindheim trio (OJ)

Fredag
09.11.12
Kl. 21:00

Amnestykonsert m/ Damer i Blues

Torsdag
08.11.12
Kl. 20:00

Lucky 7 m/Åse Lomsnes

Onsdag
07.11.12
Kl. 20:00

Majken Christiansen band (OJ)

Tirsdag
06.11.12
Kl. 21:00

Babylon Brothers

Mandag
05.11.12
Kl. 21:00

Longyear

Lørdag
03.11.12
Kl. 22:00

VON

Fredag
02.11.12
Kl. 21:00

AVLYST Grainee Duffy

Fredag
02.11.12
Kl. 20:59

Richard Lindgren (S)

Mandag
29.10.12
Kl. 21:00

Releasekonsert: Syvsover

Lørdag
27.10.12
Kl. 16:00

Atle Hammer Kvintett (OJ)

Fredag
26.10.12
Kl. 22:00

Patey's Pipe

Torsdag
25.10.12
Kl. 20:00

New Orleans Workshop Band

Tirsdag
23.10.12
Kl. 21:00

Jace Everett (US)

Lørdag
20.10.12
Kl. 22:00

Julius Winger

Lørdag
20.10.12
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvartett (OJ)

Torsdag
18.10.12
Kl. 20:00

Dr. Bekken

Onsdag
17.10.12
Kl. 20:00

Winther-Storm (OJ)

Tirsdag
16.10.12
Kl. 21:00

Vidar Johnsen

Mandag
15.10.12
Kl. 21:00

Mary Gauthier (US)

Lørdag
13.10.12
Kl. 22:00

Mannen På Trappa

Fredag
12.10.12
Kl. 21:00

The Reverend Peyton Big Damn Band

Torsdag
11.10.12
Kl. 20:00

Majken & David Skinner

Tirsdag
09.10.12
Kl. 21:00

Tenderleaves

Lørdag
06.10.12
Kl. 22:00

Exploding Rubber Band

Lørdag
06.10.12
Kl. 21:00

The Blackbirds

Lørdag
06.10.12
Kl. 16:00

Knut Kristiansen Kvartett (OJ)

Fredag
05.10.12
Kl. 21:00

Trond Granlund med band

Torsdag
04.10.12
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
03.10.12
Kl. 20:00

The Core (OJ)

Lørdag
29.09.12
Kl. 22:00

Grill Bill

Lørdag
29.09.12
Kl. 16:00

Odd Riisnæs Kvartett (OJ)

Fredag
28.09.12
Kl. 22:00

Knut Hem Band

Tirsdag
25.09.12
Kl. 21:00

In The Country

Mandag
24.09.12
Kl. 21:00

Cathrine Witzøe

Lørdag
22.09.12
Kl. 21:00

Jon Eberson Group

Lørdag
22.09.12
Kl. 16:00

The Sinatra Songbook (OJ)

Fredag
21.09.12
Kl. 22:00

Bud Spencer Country Explosion

Torsdag
20.09.12
Kl. 20:00

Bayou Blue

Onsdag
19.09.12
Kl. 20:00

Scott Feiner & Pandeiro Jazz (OJ)

Søndag
16.09.12
Kl. 20:00

Sandvika Storband med Shannon Mowday

Lørdag
15.09.12
Kl. 22:00

Jorunn Hodne

Lørdag
15.09.12
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad Trio (OJ)

Fredag
14.09.12
Kl. 22:00

Jonas Fjeld & Chatham County Line

Torsdag
13.09.12
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
11.09.12
Kl. 21:00

Peter Nordberg

Mandag
10.09.12
Kl. 21:00

Nordisk Kor

Lørdag
08.09.12
Kl. 22:00

Hoist

Lørdag
08.09.12
Kl. 16:00

Excess Luggage (OJ)

Torsdag
06.09.12
Kl. 20:00

Jazzombies

Mandag
03.09.12
Kl. 21:00

Jens Andersson Band

Lørdag
01.09.12
Kl. 22:00

Asle Beck

Lørdag
01.09.12
Kl. 16:00

Woodwork (OJ)

Torsdag
30.08.12
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers

Tirsdag
28.08.12
Kl. 20:00

Come Shine

Mandag
27.08.12
Kl. 20:00

LOTHE: Releasekonsert "Blå Song"

Lørdag
25.08.12
Kl. 22:00

Myrull

Lørdag
25.08.12
Kl. 16:00

Examination of what (OJ)

Fredag
24.08.12
Kl. 22:00

Cuarteto Habana

Torsdag
23.08.12
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
21.08.12
Kl. 21:00

Frimann Frelst

Tirsdag
14.08.12
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: PIXEL

Mandag
13.08.12
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: Dhruv

Tirsdag
07.08.12
Kl. 19:00

Klubbdagen Øyafestivalen 2012

Lørdag
04.08.12
Kl. 21:00

Christian Reim Trio (OJ)

Fredag
03.08.12
Kl. 22:00

The Phantoms

Torsdag
02.08.12
Kl. 21:00

Knut Hem Band

Lørdag
28.07.12
Kl. 21:00

Michael Bloch Trio (OJ)

Fredag
27.07.12
Kl. 22:00

JazzBanditt

Lørdag
21.07.12
Kl. 21:00

Petter Wettre Next Generation (OJ)

Fredag
20.07.12
Kl. 22:00

Dagny

Lørdag
14.07.12
Kl. 21:00

Peter Zak Trio (OJ)

Lørdag
07.07.12
Kl. 21:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Fredag
06.07.12
Kl. 22:00

Christian Reim Trio

Mandag
02.07.12
Kl. 21:00

Michael Ruff (US)

Lørdag
30.06.12
Kl. 21:00

Mapping Oceans (OJ)

Lørdag
23.06.12
Kl. 21:00

Magni Wentzel Kvintett (OJ)

Onsdag
20.06.12
Kl. 20:00

The Quartet (OJ)

Lørdag
16.06.12
Kl. 22:00

Deadwood

Lørdag
16.06.12
Kl. 16:00

Ditlef Eckhoff Kvintett (OJ)

Fredag
15.06.12
Kl. 22:00

Jaffre

Torsdag
14.06.12
Kl. 22:00

Pretty Young Pettys

Onsdag
13.06.12
Kl. 20:00

Frode Thingnæs Quintet (OJ)

Lørdag
09.06.12
Kl. 22:00

Fett Nok

Lørdag
09.06.12
Kl. 16:00

Octopus (OJ)

Fredag
08.06.12
Kl. 22:00

BokkeReidars Bluesband

Torsdag
07.06.12
Kl. 21:00

Hedda Aronsen. Supp: Bård Brekke

Onsdag
06.06.12
Kl. 20:00

Knut Riisnæs Trio (OJ)

Lørdag
02.06.12
Kl. 14:00

Musikkfest Oslo 2012

Fredag
01.06.12
Kl. 22:00

Robert Smith-Hald: Releasekonsert

Torsdag
31.05.12
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag
28.05.12
Kl. 21:00

Mopti

Lørdag
26.05.12
Kl. 22:00

Stacie Collins (US)

Lørdag
26.05.12
Kl. 16:00

Brinck-Johnsen Quintet (OJ)

Fredag
25.05.12
Kl. 22:00

Karin Wright

Tirsdag
22.05.12
Kl. 21:00

Humming People

Mandag
21.05.12
Kl. 21:00

Ida Rønshaugen

Lørdag
19.05.12
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
19.05.12
Kl. 16:00

Oddbjørn Blindheim Trio (OJ)

Onsdag
16.05.12
Kl. 20:00

Vidar Johansen Kvartett (OJ)

Tirsdag
15.05.12
Kl. 21:00

Hege Saugstad

Mandag
14.05.12
Kl. 21:00

Rod Picott (US)

Lørdag
12.05.12
Kl. 22:00

Brettville

Onsdag
09.05.12
Kl. 20:00

Ape Club (OJ)

Tirsdag
08.05.12
Kl. 21:00

Bjørn Berge

Mandag
07.05.12
Kl. 21:00

Wilfred

Lørdag
05.05.12
Kl. 22:00

Pelle Parafins Missing Link

Lørdag
05.05.12
Kl. 16:00

Lonely Woman (OJ)

Fredag
04.05.12
Kl. 22:00

Reidar Larsen

Torsdag
03.05.12
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers
(NOWJC)

Onsdag
02.05.12
Kl. 20:00

Carl Størmer Kvartett (OJ)

Tirsdag
01.05.12
Kl. 15:00

Rolling Thunder

Mandag
30.04.12
Kl. 21:00

Jack Stillwater - Releasekonsert

Lørdag
28.04.12
Kl. 22:00

Vidar Busk & His Bubble of Trouble

Lørdag
28.04.12
Kl. 16:00

Rune Klakegg Trio (OJ)

Fredag
27.04.12
Kl. 22:00

Julie Willumsen

Torsdag
26.04.12
Kl. 20:00

Oslo Radio Orkester
(NOWJC)

Tirsdag
24.04.12
Kl. 21:00

Elvarheim

Mandag
23.04.12
Kl. 21:00

ZELMA RELEASEKONSERT!

Søndag
22.04.12
Kl. 22:30

Taylor Made

Lørdag
21.04.12
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvartett (OJ)

Torsdag
19.04.12
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quartet
(NOWJC)

Onsdag
18.04.12
Kl. 20:00

Michael Bloch Kvartett (OJ)

Tirsdag
17.04.12
Kl. 21:00

Jon Eberson Group

Mandag
16.04.12
Kl. 21:00

Amnestiet

Lørdag
14.04.12
Kl. 21:30

Babylon Brothers

Lørdag
14.04.12
Kl. 16:00

Pastor'n og Staffan (OJ)

Fredag
13.04.12
Kl. 22:00

Green Granadas

Tirsdag
10.04.12
Kl. 20:00

SHAUN BARTLETT
Supp: Ida Isax

Mandag
09.04.12
Kl. 21:00

Synne Eileen & the Sunbeams

Lørdag
31.03.12
Kl. 22:00

Tuva & The Far Out Orchestra

Lørdag
31.03.12
Kl. 16:00

Changes for Mingus (OJ)

Torsdag
29.03.12
Kl. 20:00

Christiania Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag
27.03.12
Kl. 21:00

Tiny Arrows

Lørdag
24.03.12
Kl. 22:00

Fathers Finest

Lørdag
24.03.12
Kl. 16:00

Dos Sombreros (OJ)

Fredag
23.03.12
Kl. 22:00

Babij Jar

Torsdag
22.03.12
Kl. 20:00

Lucky 7
(NOWJC)

Mandag
19.03.12
Kl. 21:00

Sudan Dudan

Lørdag
17.03.12
Kl. 22:00

The Douglas Group

Lørdag
17.03.12
Kl. 16:00

Tone & Daniel Franck Kvartett (OJ)

Onsdag
14.03.12
Kl. 20:00

Hanna Paulsberg Concept (OJ)

Mandag
12.03.12
Kl. 21:00

Torbjørn Dyrud

Søndag
11.03.12
Kl. 20:00

Oslo Storband m/Knut Riisnæs

Lørdag
10.03.12
Kl. 16:00

Tore Sandnæs Trio (OJ)

Torsdag
08.03.12
Kl. 20:00

Weather Birds
(NOWJC)

Onsdag
07.03.12
Kl. 20:00

Christian Reim Trio (OJ)

Tirsdag
06.03.12
Kl. 20:00

Grete Storbæk Eriksen

Mandag
05.03.12
Kl. 21:00

Hilde Dahl + Eric Ness

Lørdag
03.03.12
Kl. 21:00

Paulin Voss m/ band

Lørdag
03.03.12
Kl. 16:00

Tore Johansen Quartet (OJ)

Fredag
02.03.12
Kl. 22:00

Guro von Germeten & Schwindelfrei

Torsdag
01.03.12
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag
28.02.12
Kl. 21:00

Arne Vatnøy

Mandag
27.02.12
Kl. 21:00

Aina Negaard m/ brødrene Gjems

Lørdag
25.02.12
Kl. 22:00

Lucky Lips

Torsdag
23.02.12
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group

Torsdag
23.02.12
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings
(NOWJC)

Onsdag
22.02.12
Kl. 20:00

Realtime Quintet (OJ)

Mandag
20.02.12
Kl. 21:00

Máddji

Lørdag
18.02.12
Kl. 19:00

By:larm lørdag - div. artister

Fredag
17.02.12
Kl. 19:00

By:larm fredag - div. artister

Torsdag
16.02.12
Kl. 19:00

By:larm torsdag - div. artister

Onsdag
15.02.12
Kl. 20:00

Ellen Brekken Kvartett (OJ)

Onsdag
15.02.12
Kl. 17:45

Lukas Graham (dk)

Tirsdag
14.02.12
Kl. 21:00

Staut

Mandag
13.02.12
Kl. 21:00

Oh! Pears(Us)

Lørdag
11.02.12
Kl. 21:00

The Sinatra Songbook

Fredag
10.02.12
Kl. 22:00

Cliffhangers

Lørdag
04.02.12
Kl. 16:00

Antonsen/Hvalryg/Olstad Trio (OJ)

Mandag
30.01.12
Kl. 21:00

Marjit Vinjerui og DD Peartree

Lørdag
28.01.12
Kl. 21:00

The Real Thing

Lørdag
28.01.12
Kl. 16:00

Kåre Garnes trio (OJ)

Torsdag
26.01.12
Kl. 20:00

Dr Bekken & the Bookerizers
(NOWJC)

Mandag
23.01.12
Kl. 21:00

Trond Trudvang - releasekonsert

Lørdag
21.01.12
Kl. 22:00

Knut Reiersrud Band

Fredag
20.01.12
Kl. 22:00

Orbo & The Longshots

Torsdag
19.01.12
Kl. 20:00

Carsten Boe Trio
(NOWJC)

Onsdag
18.01.12
Kl. 20:00

Mats Eilertsen SkyDive (OJ)

Mandag
16.01.12
Kl. 21:00

Pixel

Lørdag
14.01.12
Kl. 22:00

X3

Lørdag
14.01.12
Kl. 16:00

Dave Edge Quartet (OJ)

Fredag
13.01.12
Kl. 22:00

Gran Salvation. Supp: Hermit

Torsdag
12.01.12
Kl. 20:00

Jazzombies
(NOWJC)

Fredag
06.01.12
Kl. 21:00

Åsleik Engmark & The Jungleboys

Torsdag
05.01.12
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband
(NOWJC)

Torsdag
22.12.11
Kl. 21:00

Julekonsert med Paal Flaata

Tirsdag
20.12.11
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
17.12.11
Kl. 22:00

Troodwang

Lørdag
17.12.11
Kl. 16:00

Laila synger julen inn (OJ)

Torsdag
15.12.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag
13.12.11
Kl. 21:00

Elisabeth Lid Trøen Kvatett

Lørdag
10.12.11
Kl. 16:00

Kausland / Brunvoll kvartett (OJ)

Fredag
09.12.11
Kl. 22:00

Undertakers Cirkus

Tirsdag
06.12.11
Kl. 21:00

Grill Bill

Mandag
05.12.11
Kl. 21:00

Kristin Fjellseth

Lørdag
03.12.11
Kl. 22:00

Fett Nok

Lørdag
03.12.11
Kl. 16:00

JazzCode (OJ)

Fredag
02.12.11
Kl. 22:00

Amund Maarud

Torsdag
01.12.11
Kl. 20:00

Christiania Jazzband
(NOWJC)

Mandag
28.11.11
Kl. 21:00

Hedvig Mollestad Trio

Søndag
27.11.11
Kl. 21:00

The Branco Heist

Søndag
27.11.11
Kl. 20:00

Light Of Day 2012

Lørdag
26.11.11
Kl. 22:00

Håvard Lothe Band

Lørdag
26.11.11
Kl. 16:00

Vigleik Storaas trio (OJ)

Fredag
25.11.11
Kl. 22:00

Baskery

Torsdag
24.11.11
Kl. 20:00

Dr. Bekken og Richard Gjems
(NOWJC)

Onsdag
23.11.11
Kl. 20:00

Winther-Storm (OJ)

Lørdag
19.11.11
Kl. 22:00

Shaun Bartlett

Lørdag
19.11.11
Kl. 16:00

Atle Hammer kvintett (OJ)

Fredag
18.11.11
Kl. 22:00

Thorbjørn Risager

Torsdag
17.11.11
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband
(NOWJC)

Tirsdag
15.11.11
Kl. 21:00

That's all I ask of you

Lørdag
12.11.11
Kl. 16:00

Magni Wentzel kvintett (OJ)

Fredag
11.11.11
Kl. 22:00

Von

Torsdag
10.11.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Onsdag
09.11.11
Kl. 20:00

Espen Eriksen Trio (OJ)

Mandag
07.11.11
Kl. 21:00

That's all I ask of you

Lørdag
05.11.11
Kl. 16:00

Will Vinson Quartet (OJ)

Fredag
04.11.11
Kl. 22:00

Sister Rain

Torsdag
03.11.11
Kl. 20:00

Jazzin' Babies m/Majken voc
(NOWJC)

Onsdag
02.11.11
Kl. 20:00

Halles Komet (OJ)

Lørdag
29.10.11
Kl. 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Fredag
28.10.11
Kl. 22:00

Boo Boo Davis med supp. Mix & Dorp

Torsdag
27.10.11
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag
24.10.11
Kl. 21:00

Glesnes/Ytreberg Quartet

Lørdag
22.10.11
Kl. 22:00

Christianssand String Swing Ensemble

Fredag
21.10.11
Kl. 22:00

Revyn og Boris and the Jeltsins

Torsdag
20.10.11
Kl. 20:00

Luna Leaps In
(NOWJC)

Onsdag
19.10.11
Kl. 20:00

Ditlef Eckhoff kvintett (OJ)

Tirsdag
18.10.11
Kl. 21:00

Thinkerbell

Mandag
17.10.11
Kl. 21:00

Oh!

Søndag
16.10.11
Kl. 21:00

Goylem Space Klezmer

Lørdag
15.10.11
Kl. 22:00

Håkon Høyes' Honey Tones

Lørdag
15.10.11
Kl. 22:00

Sjuende Far I Huset

Lørdag
15.10.11
Kl. 16:00

Woodwork (OJ)

Fredag
14.10.11
Kl. 22:00

Bolga Bluesband

Onsdag
12.10.11
Kl. 20:00

Babylon Brothers (OJ)

Tirsdag
11.10.11
Kl. 21:00

Ni Liv

Mandag
10.10.11
Kl. 21:00

Lise Hvoslef band

Lørdag
08.10.11
Kl. 22:00

Tom Roger Aadland

Lørdag
08.10.11
Kl. 16:00

Svein Olav Herstad Trio (OJ)

Torsdag
06.10.11
Kl. 20:00

Lousiana Jazzband
(NOWJC)

Onsdag
05.10.11
Kl. 20:00

Young Powell Vespestad (OJ)

Tirsdag
04.10.11
Kl. 21:00

Bill Booth m/Band

Mandag
03.10.11
Kl. 21:00

Signe Marie Rustad

Lørdag
01.10.11
Kl. 22:00

Hans Bollandsås

Lørdag
01.10.11
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvintett (OJ)

Fredag
30.09.11
Kl. 22:00

Rex Rudi

Torsdag
29.09.11
Kl. 20:00

Jazzin' Babies
(NOWJC)

Tirsdag
27.09.11
Kl. 21:00

Northern Ark

Mandag
26.09.11
Kl. 21:00

Daniel Berg Hansen

Lørdag
24.09.11
Kl. 22:00

Earth Died Screaming

Lørdag
24.09.11
Kl. 16:00

Majken Christiansen kvintett (OJ)

Fredag
23.09.11
Kl. 22:00

Daniel Eriksen & Stig Sjøstrøm

Torsdag
22.09.11
Kl. 20:00

Georg Reiss kvartett
(NOWJC)

Onsdag
21.09.11
Kl. 20:00

Tribute to Hank Mobley (OJ)

Tirsdag
20.09.11
Kl. 21:00

In The Country

Mandag
19.09.11
Kl. 21:00

William Hut

Lørdag
17.09.11
Kl. 22:00

Freak

Lørdag
17.09.11
Kl. 16:00

Tine Asmundsen kvartett (OJ)

Fredag
16.09.11
Kl. 22:00

19th Street Red

Onsdag
14.09.11
Kl. 20:00

The Core (OJ)

Tirsdag
13.09.11
Kl. 21:00

Petter Carlsen m/venner

Lørdag
10.09.11
Kl. 16:00

The Birth of the Cool (OJ)

Torsdag
08.09.11
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Mandag
05.09.11
Kl. 21:00

Hjerterknekt: Releasekonsert

Lørdag
03.09.11
Kl. 22:00

The Refreshments (S)

Lørdag
03.09.11
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett (OJ)

Torsdag
01.09.11
Kl. 20:00

Aspheim Oldtimers
(NOWJC)

Onsdag
31.08.11
Kl. 21:00

Paradise Mountain Boys & Deadwood

Tirsdag
30.08.11
Kl. 21:00

Omar Østli

Torsdag
25.08.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband
(NOWJC)

Torsdag
25.08.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
24.08.11
Kl. 20:00

Christian Reim Trio (OJ)

Tirsdag
23.08.11
Kl. 21:00

Eva Hillered (S)

Mandag
22.08.11
Kl. 21:00

Yngvil Vatn Guttu

Søndag
21.08.11
Kl. 20:00

Konrad Seebergs Orkester

Lørdag
20.08.11
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: Kompen Quintet

Onsdag
17.08.11
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival: Lage Lund Trio

Lørdag
13.08.11
Kl. 22:00

Orbo & The Longshots

Tirsdag
09.08.11
Kl. 19:00

Østkanten Bluesklubb: Klubb Øya

Lørdag
06.08.11
Kl. 21:00

Bjørn Frydenlund kvartett (OJ)

Lørdag
30.07.11
Kl. 21:00

Fossum-Aarum Quartet (OJ)

Lørdag
23.07.11
Kl. 21:00

Christian Reim Trio (OJ)

Lørdag
16.07.11
Kl. 21:00

Audun Automat (OJ)

Lørdag
09.07.11
Kl. 21:00

Peter Zak / Jacob Young Quartet (OJ)

Mandag
27.06.11
Kl. 21:00

Hanne Sørvaag: Cover Me

Lørdag
25.06.11
Kl. 22:00

Asle Beck: Sommerkonsert

Fredag
24.06.11
Kl. 00:00

Patey's Pipe

Tirsdag
21.06.11
Kl. 21:00

Lucky Lips

Lørdag
18.06.11
Kl. 22:00

Hoist

Lørdag
18.06.11
Kl. 16:00

Ditlef Eckhoff Kvintett (OJ)

Fredag
17.06.11
Kl. 22:00

AFROMARIMBA FUNKYJAZZ FESTIVAL

Torsdag
16.06.11
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOWJC)

Tirsdag
14.06.11
Kl. 21:00

Knut Anders Sørum: Prøysen

Mandag
13.06.11
Kl. 21:00

The Healer & The Dealer

Lørdag
11.06.11
Kl. 16:00

Pastor´n og Staffan (OJ)

Fredag
10.06.11
Kl. 22:00

"Smith, Olsson, Berg, Mangen"

Torsdag
09.06.11
Kl. 20:00

Lucky Seven m/Åse Lomsnes
(NOWJC)

Lørdag
04.06.11
Kl. 12:00

Musikkfest Oslo 2011

Fredag
03.06.11
Kl. 22:00

Creek

Torsdag
02.06.11
Kl. 20:00

Georg Reiss m/venner
(NOWJC)

Onsdag
01.06.11
Kl. 20:00

Jerry Bergonzi (OJ)

Tirsdag
31.05.11
Kl. 21:00

Bretteville

Mandag
30.05.11
Kl. 21:00

Tina Lie - releasekonsert

Lørdag
28.05.11
Kl. 22:00

Beautiful Drowning

Lørdag
28.05.11
Kl. 16:00

Jazz and Fly Fishing (OJ)

Tirsdag
24.05.11
Kl. 21:00

That´s all I ask of you

Mandag
23.05.11
Kl. 21:00

That's all I ask of you

Lørdag
21.05.11
Kl. 20:00

15 års jubileum kveld (OJ)

Lørdag
21.05.11
Kl. 16:00

15 års jubileum ettermiddag (OJ)

Lørdag
21.05.11
Kl. 16:00

15 års jubileum pakke (OJ)

Fredag
20.05.11
Kl. 22:00

The Douglas Group

Onsdag
18.05.11
Kl. 20:00

Roger Johansen Group (OJ)

Mandag
16.05.11
Kl. 21:00

Bill Booth

Lørdag
14.05.11
Kl. 22:00

Bjølsen Valsemølle

Lørdag
14.05.11
Kl. 16:00

Kåre Garnes Trio (OJ)

Mandag
09.05.11
Kl. 21:00

Gränslandet

Lørdag
07.05.11
Kl. 21:00

Jan Toft m/orkester

Lørdag
07.05.11
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad Trio (OJ)

Onsdag
04.05.11
Kl. 20:00

JazzCode (OJ)

Tirsdag
03.05.11
Kl. 21:00

Son Of Light Sound System

Mandag
02.05.11
Kl. 21:00

Martine Lund Hoel - releasekonsert

Lørdag
30.04.11
Kl. 16:00

Magni Wentzel Kvintett (OJ)

Onsdag
27.04.11
Kl. 18:00

Releaseparty: Deadwood

Lørdag
16.04.11
Kl. 22:00

Tuva & The Far Out Orchestra

Lørdag
16.04.11
Kl. 16:00

Lonely Woman (OJ)

Onsdag
13.04.11
Kl. 20:00

Ellingtones (OJ)

Tirsdag
12.04.11
Kl. 21:00

Jo Nesbø

Mandag
11.04.11
Kl. 21:00

Jo Nesbø

Lørdag
09.04.11
Kl. 21:00

Marian Aas Hansen

Lørdag
09.04.11
Kl. 16:00

Mats Eilertsen trio (OJ)

Fredag
08.04.11
Kl. 22:00

Inman Hill

Onsdag
06.04.11
Kl. 20:00

Michael Bloch Kvartett (OJ)

Mandag
04.04.11
Kl. 21:00

Kreg Viesselman

Lørdag
02.04.11
Kl. 16:00

Totti Bergh Kvartett (OJ)

Tirsdag
29.03.11
Kl. 21:00

Charlie Engstrand Sommar

Mandag
28.03.11
Kl. 21:00

Karianne Arntzen Band

Lørdag
26.03.11
Kl. 22:00

Country Dreamer m/Lars Dybvik

Fredag
25.03.11
Kl. 22:00

Trond Nilsens Salong

Mandag
21.03.11
Kl. 21:00

Earth Died Screaming

Lørdag
19.03.11
Kl. 22:00

Seven Doors Hotel

Torsdag
17.03.11
Kl. 20:00

Jazzin' Babies

Onsdag
16.03.11
Kl. 20:00

Jazz extravaganza (OJ)

Tirsdag
15.03.11
Kl. 21:00

Goylem Space Klezmer

Lørdag
12.03.11
Kl. 22:00

Kristoffer Asknes Band

Onsdag
09.03.11
Kl. 20:00

Bjørn Vidar Solli Group (OJ)

Tirsdag
08.03.11
Kl. 21:00

Berson Trio feat. Sandro Norton

Mandag
07.03.11
Kl. 21:00

"Aldri på en søndag"

Lørdag
05.03.11
Kl. 22:00

Twang Gang

Lørdag
05.03.11
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvintett (OJ)

Tirsdag
01.03.11
Kl. 21:00

Sailorine

Mandag
28.02.11
Kl. 21:00

Bobby Bare Jr

Lørdag
26.02.11
Kl. 22:00

Roy Lønhøiden

Lørdag
26.02.11
Kl. 16:00

Johansen, Storaas, Skaansar (OJ)

Torsdag
24.02.11
Kl. 20:00

Union Rhytm Kings

Onsdag
23.02.11
Kl. 20:00

Erling Wicklunds Octopus (OJ)

Tirsdag
22.02.11
Kl. 21:00

Jonas Fjeld m/ Ben Basgård

Lørdag
19.02.11
Kl. 18:00

By:Larm 2011

Fredag
18.02.11
Kl. 18:00

By:Larm 2011

Torsdag
17.02.11
Kl. 18:00

By:Larm 2011

Onsdag
16.02.11
Kl. 21:00

The Beauty Bag

Tirsdag
15.02.11
Kl. 20:00

AVA

Mandag
14.02.11
Kl. 21:00

Johanna Demker

Lørdag
12.02.11
Kl. 22:00

Deadwood

Fredag
11.02.11
Kl. 22:00

Bergtatt

Torsdag
10.02.11
Kl. 20:00

Lucky Seven m/Åse Lomsnes (voc)

Onsdag
09.02.11
Kl. 20:00

Istvan Pados kvartett (OJ)

Mandag
07.02.11
Kl. 21:00

Elly Marvellous - releasekonsert

Søndag
06.02.11
Kl. 21:00

Freak Svart Hund Party

Lørdag
05.02.11
Kl. 16:00

Espen Ruds Svarttrost (OJ)

Torsdag
03.02.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
02.02.11
Kl. 21:00

Bluegrass: ILA AUTO

Tirsdag
01.02.11
Kl. 21:00

Elin Furubotn & Karl Seglem

Mandag
31.01.11
Kl. 21:00

Laila Samuels

Lørdag
29.01.11
Kl. 21:00

The Real Thing

Torsdag
27.01.11
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
26.01.11
Kl. 20:00

Christian Reim solo / trio (OJ)

Tirsdag
25.01.11
Kl. 21:00

Solvor Vermeer

Mandag
24.01.11
Kl. 00:00

Changemaker

Lørdag
22.01.11
Kl. 22:00

Fett Nok

Lørdag
22.01.11
Kl. 16:00

Erik Wesseltoft kvartett (OJ)

Fredag
21.01.11
Kl. 22:00

Troodwang

Torsdag
20.01.11
Kl. 20:00

Majken

Onsdag
19.01.11
Kl. 21:00

Karen Jo Fields: 4 Songs Release

Tirsdag
18.01.11
Kl. 21:00

Kirk Fletcher Band

Lørdag
15.01.11
Kl. 22:00

Orbo & The Longshots

Lørdag
15.01.11
Kl. 16:00

Powell, Young, Vespestad Trio (OJ)

Fredag
14.01.11
Kl. 22:00

The DirtyDogs

Onsdag
12.01.11
Kl. 20:00

Excess Luggage (OJ)

Tirsdag
11.01.11
Kl. 21:00

Yngvil Vatn Guttu

Mandag
10.01.11
Kl. 21:00

Arne Vatnøy

Lørdag
08.01.11
Kl. 21:00

Line Kåsa

Lørdag
08.01.11
Kl. 16:00

FFEAR (OJ)

Torsdag
06.01.11
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
22.12.10
Kl. 21:00

Paal Flaata Julekonsert

Tirsdag
21.12.10
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle

Søndag
19.12.10
Kl. 20:00

Helene Bøksle Julekonsert

Lørdag
18.12.10
Kl. 21:00

Erik Wesseltoft Quartet

Lørdag
18.12.10
Kl. 16:00

Laila synger julen inn (OJ)

Fredag
17.12.10
Kl. 21:00

VOM - Vodkaimport og Mannskor

Torsdag
16.12.10
Kl. 20:00

Magnolia Jazband
(NOW Jazzclub)

Onsdag
15.12.10
Kl. 20:00

Halles Komet (OJ)

Tirsdag
14.12.10
Kl. 21:00

Pål Angelskår m/trio

Lørdag
11.12.10
Kl. 22:00

Stormy Monday

Torsdag
09.12.10
Kl. 20:00

Røshnes Jazzband
(NOW Jazzclub)

Onsdag
08.12.10
Kl. 21:00

Bluegrass: Allstar jam!

Mandag
06.12.10
Kl. 21:00

Nordisk Kor

Lørdag
04.12.10
Kl. 22:00

New Swing Generation

Lørdag
04.12.10
Kl. 16:00

Odd Riisnæs Group (OJ)

Onsdag
01.12.10
Kl. 20:00

Audun Automat (OJ)

Mandag
29.11.10
Kl. 21:00

Jon Haaland Storband

Lørdag
27.11.10
Kl. 21:00

Stilett

Lørdag
27.11.10
Kl. 16:00

Rune Klakegg Trio (OJ)

Tirsdag
23.11.10
Kl. 21:00

Stilett

Mandag
22.11.10
Kl. 21:00

Maria Mohn

Lørdag
20.11.10
Kl. 22:00

David Urwitz (S)

Fredag
19.11.10
Kl. 22:00

Shaun Bartlett m/ band

Torsdag
18.11.10
Kl. 20:00

Ophelia Orchestra
(NOW Jazzclub)

Onsdag
17.11.10
Kl. 20:00

Espen Eriksen Trio (OJ)

Tirsdag
16.11.10
Kl. 21:00

Finn Kalvik

Mandag
15.11.10
Kl. 21:00

The Original Bullshit Band - TOBB

Lørdag
13.11.10
Kl. 22:00

Ida Jenshus

Support: Karin Wright

Lørdag
13.11.10
Kl. 16:00

Oddbjørn Blindheim Trio (OJ)

Tirsdag
09.11.10
Kl. 21:00

Aasmund Nordstoga ” Friaren”

Mandag
08.11.10
Kl. 21:00

Heidi Solheim

Lørdag
06.11.10
Kl. 16:00

Knut Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag
05.11.10
Kl. 22:00

Asle Beck

Torsdag
04.11.10
Kl. 20:00

Jazzin' Babies
(NOW Jazzclub)

Onsdag
03.11.10
Kl. 20:00

Jazzmob (OJ)

Tirsdag
02.11.10
Kl. 21:00

Tove Bøygard

Mandag
01.11.10
Kl. 21:15

Aina Negaard & the Grand Band

Mandag
01.11.10
Kl. 21:00

Solvor Vermeer

Lørdag
30.10.10
Kl. 16:00

Shannon Mowday (OJ)

Fredag
29.10.10
Kl. 22:00

Orbo & The Longshots Release

Torsdag
28.10.10
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOW Jazzclub)

Mandag
25.10.10
Kl. 21:00

Synnjadrag Release

Lørdag
23.10.10
Kl. 21:00

Hilde Louise Orchestra

Lørdag
23.10.10
Kl. 16:00

Changes for Mingus (OJ)

Torsdag
21.10.10
Kl. 20:00

Morten Gunnar Larsen
(NOW Jazzclub)

Onsdag
20.10.10
Kl. 20:00

WES med Atle Nymo (OJ)

Tirsdag
19.10.10
Kl. 21:00

Amund Enger

Lørdag
16.10.10
Kl. 22:00

Staut

Lørdag
16.10.10
Kl. 16:00

Antonsen/Riisnæs kvartett (OJ)

Fredag
15.10.10
Kl. 22:00

The Douglas Group

Onsdag
13.10.10
Kl. 21:00

Bluegrass: Lucky Lips

Tirsdag
12.10.10
Kl. 21:00

Deadwood pre release

Mandag
11.10.10
Kl. 21:00

Jørn Hoel Med Hete Stryk

Lørdag
09.10.10
Kl. 22:00

Gram Per Person

Lørdag
09.10.10
Kl. 16:00

Laila Dalseth kvintett (OJ)

Fredag
08.10.10
Kl. 22:00

Frode Alnæs Trio

Onsdag
06.10.10
Kl. 20:00

Georg Reiss Kvartett (OJ)

Tirsdag
05.10.10
Kl. 21:00

Magnus Grønneberg

Lørdag
02.10.10
Kl. 22:00

Cacadou

Lørdag
02.10.10
Kl. 16:00

Atle Hammer kvintett (OJ)

Torsdag
30.09.10
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings
(NOW Jazzclub)

Tirsdag
28.09.10
Kl. 21:00

Anne Grete Preus

Lørdag
25.09.10
Kl. 22:00

VON

Fredag
24.09.10
Kl. 22:00

Knut Reiersrud Band

Onsdag
22.09.10
Kl. 20:00

Young, Powell, Vespestad Trio (OJ)

Tirsdag
21.09.10
Kl. 21:00

Kate Havnevik

Mandag
20.09.10
Kl. 21:00

Grill Bill Releasekonsert

Søndag
19.09.10
Kl. 21:00

Chip Taylor

Lørdag
18.09.10
Kl. 22:00

Mrs Robinson med Horns for hire

Lørdag
18.09.10
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad Trio (OJ)

Torsdag
16.09.10
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband
(NOW Jazclub)

Tirsdag
14.09.10
Kl. 21:00

Trond Granlund m/ band

Mandag
13.09.10
Kl. 21:00

Marjit Vinjerui Releasekonsert

Lørdag
11.09.10
Kl. 16:00

Håvard Stubø Kvartett (OJ)

Fredag
10.09.10
Kl. 22:00

Pluto and The Planets

Tirsdag
07.09.10
Kl. 21:00

Mannen på Trappa & Creek

Lørdag
04.09.10
Kl. 16:00

Woodwork (OJ)

Torsdag
02.09.10
Kl. 20:00

Christiania 12
(NOW Jazzclub)

Onsdag
01.09.10
Kl. 21:00

Tim O'Brien

Tirsdag
31.08.10
Kl. 21:00

Nathalie Nordnes

Lørdag
28.08.10
Kl. 21:00

Jan Eggum

Lørdag
28.08.10
Kl. 16:00

Carsten Boe Trio (OJ)

Lørdag
21.08.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzfestival - T8

Lørdag
07.08.10
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum : Funky Butt

Lørdag
17.07.10
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum : Christian Reim Trio

Tirsdag
13.07.10
Kl. 21:00

Brennen Leigh

Søndag
11.07.10
Kl. 20:30

VM Finalen - på Storskjerm!

Mandag
05.07.10
Kl. 22:00

Jace Everett

Fredag
25.06.10
Kl. 22:00

Beautiful Drowning

Torsdag
24.06.10
Kl. 21:00

Strange Days

Onsdag
23.06.10
Kl. 21:00

Lucky Lips

Tirsdag
22.06.10
Kl. 21:00

Sigrun & the Kitchen Band

Mandag
21.06.10
Kl. 21:00

Brita Atlesdatter

Fredag
18.06.10
Kl. 22:00

David Urwitz (s)

Torsdag
17.06.10
Kl. 21:00

Jørun Bøgeberg Trio

Onsdag
16.06.10
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum : Lonely Woman

Mandag
14.06.10
Kl. 21:00

Oslo Groove Company

Torsdag
10.06.10
Kl. 20:00

Night Shop
Magnolia Jazzband

Onsdag
09.06.10
Kl. 21:00

Moddi

Tirsdag
08.06.10
Kl. 21:00

Hoel & Albrigtsen

Lørdag
05.06.10
Kl. 23:00

Orbo & The Longshots

Tirsdag
01.06.10
Kl. 21:00

Hot Club de Norvege

Tirsdag
01.06.10
Kl. 21:00

Hot Club De Norvege

Mandag
31.05.10
Kl. 21:00

Bare Egil Band m/ Band

Søndag
30.05.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
29.05.10
Kl. 22:00

Asle Beck

Fredag
28.05.10
Kl. 22:00

Young Fogertys

Torsdag
27.05.10
Kl. 20:00

Jazzin’ Babies

Onsdag
26.05.10
Kl. 21:00

Bluegrasskonsert: TØMMS CAFÉ

Søndag
23.05.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
22.05.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzforum : Kåre Garnes Trio

Fredag
21.05.10
Kl. 22:00

Julius Winger

Torsdag
20.05.10
Kl. 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes

Tirsdag
18.05.10
Kl. 21:00

Chipahua

Søndag
16.05.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
15.05.10
Kl. 22:00

New Swing Generation

Lørdag
15.05.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzforum : Pastor'n & Diffen

Fredag
14.05.10
Kl. 22:00

Kirk Fletcher Band - Release

Torsdag
13.05.10
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Mandag
10.05.10
Kl. 21:00

Julie Willumsen

Søndag
09.05.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
08.05.10
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group Feat-Lars Jansson

Lørdag
08.05.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzforum : Rune Klakegg Trio

Torsdag
06.05.10
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
04.05.10
Kl. 21:00

Kate Havnevik

Søndag
02.05.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
01.05.10
Kl. 22:00

Vidar Busk (Østkanten Bluesklubb)

Torsdag
29.04.10
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
28.04.10
Kl. 21:00

Bluegrasskonsert:
Onkel Tuka

Tirsdag
27.04.10
Kl. 21:00

Slim Cessna’s Auto Club (usa)

Mandag
26.04.10
Kl. 21:00

Bim & Bianca

Søndag
25.04.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
24.04.10
Kl. 21:00

Tore Hansen

Torsdag
22.04.10
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Tirsdag
20.04.10
Kl. 21:00

Eva Hillered og Nordgarden

Søndag
18.04.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
17.04.10
Kl. 21:00

Randi Tytingvåg Ensemble

Tirsdag
13.04.10
Kl. 21:00

Gjermund Larsen Trio

Søndag
11.04.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
10.04.10
Kl. 22:00

Rikke Normann

Torsdag
08.04.10
Kl. 20:00

JOYMAKERS

Tirsdag
06.04.10
Kl. 21:00

Tribute to Otis Redding

Søndag
04.04.10
Kl. 22:00

Jamsession

Tirsdag
30.03.10
Kl. 21:00

Kompani Bøe Releasekonsert

Søndag
28.03.10
Kl. 22:00

Jamsession

Torsdag
25.03.10
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Tirsdag
23.03.10
Kl. 21:00

Mari Boine m/ band

Søndag
21.03.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
20.03.10
Kl. 22:00

Elg Band - på norsk!

Lørdag
20.03.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzforum : Kjersti Stubø Band

Torsdag
18.03.10
Kl. 20:00

Lucky Seven m/Åse Lomsnes

Tirsdag
16.03.10
Kl. 21:00

Bjørn Eidsvåg

Mandag
15.03.10
Kl. 21:00

Bjørn Eidsvåg Ekstrakonsert

Søndag
14.03.10
Kl. 22:00

Jamsession

Torsdag
11.03.10
Kl. 20:00

Georg Reiss Kvartett

Onsdag
10.03.10
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum : Arch70

Tirsdag
09.03.10
Kl. 21:00

Anne Hvidsten

Mandag
08.03.10
Kl. 21:00

EstherOrkester og Sandra Kolstad

Søndag
07.03.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
06.03.10
Kl. 21:00

The Cadettes og Marjit Vinjerui

Torsdag
04.03.10
Kl. 20:00

Jazzin’ Babies

Tirsdag
02.03.10
Kl. 21:00

Paal Flaata

Mandag
01.03.10
Kl. 21:00

Erik Ruud

Søndag
28.02.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
27.02.10
Kl. 22:00

Jono El Grande & The Luxury Band

Torsdag
25.02.10
Kl. 20:00

Majken

Onsdag
24.02.10
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum : Kåre Nymark band

Tirsdag
23.02.10
Kl. 21:00

Grethe Svensen

Søndag
21.02.10
Kl. 22:00

Jamsession

Onsdag
17.02.10
Kl. 21:00

Bluegrasskonsert: Sailorine

Tirsdag
16.02.10
Kl. 21:00

Willy Clay Band

Søndag
14.02.10
Kl. 22:00

Jamsession

Fredag
12.02.10
Kl. 22:00

Nancy Drew

Torsdag
11.02.10
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Tirsdag
09.02.10
Kl. 00:00

Christiania 12

Mandag
08.02.10
Kl. 21:00

Daniel Berg-Hansen

Søndag
07.02.10
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
07.02.10
Kl. 22:00

Jamsession

Torsdag
04.02.10
Kl. 20:00

Sinatra Songbook

Onsdag
03.02.10
Kl. 21:00

Bluegrasskonsert: Boxcar Rental

Tirsdag
02.02.10
Kl. 21:00

Martine Lund Hoel

Mandag
01.02.10
Kl. 21:00

Staut

Søndag
31.01.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
30.01.10
Kl. 21:00

Caroline Waters

Tirsdag
26.01.10
Kl. 23:00

Leifene - rir igjen!

Mandag
25.01.10
Kl. 23:00

Leifene - rir igjen!

Søndag
24.01.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
23.01.10
Kl. 21:00

Leifene - rir igjen!

Lørdag
23.01.10
Kl. 16:00

Oslo Jazzforum : Changes for Mingus

Fredag
22.01.10
Kl. 23:00

Leifene - rir igjen!

Torsdag
21.01.10
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
20.01.10
Kl. 21:00

Bluegrasskveld: Moving Day

Tirsdag
19.01.10
Kl. 21:00

The Owens

Mandag
18.01.10
Kl. 21:00

Wild Water

Søndag
17.01.10
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
16.01.10
Kl. 21:00

Jo Skaansar - Den Blåaste Natt

Fredag
15.01.10
Kl. 22:00

T8 - Releasekonsert

Torsdag
14.01.10
Kl. 20:00

“Fats Waller Project”

Tirsdag
12.01.10
Kl. 21:00

Eli Storbekken

Søndag
10.01.10
Kl. 22:00

Jamsession

Torsdag
07.01.10
Kl. 20:00

Opsvik/Jensen Kvintett

Tirsdag
05.01.10
Kl. 21:00

Petter Wettre Trio

Søndag
27.12.09
Kl. 22:00

Jamsession

Tirsdag
22.12.09
Kl. 21:00

Paal Flaata Julekonsert

Søndag
20.12.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
19.12.09
Kl. 21:00

Zahid Ali - Og Nettopp Derfor!

Lørdag
19.12.09
Kl. 16:00

Laila synger julen inn

Fredag
18.12.09
Kl. 22:00

Orbo & The Longshots

Onsdag
16.12.09
Kl. 21:00

Hallgeir Pedersens Flight

Tirsdag
15.12.09
Kl. 21:00

Monika Nordli

Søndag
13.12.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
13.12.09
Kl. 16:00

Halvard Kausland kvintett

Lørdag
12.12.09
Kl. 16:00

Roy Powell Organ Quartet

Torsdag
10.12.09
Kl. 20:00

Brazilian Combo

Tirsdag
08.12.09
Kl. 21:00

Eplemøya Songlag OG Mumriken

Mandag
07.12.09
Kl. 21:00

StMorritz Release

Søndag
06.12.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
06.12.09
Kl. 16:00

Frode Nymo kvartett

Lørdag
05.12.09
Kl. 22:00

Haddy N`Jie

Lørdag
05.12.09
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett

Torsdag
03.12.09
Kl. 20:00

Majken

Onsdag
02.12.09
Kl. 21:00

Odd Riisnæs Another Breeze

Søndag
29.11.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
29.11.09
Kl. 16:00

Ellingtones

Lørdag
28.11.09
Kl. 16:00

Funky Butt

Torsdag
26.11.09
Kl. 20:00

Jazzin’ Babies m/ Ståle Ytterli

Onsdag
25.11.09
Kl. 21:00

Bluegrasskveld med Meget i Sløyd

Tirsdag
24.11.09
Kl. 21:00

Bøygard

Mandag
23.11.09
Kl. 20:00

Loft (releasekonsert) og Ulabrand

Søndag
22.11.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
22.11.09
Kl. 16:00

Tore Sandnæs trio

Lørdag
21.11.09
Kl. 16:00

Jon Eberson trio

Fredag
20.11.09
Kl. 22:00

Hanne Hukkelberg

Torsdag
19.11.09
Kl. 20:00

CHRISTIANIA JAZZBAND

Onsdag
18.11.09
Kl. 21:00

Børge-Are Halvorsen kvintett

Tirsdag
17.11.09
Kl. 21:00

Narum

Søndag
15.11.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
15.11.09
Kl. 16:00

Hank Mobley Tribute

Lørdag
14.11.09
Kl. 22:00

Storm Weather Shanty Choir

Lørdag
14.11.09
Kl. 16:00

Håvard Stubø Quartet

Onsdag
11.11.09
Kl. 21:00

Bluegrasskveld: Ila Auto & Bettan

Mandag
09.11.09
Kl. 21:00

Frank Skovrand Releasekonsert

Mandag
09.11.09
Kl. 21:00

Søndag
08.11.09
Kl. 22:00

Jamsession - 5 års jubileum!!

Lørdag
07.11.09
Kl. 21:00

Hanne Boel & Carsten Dahl duo

Lørdag
07.11.09
Kl. 16:00

Kay Hartvigsen kvartett

Torsdag
05.11.09
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Onsdag
04.11.09
Kl. 21:00

Tore Brunborg Trio

Tirsdag
03.11.09
Kl. 21:00

Unni Wilhelmsen

Søndag
01.11.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
31.10.09
Kl. 21:00

Askil Holm

Lørdag
31.10.09
Kl. 16:00

Somethin' Else!

Torsdag
29.10.09
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
27.10.09
Kl. 21:00

Julian Berntzen

Mandag
26.10.09
Kl. 21:00

Anders Wyller releasekonsert

Søndag
25.10.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
24.10.09
Kl. 16:00

Laila Dalseth kvintett

Fredag
23.10.09
Kl. 22:00

Deadwood

Torsdag
22.10.09
Kl. 20:00

Lucky Seven m/ Åse Lomsnes

Onsdag
21.10.09
Kl. 21:00

Lonely Woman

Tirsdag
20.10.09
Kl. 21:00

Det Norske Poesi&Satireorkester

Søndag
18.10.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
17.10.09
Kl. 21:00

Bobband

Lørdag
17.10.09
Kl. 16:00

Bernt Brinck-Johnsen Quintet

Torsdag
15.10.09
Kl. 20:00

Røshnes Jazzband

Tirsdag
13.10.09
Kl. 21:00

Stein Torleif Bjella

Mandag
12.10.09
Kl. 21:00

Reflex

Søndag
11.10.09
Kl. 22:00

Jamssession

Lørdag
10.10.09
Kl. 21:00

Guro von Germeten

Lørdag
10.10.09
Kl. 16:00

Kåre Garnes Trio

Torsdag
08.10.09
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
06.10.09
Kl. 21:00

Silje Nergaard

Søndag
04.10.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
03.10.09
Kl. 16:00

Totti Bergh kvartett

Fredag
02.10.09
Kl. 22:00

Ramblin Jack Elliott : Avlyst

Torsdag
01.10.09
Kl. 20:00

Sinatra Songbook
10 års-jubileum

Mandag
28.09.09
Kl. 21:00

Hilde Heltberg Releasekonsert

Søndag
27.09.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
26.09.09
Kl. 21:00

Noora Noor

Lørdag
26.09.09
Kl. 16:00

Jacob Young m/venner

Fredag
25.09.09
Kl. 22:00

Guri Stubberud Soulband

Onsdag
23.09.09
Kl. 21:00

Blue Sonic Fuel

Mandag
21.09.09
Kl. 20:00

Gisle Torvik Releasekonsert

Søndag
20.09.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
19.09.09
Kl. 16:00

Pastor'n, Diffen & Totti kvintett

Fredag
18.09.09
Kl. 22:00

Tribute to The Police & Sting

Torsdag
17.09.09
Kl. 20:00

New Orleans Revival Concept

Onsdag
16.09.09
Kl. 21:00

Bluegrasskveld - Polargrass

Tirsdag
15.09.09
Kl. 21:00

Tonje Unstad - Releasekonsert

Mandag
14.09.09
Kl. 20:00

Marjit Vinjerui

Lørdag
12.09.09
Kl. 21:00

Thomas Brøndbo

Lørdag
12.09.09
Kl. 16:00

Antonsen, Hvalryg, Olstad trio

Torsdag
10.09.09
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag
09.09.09
Kl. 21:00

Halles Komet

Tirsdag
08.09.09
Kl. 21:00

Eva & The Heartmaker

Mandag
07.09.09
Kl. 20:00

Håvard Lothe Releasekonsert

Lørdag
05.09.09
Kl. 21:00

Sidsel Strømnes

Lørdag
05.09.09
Kl. 16:00

Take Five

Fredag
04.09.09
Kl. 22:00

Montée

Torsdag
03.09.09
Kl. 20:00

Georg Reiss Kvartett

Onsdag
02.09.09
Kl. 00:00

Bluegrasskveld - Rio Bravo

Tirsdag
01.09.09
Kl. 21:00

Chip Taylor & Kendel Carson

Lørdag
29.08.09
Kl. 21:00

Julie Dahle Aagård

Lørdag
29.08.09
Kl. 16:00

Torbjørn Sundes Blue Note Session

Fredag
28.08.09
Kl. 22:00

Benny Borg - På livets karusell

Torsdag
27.08.09
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
26.08.09
Kl. 21:00

Christian Reim trio

Tirsdag
25.08.09
Kl. 21:00

The Thunderbolt Kid

Søndag
23.08.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
22.08.09
Kl. 21:00

Chatham County Line

Lørdag
22.08.09
Kl. 16:00

Miles Davis Tribute

Torsdag
20.08.09
Kl. 20:00

Ophelia Orchestra

Onsdag
19.08.09
Kl. 21:00

Bluegrasskveld med Sailorine

Tirsdag
18.08.09
Kl. 21:00

Elin Furubotn

Søndag
16.08.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
15.08.09
Kl. 23:59

Oslo Jazzfestival - Jamsession

Lørdag
15.08.09
Kl. 20:00

Oslo Jazzfestival - Nelson Veras

Fredag
14.08.09
Kl. 23:59

Oslo Jazzfestival - Jamsession

Torsdag
13.08.09
Kl. 23:59

Oslo Jazzfestival - Jamsession

Onsdag
12.08.09
Kl. 23:59

Oslo Jazzfestival - Jamsession

Søndag
09.08.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
08.08.09
Kl. 21:00

Asle Beck

Onsdag
05.08.09
Kl. 21:00

Bluegrasskveld - "Moving Day!"

Søndag
02.08.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
26.07.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
19.07.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
12.07.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
05.07.09
Kl. 22:00

Jamsession

Mandag
29.06.09
Kl. 20:00

Heartbreaking Nightdance

Søndag
28.06.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
27.06.09
Kl. 20:00

Karin Krog med venner

Torsdag
25.06.09
Kl. 20:00

Lucky Seven med Duke Heitger (USA)

Onsdag
24.06.09
Kl. 21:00

Jørun Bøgeberg trio

Tirsdag
23.06.09
Kl. 21:00

Kristin Hild

Søndag
21.06.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
20.06.09
Kl. 20:00

Inge Stangvik kvintett

Fredag
19.06.09
Kl. 21:00

Steff Nevers

Torsdag
18.06.09
Kl. 00:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
17.06.09
Kl. 21:00

Oslo Bluesklubb: Mr. Douglas Group

Mandag
15.06.09
Kl. 20:00

Silvertounge og Hardingfiddler

Søndag
14.06.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
13.06.09
Kl. 20:00

Jan Erik Kongshaug kvartett

Torsdag
11.06.09
Kl. 20:00

Dr. Bekken og Richard Gjems

Tirsdag
09.06.09
Kl. 21:00

Helene Bøksle

Mandag
08.06.09
Kl. 20:00

Johanna Demker Releasekonsert

Søndag
07.06.09
Kl. 22:00

Jamsession

Fredag
05.06.09
Kl. 22:00

Julius Winger

Torsdag
04.06.09
Kl. 00:00

Røshnes Jazzband

Tirsdag
02.06.09
Kl. 21:00

Jo Nesbø

Mandag
01.06.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene MOMS m/gjester

Mandag
01.06.09
Kl. 20:00

Benedicte Torget med Band

Søndag
31.05.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
30.05.09
Kl. 20:00

Erik Wesseltoft trio

Lørdag
30.05.09
Kl. 16:00

Laila Dalseth kvintett

Fredag
29.05.09
Kl. 22:00

Terje Kinn og the Killerbees

Torsdag
28.05.09
Kl. 00:00

NEW ORLEANS WORKSHOP

Tirsdag
26.05.09
Kl. 21:00

Henning Kvitnes

Mandag
25.05.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene Doktorwagen

Mandag
25.05.09
Kl. 20:00

Henning Kvitnes Releasekonsert

Søndag
24.05.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
23.05.09
Kl. 20:00

Bjørn Alterhaug Quintet

Lørdag
23.05.09
Kl. 16:00

Ditlef Eckhoff kvintett

Fredag
22.05.09
Kl. 22:00

Trio de Janeiro m/ venner

Torsdag
21.05.09
Kl. 20:00

Odeon Jazz Quintet

Tirsdag
19.05.09
Kl. 21:00

LAVA

Mandag
18.05.09
Kl. 20:00

Arnstein Hammershaug

Søndag
17.05.09
Kl. 17:00

17. mai - Jamsession

Lørdag
16.05.09
Kl. 20:00

Rudlende

Lørdag
16.05.09
Kl. 16:00

Changes for Mingus

Fredag
15.05.09
Kl. 22:00

Freddy Dahl

Onsdag
13.05.09
Kl. 21:00

Bluegrass - Ila Auto m/Bettan

Tirsdag
12.05.09
Kl. 21:00

Guren Hagen

Mandag
11.05.09
Kl. 20:00

Maria Mohn Band

Søndag
10.05.09
Kl. 22:00

Jamsession

Søndag
10.05.09
Kl. 21:00

Storm Weather Shanty Choir

Søndag
10.05.09
Kl. 20:00

VOM - Vodkaimport & Mannskor

Lørdag
09.05.09
Kl. 16:00

Roger Johansen Standard Time Quartet

Onsdag
06.05.09
Kl. 21:00

Oslo Bluesklubb: Billy T band

Tirsdag
05.05.09
Kl. 21:00

Pål Angelskår (minor majority)

Mandag
04.05.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene Pigalle

Mandag
04.05.09
Kl. 20:00

Ulabrand

Søndag
03.05.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
02.05.09
Kl. 20:00

Vidar Johansen kvartett

Lørdag
02.05.09
Kl. 16:00

Woodwork

Torsdag
30.04.09
Kl. 21:00

Tom Russel

Onsdag
29.04.09
Kl. 21:00

Bluegrass - Little Maggies

Tirsdag
28.04.09
Kl. 21:00

HILDE LOUISE ASBJØRNSEN

Mandag
27.04.09
Kl. 20:00

Packers

Søndag
26.04.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
25.04.09
Kl. 20:00

Oddbjørn Blindheim trio

Lørdag
25.04.09
Kl. 16:00

Bjørn Vidar Solli kvartett

Torsdag
23.04.09
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
21.04.09
Kl. 21:00

Susanne Sundfør

Mandag
20.04.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene Uncle Ernie

Mandag
20.04.09
Kl. 21:30

Nilsens MandagScene Kim Lia

Søndag
19.04.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
18.04.09
Kl. 21:00

Oslo Jazzforum konsert - TBA

Lørdag
18.04.09
Kl. 20:00

Lonely Woman

Lørdag
18.04.09
Kl. 16:00

Brinck-Johnsen kvintett

Fredag
17.04.09
Kl. 22:00

Something Sally

Torsdag
16.04.09
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Onsdag
15.04.09
Kl. 21:00

Bluegrass - Lucky Lips

Tirsdag
14.04.09
Kl. 21:00

Esther Orkester Releasekonsert

Mandag
13.04.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene MOMS

Søndag
12.04.09
Kl. 22:00

Jamsession

Mandag
06.04.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene "Doktorwagen"

Søndag
05.04.09
Kl. 22:00

Jamsession

Lørdag
04.04.09
Kl. 20:00

Torbjørn Sunde Blue Note Session

Lørdag
04.04.09
Kl. 16:00

Rune Klakegg trio

Fredag
03.04.09
Kl. 22:00

Thomas Brøndbo

Torsdag
02.04.09
Kl. 20:00

Majken med Marvin Charles

Tirsdag
31.03.09
Kl. 21:00

Bjørn Berge

Mandag
30.03.09
Kl. 20:00

Sigrun And The Kitchen Band

Søndag
29.03.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
28.03.09
Kl. 20:00

Blue Sonic Fuel

Lørdag
28.03.09
Kl. 16:00

Hans Mathisen kvartett

Onsdag
25.03.09
Kl. 21:00

Oslo Bluesklubb: Beggars Blue (DK)

Tirsdag
24.03.09
Kl. 21:00

Thom Hell

Tirsdag
24.03.09
Kl. 00:00

Tirsdag
24.03.09
Kl. 00:00

Mandag
23.03.09
Kl. 20:00

Lefty Loosy Righty Tighty

Søndag
22.03.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
21.03.09
Kl. 20:00

Sphinx

Lørdag
21.03.09
Kl. 16:00

Espen Rud kvartett feat Jari Bakken

Fredag
20.03.09
Kl. 22:00

Nils - Olav Johansen Band

Torsdag
19.03.09
Kl. 20:00

Jazzin Babies

Mandag
16.03.09
Kl. 20:00

Stew Releasekonsert

Søndag
15.03.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
14.03.09
Kl. 16:00

Totti Bergh kvartett

Torsdag
12.03.09
Kl. 20:00

Morten Gunnar Larsen solo piano

Onsdag
11.03.09
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group

Tirsdag
10.03.09
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group

Mandag
09.03.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene Rikke Norman

Mandag
09.03.09
Kl. 20:00

Pitsj

Søndag
08.03.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
07.03.09
Kl. 20:00

Nymo / Antonsen kvartett

Lørdag
07.03.09
Kl. 16:00

Hallgeir Pedersen Knock Out

Tirsdag
03.03.09
Kl. 21:00

Gisle Børge Styve Trio

Mandag
02.03.09
Kl. 20:00

Bøygard

Søndag
01.03.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
28.02.09
Kl. 20:00

Halles Komet

Lørdag
28.02.09
Kl. 16:00

Christian Reim trio

Torsdag
26.02.09
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
24.02.09
Kl. 21:00

Egil Olsen

Mandag
23.02.09
Kl. 22:00

Nilsens MandagScene "Uncle Ernie"

Mandag
23.02.09
Kl. 20:00

Anette Askvik

Søndag
22.02.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Tirsdag
17.02.09
Kl. 21:00

TOMMY TOKYO & STARVING FOR MY GRAVY

Mandag
16.02.09
Kl. 20:00

Istvan Pados

Mandag
16.02.09
Kl. 20:00

Kristin Fjellseth

Søndag
15.02.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
14.02.09
Kl. 20:00

Tore Sandnæs trio

Lørdag
14.02.09
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvintett

Fredag
13.02.09
Kl. 22:00

Asle Beck

Torsdag
12.02.09
Kl. 20:00

Christiania Jazzband

Onsdag
11.02.09
Kl. 21:00

Oslo Bluesklubb: Trond Olsen Band

Mandag
09.02.09
Kl. 20:30

Signe Marie Rustad

Mandag
09.02.09
Kl. 20:00

Andrew Paul Woodworth

Søndag
08.02.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
07.02.09
Kl. 20:00

Orbits m / Kasper S. Værnes

Lørdag
07.02.09
Kl. 16:00

Dave Edge / Justin Surdyn Quintet

Fredag
06.02.09
Kl. 21:00

Nathalie Nordnes

Torsdag
05.02.09
Kl. 20:00

CHRISTIANIA 12

Tirsdag
03.02.09
Kl. 21:00

William Hut

Mandag
02.02.09
Kl. 20:00

Vestlandsfanden releasekonsert

Søndag
01.02.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
31.01.09
Kl. 16:00

Antonsen / Hvalryg / Olstad

Torsdag
29.01.09
Kl. 20:00

The Sinatra Songbook

Onsdag
28.01.09
Kl. 21:00

Oslo Bluesklubb: Solid Comfort

Søndag
25.01.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Onsdag
21.01.09
Kl. 21:00

Lukket selskap fra kl 20-24

Mandag
19.01.09
Kl. 22:00

"Musicians Night" Chemistry

Mandag
19.01.09
Kl. 20:00

The Bluejays

Søndag
18.01.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
17.01.09
Kl. 16:00

Christian Reim Trio

Tirsdag
13.01.09
Kl. 21:00

Silje Hrafa Releasekonsert

Mandag
12.01.09
Kl. 22:00

"Musicians Night" Elegant People

Søndag
11.01.09
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Mandag
05.01.09
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
28.12.08
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Fredag
26.12.08
Kl. 22:00

ROMJUL-JAMSESSION

Mandag
22.12.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" Det glatte lag

Søndag
21.12.08
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
20.12.08
Kl. 16:00

Laila synger julen inn

Torsdag
18.12.08
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
16.12.08
Kl. 21:00

Paal Flaata Julekonsert.

Mandag
15.12.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" Ideal Paradiso

Søndag
14.12.08
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
13.12.08
Kl. 21:00

Miles Davis Tribute

Fredag
12.12.08
Kl. 21:00

Hot Club de Norvege

Onsdag
10.12.08
Kl. 20:00

Sjel og Showtime

Tirsdag
09.12.08
Kl. 21:00

Bye & Rønning Show

Mandag
08.12.08
Kl. 20:00

Django Novo

Søndag
07.12.08
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
06.12.08
Kl. 21:00

Majken

Lørdag
06.12.08
Kl. 16:00

Kåre Garnes trio

Torsdag
04.12.08
Kl. 20:00

Union Rhythm Kings

Onsdag
03.12.08
Kl. 21:00

Frogner Tennisklubb

Tirsdag
02.12.08
Kl. 21:00

KARI SLAATSVEEN & INGRID BJØRNOV

Mandag
01.12.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" Blackbirds

Mandag
01.12.08
Kl. 20:00

Blondie Chaplin (Rolling Stones)

Søndag
30.11.08
Kl. 22:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
29.11.08
Kl. 21:00

A tribute to Hank Mobley

Lørdag
29.11.08
Kl. 16:00

Excess luggage

Torsdag
27.11.08
Kl. 20:00

Classic Jazz m/ Bent Persson

Onsdag
26.11.08
Kl. 21:00

DANCE WITH A STRANGER

Tirsdag
25.11.08
Kl. 21:00

Synnjadrag

Mandag
24.11.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" MOMS

Mandag
24.11.08
Kl. 20:00

Ole Dørje Releasekonsert

Søndag
23.11.08
Kl. 22:30

jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
22.11.08
Kl. 21:00

Frøy Aagre Band

Lørdag
22.11.08
Kl. 16:00

Rune Klakegg trio

Fredag
21.11.08
Kl. 22:00

ORBO & The Longshots

Torsdag
20.11.08
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
19.11.08
Kl. 00:00

En hyllest til Sonny Terry

Tirsdag
18.11.08
Kl. 22:00

JULIAN BERNTZEN

Mandag
17.11.08
Kl. 20:00

Killerbees

Søndag
16.11.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
15.11.08
Kl. 21:00

Jerry Bergonzi (USA)

Lørdag
15.11.08
Kl. 16:00

Einar Iversen trio

Torsdag
13.11.08
Kl. 20:00

Oslo String Swing Artellerie

Tirsdag
11.11.08
Kl. 21:00

VALKYRIEN ALLSTARS

Mandag
10.11.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" Elegant People

Mandag
10.11.08
Kl. 20:00

Mohr

Søndag
09.11.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Torsdag
06.11.08
Kl. 00:00

Odeon Jazz Quintet

Onsdag
05.11.08
Kl. 21:00

Fredrik Strand Halland

Tirsdag
04.11.08
Kl. 21:00

Sturm und Drang

Mandag
03.11.08
Kl. 20:00

Rikke Norman

Søndag
02.11.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
01.11.08
Kl. 16:00

Laila Dalseth Kvintett

Fredag
31.10.08
Kl. 21:00

LARS BREMNES m/band.

Torsdag
30.10.08
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
29.10.08
Kl. 21:00

Super Chikan

Tirsdag
28.10.08
Kl. 21:00

Finn Kalvik

Mandag
27.10.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" Daryl McDade

Mandag
27.10.08
Kl. 20:00

Elin Furubotn

Søndag
26.10.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
25.10.08
Kl. 21:00

Franklin Kiermyer Trio

Lørdag
25.10.08
Kl. 16:00

Halvard Kausland Kvartett

Onsdag
22.10.08
Kl. 21:00

Rich Harper Band

Tirsdag
21.10.08
Kl. 21:00

Finn Kalvik

Mandag
20.10.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" m/ Cemistry

Mandag
20.10.08
Kl. 20:00

Release Trio Acoustica

Søndag
19.10.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Søndag
19.10.08
Kl. 21:00

KURT NILSEN PÅ HERR NILSEN.

Lørdag
18.10.08
Kl. 21:00

Istvan Pados kvartett

Lørdag
18.10.08
Kl. 16:00

Vidar Johansen kvartett

Torsdag
16.10.08
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
14.10.08
Kl. 21:00

JARLE BERNHOFT (solo)

Søndag
12.10.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
11.10.08
Kl. 21:00

Changes for Mingus

Lørdag
11.10.08
Kl. 16:00

Knut Riisnæs Kvartett

Torsdag
09.10.08
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
08.10.08
Kl. 21:00

Erik Harstad & The Buzz Brothers

Tirsdag
07.10.08
Kl. 21:00

MARIAN AAS HANSEN m/band.

Mandag
06.10.08
Kl. 22:00

"Musicians Night" m/ Hayseed

Lørdag
04.10.08
Kl. 21:00

Ben Besiakov trio

Lørdag
04.10.08
Kl. 16:00

Jupiter featuring Jonas Kullhammar

Torsdag
02.10.08
Kl. 20:00

Jazzin`Babies
m/Kari Svendsen

Tirsdag
30.09.08
Kl. 21:00

Harald Thune

Mandag
29.09.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
29.09.08
Kl. 20:00

Showcase NanRenee

Søndag
28.09.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
27.09.08
Kl. 21:00

D.E. TRIO

Lørdag
27.09.08
Kl. 16:00

Torbjørn Sunde Blue Note Session

Onsdag
24.09.08
Kl. 21:00

Tina Lie

Tirsdag
23.09.08
Kl. 21:00

The New Swing Generation

Mandag
22.09.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
22.09.08
Kl. 20:00

Releasparty Sidsel Strømnes

Søndag
21.09.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
20.09.08
Kl. 21:00

Sharp Nine

Lørdag
20.09.08
Kl. 16:00

Totti Bergh Kvartett

Fredag
19.09.08
Kl. 21:00

Askil Holm Band

Torsdag
18.09.08
Kl. 20:00

Christiania 12

Tirsdag
16.09.08
Kl. 21:00

Colonel Laceration

Mandag
15.09.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
14.09.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
13.09.08
Kl. 21:00

Youngboys

Torsdag
11.09.08
Kl. 00:00

Georg Reiss Kvartett

Tirsdag
09.09.08
Kl. 22:00

Faircastle Four

Søndag
07.09.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
06.09.08
Kl. 21:00

Terje Nygaard Group

Torsdag
04.09.08
Kl. 00:00

Majken
m/Pekka Toivanen (FIN)

Onsdag
03.09.08
Kl. 21:00

Haddy N`Jie

Tirsdag
02.09.08
Kl. 21:00

Bob Haley

Mandag
01.09.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
31.08.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
30.08.08
Kl. 21:00

Christian Reim Trio

Torsdag
28.08.08
Kl. 00:00

Ophelia Orchestra

Onsdag
27.08.08
Kl. 22:00

Django Novo

Søndag
24.08.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
23.08.08
Kl. 21:00

Erlend Slettevoll trio

Fredag
22.08.08
Kl. 21:00

Paal Flaata

Torsdag
21.08.08
Kl. 21:00

Rita Engedalen - Plate release

Tirsdag
19.08.08
Kl. 21:00

Brennen Leigh

Søndag
17.08.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Tirsdag
12.08.08
Kl. 22:00

Oslo Jazzfestival - Helge Lien Trio

Søndag
10.08.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Torsdag
07.08.08
Kl. 22:00

Giles

Søndag
03.08.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri!

Mandag
28.07.08
Kl. 21:00

Bastard sons of Johnny Cash

Søndag
27.07.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Søndag
20.07.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri.

Søndag
13.07.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri.

Søndag
29.06.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri.

Søndag
29.06.08
Kl. 21:00

Sky High

Lørdag
28.06.08
Kl. 22:30

"Electric Summer Session"

Fredag
27.06.08
Kl. 21:00

Det Betales

Torsdag
26.06.08
Kl. 22:00

Daryl Mc Dade

Lørdag
21.06.08
Kl. 21:00

Roger Johansen Group

Torsdag
19.06.08
Kl. 21:00

Releasekonsert Beckstrøm kvartett

Mandag
16.06.08
Kl. 20:00

The Mojos

Søndag
15.06.08
Kl. 21:00

Jamsession - et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
14.06.08
Kl. 21:00

Karin Krog med venner

Tirsdag
10.06.08
Kl. 21:00

Julius Winger

Mandag
09.06.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
08.06.08
Kl. 23:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
07.06.08
Kl. 21:00

Franklin Kiermyer trio

Onsdag
04.06.08
Kl. 21:00

Billy T Band med gjester

Tirsdag
03.06.08
Kl. 22:00

Frk Nilsen på Herr Nilsen.

Mandag
02.06.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
01.06.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
31.05.08
Kl. 21:00

Antonsen / Hvalryg / Olstad Trio

Lørdag
31.05.08
Kl. 16:00

Pastor’n & Diffen + Totti kvintett

Torsdag
29.05.08
Kl. 20:00

Night Shop: Christiania 12

Onsdag
28.05.08
Kl. 21:00

Unni Wilhelmsen

Tirsdag
27.05.08
Kl. 21:00

Fabel 07

Mandag
26.05.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
26.05.08
Kl. 20:00

Releasekonsert Merete Arnevåg

Søndag
25.05.08
Kl. 22:30

Jamsession

Lørdag
24.05.08
Kl. 21:00

Lars Andreas Haug kvintett

Lørdag
24.05.08
Kl. 16:00

Kåre Garnes Trio

Torsdag
22.05.08
Kl. 20:00

Caledonia Jazzband

Onsdag
21.05.08
Kl. 12:00

Spellemannsvinner Kjetil Grande

Mandag
19.05.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
19.05.08
Kl. 20:00

HAYSEED Release "Pipe Dreams"

Søndag
18.05.08
Kl. 22:30

Jamsession

Lørdag
17.05.08
Kl. 20:00

Jamsession

Torsdag
15.05.08
Kl. 20:00

Morten Gunnar Larsen

Tirsdag
13.05.08
Kl. 21:00

Eliksir

Mandag
12.05.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
11.05.08
Kl. 22:30

Jamsession

Lørdag
10.05.08
Kl. 21:00

Majken

Lørdag
10.05.08
Kl. 16:00

Ole Henrik Gjørtz kvartett

Fredag
09.05.08
Kl. 21:00

Trond Granlund

Torsdag
08.05.08
Kl. 20:00

Lucky Seven m/Gunhild Carling (SE)

Onsdag
07.05.08
Kl. 21:00

Grayson Capps (USA)

Tirsdag
06.05.08
Kl. 21:00

Tonje Unstad

Mandag
05.05.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
05.05.08
Kl. 20:00

Sigrun And The Kitchen Band

Søndag
04.05.08
Kl. 22:30

Jamsession

Lørdag
03.05.08
Kl. 21:00

Alliance

Lørdag
03.05.08
Kl. 16:00

Frode Kjekstad trio

Fredag
02.05.08
Kl. 21:00

Bjølsen Valsemølle

Mandag
28.04.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
28.04.08
Kl. 21:00

HILDE LOUISE ASBJØRNSEN

Mandag
28.04.08
Kl. 21:00

HILDE LOUISE ASBJØRNSEN

Søndag
27.04.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
26.04.08
Kl. 21:00

Lonely Woman

Lørdag
26.04.08
Kl. 16:00

Erik Wesseltoft trio

Torsdag
24.04.08
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
23.04.08
Kl. 21:00

Tina Lie

Tirsdag
22.04.08
Kl. 21:00

Ole Paus

Mandag
21.04.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
21.04.08
Kl. 20:00

Göran Fristorp

Søndag
20.04.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
19.04.08
Kl. 21:00

Bård Slagsvold kvartett

Lørdag
19.04.08
Kl. 16:00

Inge Stangvik kvintett

Fredag
18.04.08
Kl. 21:00

Sjel & Showtime

Torsdag
17.04.08
Kl. 20:00

Jazzin’ Babies

Onsdag
16.04.08
Kl. 21:00

Jo Nesbø

Tirsdag
15.04.08
Kl. 21:00

Jo Nesbø

Søndag
13.04.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri.

Lørdag
12.04.08
Kl. 21:00

Petter Wettre kvartett

Lørdag
12.04.08
Kl. 16:00

Torbjørn Sunde Blue Note Session

Torsdag
10.04.08
Kl. 20:00

Magnolia Jazzband

Onsdag
09.04.08
Kl. 21:00

Greasy Gravy

Mandag
07.04.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
07.04.08
Kl. 20:00

Hanne Tveter "Release"

Søndag
06.04.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
05.04.08
Kl. 21:00

The Core

Lørdag
05.04.08
Kl. 16:00

Riisnæs/Wahlen kvartett

Tirsdag
01.04.08
Kl. 21:00

Ulf Wakenius Group Feat-Lars Jansson

Mandag
31.03.08
Kl. 22:00

Musicians Night"

Mandag
31.03.08
Kl. 21:00

ORBO & The Longshots

Søndag
30.03.08
Kl. 22:30

Jamsession - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
29.03.08
Kl. 21:00

Christian Reim trio

Lørdag
29.03.08
Kl. 16:00

Tore Johansen Unity

Torsdag
27.03.08
Kl. 20:00

Oslo String Swing Artillerie

Onsdag
26.03.08
Kl. 21:00

Billy T Band

Mandag
24.03.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Lørdag
22.03.08
Kl. 22:00

Live session på Påskeaften

Onsdag
19.03.08
Kl. 21:00

Hot Club De Norvege

Mandag
17.03.08
Kl. 20:00

"Musicians Night"

Søndag
16.03.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
15.03.08
Kl. 21:00

Staffan William-Olsson trio

Lørdag
15.03.08
Kl. 16:00

Hammer / Winnæs kvintett

Fredag
14.03.08
Kl. 22:00

Thomas Dulsrud Kvartett

Torsdag
13.03.08
Kl. 20:00

Christiania 12 m/Dan Barrett (USA)

Onsdag
12.03.08
Kl. 21:00

Larsen's Last Chance

Tirsdag
11.03.08
Kl. 21:00

Mona Veum Bækkelund & Soul Inc

Mandag
10.03.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
09.03.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
08.03.08
Kl. 21:00

Funky Butt

Lørdag
08.03.08
Kl. 16:00

Der Fuchs

Fredag
07.03.08
Kl. 21:00

Sjel & Showtime

Mandag
03.03.08
Kl. 22:00

"Musician Night"

Søndag
02.03.08
Kl. 22:30

Jamsession - et kreativt fyrverkeri

Søndag
02.03.08
Kl. 20:00

Karianne Arntzen Band

Lørdag
01.03.08
Kl. 21:00

Audun Automat

Lørdag
01.03.08
Kl. 16:00

Kirsti Huke kvartett

Tirsdag
26.02.08
Kl. 21:00

Brennen Leigh

Mandag
25.02.08
Kl. 19:00

Boklansering: Døde Ting

Mandag
25.02.08
Kl. 00:00

"Musicians Night"

Søndag
24.02.08
Kl. 22:30

Jam - et kreativt fyrverkeri

Lørdag
23.02.08
Kl. 23:30

by:Larm : Vidar Busk

Lørdag
23.02.08
Kl. 22:00

by:Larm: Kjetil Grande

Lørdag
23.02.08
Kl. 19:30

by:Larm: Rita Engedalen

Lørdag
23.02.08
Kl. 18:00

by:Larm: Monika Nordli

Lørdag
23.02.08
Kl. 16:30

by:Larm:Roy Lønhøiden

Lørdag
23.02.08
Kl. 15:00

by:Larm:Cortina

Lørdag
23.02.08
Kl. 13:00

by:Larm: Kaptein Rødskjegg

Fredag
22.02.08
Kl. 23:30

by:Larm:Ila Auto

Fredag
22.02.08
Kl. 22:00

by:Larm:Haddy N’jie

Fredag
22.02.08
Kl. 19:30

by:Larm: Seven Doors Hotel

Fredag
22.02.08
Kl. 18:00

by:Larm :Morten Andreas Raddum

Fredag
22.02.08
Kl. 17:00

by:Larm: Refreshments

Torsdag
21.02.08
Kl. 23:30

by:Larm:Red Hot

Torsdag
21.02.08
Kl. 22:00

by:Larm: Bedrock Bluesband

Torsdag
21.02.08
Kl. 19:30

by:Larm: The Men They Couldn`t Shave

Torsdag
21.02.08
Kl. 18:00

by:Larm: Shuffle Service

Torsdag
21.02.08
Kl. 17:00

by:Larm: Paal Flaata med band

Mandag
18.02.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Søndag
17.02.08
Kl. 22:30

Jam - Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
16.02.08
Kl. 21:00

Roy Powell & Dave Edge Quartet

Lørdag
16.02.08
Kl. 16:00

Rune Klakegg trio

Fredag
15.02.08
Kl. 21:00

Unit Five

Torsdag
14.02.08
Kl. 20:00

Stokstad/Jensen Trad Band

Onsdag
13.02.08
Kl. 21:00

Bergene Strand & Pettersen

Tirsdag
12.02.08
Kl. 21:00

Colonel Laceration

Mandag
11.02.08
Kl. 22:30

"Musicians Night"

Søndag
10.02.08
Kl. 22:30

Jam-Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
09.02.08
Kl. 21:00

Espen Ruds Rudlende

Lørdag
09.02.08
Kl. 16:00

Laila Dalseth kvintett

Fredag
08.02.08
Kl. 21:00

Riga Groove Electro

Torsdag
07.02.08
Kl. 20:00

Lucky Seven m/Aase Lomsnes (voc)

Onsdag
06.02.08
Kl. 21:00

Joans Fjeld Trio

Tirsdag
05.02.08
Kl. 21:00

Marte Wulff med Nicolai Funch

Mandag
04.02.08
Kl. 22:00

"Musicians Night"

Mandag
04.02.08
Kl. 20:00

SARAH NEBEL - “Great White”

Søndag
03.02.08
Kl. 22:30

Jam-Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
02.02.08
Kl. 21:00

David Skinner kvartett

Lørdag
02.02.08
Kl. 16:00

Jan Erik Kongshaug kvartett

Fredag
01.02.08
Kl. 21:00

Sjel & Showtime

Torsdag
31.01.08
Kl. 20:00

MAJKEN m/Ulf Johansson Werre (SE)

Onsdag
30.01.08
Kl. 21:00

Bluespumpers

Mandag
28.01.08
Kl. 00:00

"Musicians Night"

Søndag
27.01.08
Kl. 22:30

Jam-Et kreativt fyrverkeri

Søndag
27.01.08
Kl. 17:00

A Little Nightsong

Lørdag
26.01.08
Kl. 21:00

Vidar Johansen kvartett

Lørdag
26.01.08
Kl. 16:00

Totti Bergh kvartett

Torsdag
24.01.08
Kl. 20:00

Louisiana Washboard Five

Mandag
21.01.08
Kl. 22:00

Musicians Night

Søndag
20.01.08
Kl. 22:30

Jam-Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
19.01.08
Kl. 21:00

Stubø / Arntzen / Lofthus trio

Lørdag
19.01.08
Kl. 16:00

EntusiJazzme

Fredag
18.01.08
Kl. 21:00

Acoustica Trio (DK)

Torsdag
17.01.08
Kl. 20:00

Christiania 12

Onsdag
16.01.08
Kl. 21:00

Bedrock Bluesband

Mandag
14.01.08
Kl. 20:00

KIRK ”ELI” FLETCHER

Søndag
13.01.08
Kl. 22:30

Jam-Et kreativt fyrverkeri

Lørdag
12.01.08
Kl. 21:00

Frode Kjekstad kvintett

Lørdag
12.01.08
Kl. 16:00

Trombone For Two

Søndag
06.01.08
Kl. 22:30

JAM- ETT KREATIVT FYRVERKERI

Lørdag
05.01.08
Kl. 21:00

Antonsen / Riisnæs kvartett

Lørdag
05.01.08
Kl. 16:00

Einar Iversen trio m / Lill Holen

Torsdag
03.01.08
Kl. 00:00

Aspheim Oldtimers

Lørdag
29.12.07
Kl. 00:00

Erik Wesseltoft Trio

Mandag
17.12.07
Kl. 00:00

MUSICIANS NIGHT

Lørdag
15.12.07
Kl. 00:00

Garnes, Klakegg, Christiansen trio

Lørdag
15.12.07
Kl. 00:00

Frode Nymo Greatest Hits Quartet

Torsdag
13.12.07
Kl. 00:00

Magnolia Jazzband

Tirsdag
04.12.07
Kl. 21:00

Chipahua – The Soul Survivors

Torsdag
15.03.07
Kl. 16:00

Winnæss / Eilertsen kvintett

Torsdag
01.03.07
Kl. 00:00

Audun Automat

Lørdag
23.08.17
Kl. 20:00

Oslo radio orkester